ГоловнаАстрологіяВодолій і Скорпіон: сумісність в різних сферах життя

Водолій і Скорпіон: сумісність в різних сферах життя

Знаки зодіаку Водолій та Скорпіон — це знаки різного паритету і належать до недружніх стихій, тому сумісність в різних сферах життя досить складна. Гороскоп сумісності коментує, яка співпрацюють представники Водолія і Скорпіона в коханні, сім’ї, в діловій сфері і чи можлива дружба між цими знаками зодіаку

Знаки зодіаку Водолій і Скорпіон: що спільного і які відмінності цих людейЗнаки зодіаку Водолій і Скорпіон: що спільного і які відмінності цих людей

Знак зодіаку Водолій і Скорпіон належать до недружніх стихій — повітря та води відповідно. Проте ці знаки зодіаку досить часто створюють союзи в різних сферах життя, щоправда, їхні відносини далеко не завжди гладкі і гармонійні.

Водолій і Скорпіон — це сильні та незалежні особи, які не бажають нікому підкорятися.

Тому, якщо між ними виникне конкуренція, то кожен стійко чинитиме опір супернику, відстоюючи свої амбіції. Головна їхня відмінність полягає в різному темпераменті: повітряний знак веде себе відкрито і товарисько, нічого не приховує, але при цьому його поведінка абсолютно непередбачувана. Іноді він сам не знає, що з ним буде завтра. І йому подобається так жити: новизна — його головне натхнення, а стабільність та одноманітність пригнічують.

Знак зодіаку Скорпіон теж непередбачуваний, але в його випадку це логічно, тому що він закритий від усіх і не розповідає про свої плани, думки та почуття. Цей представник гороскопу не дарма вважається найзагадковішим і потаємним. Скорпіона часто наділяють містичним сенсом. До речі, саме це і приваблює в ньому допитливого Водолія, котрий все життя прагне пізнавати нове. Глибокий внутрішній світ Скорпіона може надовго утримувати увагу партнера. Знак води, у свою чергу, захоплюється живим розумом, легкістю та цілеспрямованістю Водолія.

Ці знаки зодіаку цікаві один одному, але їх різні характери та уявлення про життя створять їм масу приводів для конфліктів. Водолій не терпить агресії у будь-якому вигляді, тому навряд чи він довго протримається поряд із вибуховим і владним Скорпіоном.

Гороскоп сумісності Водолія та СкорпіонаГороскоп сумісності Водолія та Скорпіона

Сумісність Водолія і Скорпіона надзвичайно складна: вони немовби прибули з різних планет для виконання різних місій. Знаком Водолія опікуються дисциплінований, холодний Сатурн і творчий Уран: цей знак зодіаку уособлює бунтаря, який уперто йде проти системи, щоб зробити щось грандіозне, що допоможе зробити світ кращим. Він знаходиться в постійному пошуку фантастичних ідей, тому особиста свобода для нього велика цінність: пов’язаний зобов’язаннями по руках і ногах, він просто не може досягти високих результатів.

На Скорпіона також впливають два небесні тіла: войовничий Марс, який надає йому багато агресії, і непереможний Плутон, який дозволяє його підопічному щоразу повставати з попелу.

Отже, характери персонажів дуже різні.

Водолій багато працює, його життя не таке просте, але його нестандартне мислення та оптимізм дозволяють йому знаходити вихід із найнезвичайніших історій. Він не вторгається в чужий простір і завзято захищає своє.

Скорпіон же прагне влади всіма доступними способами: отримавши бажане, він складе до своїх ніг весь світ. У зв’язку з цим у відносинах з оточуючими він може бути надмірно владним, жорстким та контролюючим, але робить це шляхом маніпуляцій, непомітно керуючи оркестром із-за лаштунків.

Тому гороскоп сумісності Водолія зі Скорпіоном не може обіцяти їм райдужного спілкування: щоб у них були добрі стосунки та порозуміння, знакам повітря та води доведеться сильно постаратися.

Водолій і Скорпіон: сумісність в діловій сферіВодолій і Скорпіон: сумісність в діловій сфері

Сумісність Водолія і Скорпіона в діловій сфері низька: їм буде складно ужитися як колегам, тому що обидва амбітні та егоїстичні. Скорпіон завжди намагається зайняти позицію лідера і іноді сильно тисне на партнера, любить критикувати. При цьому Скорпіон жахливо образиться, якщо почує щось подібне на свою адресу. Такого тиску Водолій не потерпить, навіть якщо у цих відносинах головним буде Скорпіон. Повітряний знак працює тільки там, де йому цікаво та комфортно, тому він часто змінює свою професійну діяльність.

