ГоловнаАстрологіяВодолій і Козеріг: сумісність знаків зодіаку відкриває гороскоп

Гороскоп сумісності знаків зодіаку Водолія і Козерога відкриває рівень їх відносин. Яка ж сумісність знаків зодіаку Водолій і Козеріг в різних сферах життя – в коханні, роботі, в сім’ї, як дружать ці знаки зодіаку і що впливає на їх стосунки?

Знаки зодіаку Водолія і Козерога: що їх об’єднує, а що несуміснеЗнаки зодіаку Водолій і Козеріг: що їх об’єднує, а що між ними несумісне

Водолій і Козеріг дуже різні за своїми характеристиками та світоглядами, однак, маючи взаємне бажання, вони можуть створити хороший союз, в якому обоє набудуть багато корисного для себе досвіду. Їхні стихії – повітря і земля вважаються несумісними, і відносини складні. Проте поряд із конфліктом ці знаки зодіаку отримають взаємну вигоду.

Знак зодіаку Водолій – креативний, має живий розум і безпосередність. В нього безліч цікавих ідей, але він не завжди знає, як краще їх втілити в реальність. Повітряний знак слідує поклику свого серця, часто ігноруючи логіку та закони світобудови.

Знак зодіаку Козеріг, навпаки, серйозний консерватор, який прагне миру і стабільності. Він не сильний у творчому мисленні, і тому винахід нового не є його сильною стороною.

Водолія тягне до всього нового, йому важливі постійні зміни, адже тільки з ними він набуває нового життєвого досвіду і зростає духовно. Його найвищою цінністю є свобода, що дає можливість творити, виконувати і творити без обмежень. Він емоційний, але не здатний відчути стан іншої людини та зайняти її місце. Тому він не схильний ні до кого прив’язуватись, позиціонуючи себе як самостійну особистість.

Для Козерога матеріальні цінності важливіші за духовний розвиток: він дисциплінований, розважливий і багато працює все життя. Створивши для себе міцний фінансовий фундамент, він почувається самодостатньою людиною, яка нікому не потрібна. Козеріг любить гарне, розкішне життя і прагне зайняти високе становище, оточивши себе світським суспільством.

Гороскоп сумісності Водолія і КозерогаГороскоп сумісності Водолія і Козерога

Сумісність Водолія і Козерога знаходиться на середньому рівні: їх відносини далеко не найгармонійніші, які можуть бути. Водолій, який раптово з’явився в житті партнера, покаже, як треба веселитися і бути більш розкутим. Козеріг продемонструє представнику повітряної стихії всі переваги наполегливості, практичності та раціоналізму. На ці знаки зодіаку впливає та сама планета – холодний Сатурн, який відповідає за карму. Цей бог у міфічних оповіданнях описується як дуже жорстокий: він убивав усіх, хто міг змагатися з ним на шляху до влади. Прагнення до лідерства передалося Водоліям і Козерогам, тому вони норовливі і наполегливо стоять на своєму. Сатурн посилає їм багато труднощів, справляючись з якими, вони відпрацьовують кармічні борги і стають сильнішими. Козерогові в цьому допомагає сильний характер,

Водолій належить до фіксованих знаків зодіаку, Козеріг – до кардинальних. Це означає, що обидва перебувають у постійному русі, ставлячи мети одну за одною.

Гороскоп сумісності Водолія і Козерога може бути вигідним, якщо вони знайдуть щось спільне, що об’єднає і просуне вперед.

Також, якщо кожен з них акцентує увагу на перевагах один одного і з повагою ставиться до особливостей партнера, їх союз може багато чого досягти. Водолій багато в чому розумніший за партнера, але йому подобається почуття захищеності і надійності, яке він відчуває навколо себе.

сумісність в діловій сфері життя Водолія і КозерогаВодолій і Козеріг: сумісність в діловій сфері життя

Сумісність Водолія і Козерога в роботі практично ідеальна: дві різні натури можуть досягти великих результатів, поєднавши свої зусилля. Водолій у цьому тандемі – джерело нестандартних ідей, а його партнер – ефективний планувальник та організатор. Повітряний знак бачить ситуацію в цілому, різні шляхи її вирішення та здатний передбачати можливі наслідки. Його напарник здатний помічати найдрібніші деталі, які можуть вплинути на всю справу: зіпсувати її або, навпаки, значно покращити результат.