Чи можлива дружба знаку зодіаку Водолія і СкорпіонаЧи можлива дружба знаку зодіаку Водолія і Скорпіона

Сумісність Водолія зі Скорпіоном у дружбі неоднозначна. З одного боку, вони симпатичні один одному: Водолій розумний і цікавий, Скорпіон — вірний і відданий друг, що вміє зберігати секрети. З іншого боку, їх різні образи та ритми життя майже не співпадають. Повітряний знак — тусовщик, який обожнює людей і спілкується з ними, має багато друзів, і він рідко сидить удома. Його партнер – Скорпіон, не такий товариський і не любить бути в центрі уваги. Також останній любить сарказм і не завжди усвідомлює, що часто кривдить близьких друзів різкими випадами. Водолій дуже доброзичливий і не зрозуміє необґрунтованої агресії щодо нього.

Знаки зодіаку Водолій і Скорпіон: сумісність в коханніЗнаки зодіаку Водолій і Скорпіон: сумісність в коханні

Спочатку сумісність Водолія і Скорпіона в коханні може бути дуже високою: ведені пристрастю ці знаки зодіаку щиро насолоджуються та захоплюються один одним.

Хитрий Скорпіон одразу розраховує, що така різнобічна друга половинка сприятиме втіленню його грандіозних планів, йому подобається винахідливість та креативність партнера. Водолія приваблює сила, сміливість та честолюбство обранця. Схильний до фантазування та перебільшення, повітряний знак побачить у характері іншого навіть те, чого не існує насправді.

Але це не триватиме довго. Яскравість їхнього сприйняття згасає разом з емоціями, і ці знаки зодіаку починають придивлятися до недоліків один одного. Ревнощі і владність Скорпіона, які спочатку лестили Водолію і сприймалися ним за його щирий інтерес, почнуть пригнічувати. А Скорпіон ще більше розсердиться, бо ніяк не може приручити і підкорити норовливого Водолія. Сумісність Водолія і Скорпіона у відносинах практично нульова через їхній природний егоїзм, адже кожен у цьому союзі насамперед думає про себе.

Сексуальна сумісність Водолія і СкорпіонаСексуальна сумісність Водолія і Скорпіона

Сумісність Водолія  Скорпіона в інтимному житті вважається найкращою з усіх. Обидва знаки зодіаку люблять секс та схильні до експериментів. Для Водолія інтимне життя – ще одна сфера, де він виявляє свою винахідливість та творчість, а його партнер в астрологічному світі вважається найсексуальнішим представником всього зодіаку.

Висновок один: нудно їм точно не буде.

Труднощі можливі там, де Скорпіон хоче більшого, ніж звичні для нього та його партнера сексуальні ігри. Цей знак зодіаку не знає меж у любовних втіхах і готовий випробувати все, аж до збочень, на які погодиться не кожен. Чи зможе Водолій це зробити, залежить від його особистого гороскопу. Якщо так, то тривалі інтимні відносини їм забезпечені.

Знаки зодіаку Водолій і Скорпіон: сумісність в сім’їЗнаки зодіаку Водолій і Скорпіон: сумісність в сім’ї

Сумісність Водолія і Скорпіона в шлюбі перебуває на низькому рівні. Зігравши весілля, закохані щасливі та ілюзорно вірять, що так буде завжди. Але повсякденне життя та різні характери розставлять усе на свої місця.

Скорпіон стурбований своїм житлом, намагаючись зробити його максимально комфортним та затишним місцем. Водолія такі питання практично не хвилюють: матеріальним цінностям він віддає перевагу духовним.

Його легковажне ставлення до сім’ї дратуватиме другу половинку – хазяйновитого партнера. Це, у свою чергу, сприятиме ще більшому віддаленню повітряного знаку зодіаку і Водолій все частіше буде намагатися бувати поза домом.

Скорпіон звик все тримати під контролем, тому непередбачуваність Водолія викликатиме в ньому лють, під час якої водний знак часто веде себе жорстоко. Скорпіон злопам’ятний і, почекавши час, жалить у найнесподіваніші місця. Якщо справа дійде до цього, то Водолій у той же час випарується, тому що він не сприймає агресії в жодному вигляді. Досягти хорошої сумісності в сімейному житті Водолію та Скорпіону буде вкрай складно, але за наявності кохання та бажання бути разом, вони намагатимуться знайти точки дотику. Чи вдасться їм це чи ні, залежить від їхніх натальних карт та настрою зірок.

Гороскоп сумісності зодіаку Водолій зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!