Дружба знаків зодіаку Водолій і КозерігДружба знаків зодіаку Водолій і Козеріг

Сумісність Водолія і Козерога в дружбі теж досить непогана. Друзям з різними характерами теж може бути комфортно у компанії один одного. Серйозний земний знак за своєю природою чесний, відданий і завжди готовий підставити дружнє плече. Йому цікаво спілкування з таким всебічно розвиненим товаришем, який підкаже вихід там, де Козеріг його не побачить. Він, у свою чергу, дасть Водолію слушну пораду в ситуації, коли емоції останнього затьмарили тому очі.

Водолій і Козеріг: сумісність знаків зодіаку в коханніВодолій і Козеріг: сумісність знаків зодіаку в коханні

Сумісність Водолія і Козерога в коханні складна та нестабільна. Спочатку вони будуть приваблювати один одного своєю несхожістю: Водолій захоплюватиметься таким сильним, рішучим та екстравагантним обранцем. Останньому симпатизують легкість та товариськість Водоліїв.

Виникнення пристрасті та сильного фізичного потягу між ними неминуче.

Романтичний та винахідливий Водолій підкорює представника Козерога незвичайними побаченнями та романтичними вчинками. Його партнерка намагається завоювати Водолія дорогими подарунками та розкішними сюрпризами. Вони будуть усім задоволені, поки любовна ейфорія не почне розсіюватися, відкриваючи перед ними реалії життя.

Козеріг – сімейний знак. При виборі партнера розраховує на тривалі стосунки, які призведуть до серйозних відносин та міцного шлюбу. Він також схильний контролювати та підпорядковувати свою кохану людину; для нього важливі безпечні, стабільні та передбачувані стосунки. Тільки у випадку з Водолієм йому буде вкрай складно цього досягти. Підопічний Урану не терпить жодного втручання ззовні у свій особистий простір і, відчувши тиск, почне захищатись. А якщо справа дійде до відкритого скандалу, то повітряний знак поспішить залишити поле бою, бо не виносить агресії. Тому хороша сумісність Водолія з Козерогом у стосунках – це не подарунок зірок, а копітка робота над собою.

стосунки Водоліїв і Козерогів в сексіСумісність знаків зодіаку Водолій і Козеріг в сексі

Гороскоп сумісності вважає, що представникам цих знаків зодіаку також доведеться попрацювати над сумісністю Водолія та Козерога в інтимному житті. Обидва люблять секс, але різні темпераменти призводять до різних підходів до цієї справи. Козеріг консервативний: його інтимне життя має йти за суворим графіком і перебувати у певних позах. У сексуальному житті для нього мають значення лише фізичні відчуття, а почуття та емоції залишаються осторонь.

Водолій любить сексуальні втіхи та виявляє всю свою креативність у спальні. Він ініціатор сексуальних ігор, за допомогою яких досягає новизни відчуттів та емоцій. У цих знаків зодіаку тривалий період притирання: їм доведеться піти один одному на поступки, або розійтися.

стосунки в сім’ї Водоліїв і КозерогівЗнаки зодіаку Водолій і Козеріг: сумісність в сім’ї

Якщо ці двоє уклали офіційний шлюб, це означає, що вони дуже намагалися налагодити свої відносини, чим їм і доведеться займатися все спільне життя. Зустріч та прогулянки під місяцем – це одне, а спільне життя, бюджет та діти – зовсім інше. Тут вони зіштовхнуться із зовсім іншими труднощами.

Сумісність Водолія і Козерога в шлюбі буде терпимою для обох, якщо вони зможуть прийняти свої відмінності, а не намагатись переробити свою другу половинку під свої ідеали.

Різні погляди на життя, шлюб і відносини постійно провокують непорозуміння з-поміж них і як наслідок – часті конфлікти.

Козеріг любить свою сім’ю і домівку, намагається ушляхетнити своє житло. Він вважає за краще жити в комфортних, розкішних умовах, їсти смачну та корисну їжу, модно та стильно одягатися. Для його партнера – Водолія, матеріальні статки не мають великого значення. Водолія не хвилюють побутові питання, його завдання – завоювати світ. Тому Водолія не дуже хвилює, які кросівки він носить і якою машиною їздить.

Відпочивають Водолій і Козеріг теж по-різному: земний знак віддасть перевагу залишитися вдома, а повітряний – стрибнути у похід чи зустріч з друзями. Їхня відмінність простежується і в багатьох інших аспектах і скрізь потрібно шукати компроміс.

Гороскоп сумісності зодіаку Водолій зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст