ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку Водолій і Рак, їх сумісність в різних сферах життя

Знаки зодіаку Водолій і Рак, їх сумісність в різних сферах життя

Гороскоп сумісності допомагає передбачати, як можуть скластися відносини між представниками різних знаків зодіаку. Знаки зодіаку Водолій і Рак, їх сумісність в різних сферах життя – в коханні, сім’ї, роботі і чи можлива дружба знаку Водолія і Рака.

Знаки зодіаку Водолій і Рак: що спільного між ними і що відрізняє ці знаки зодіакуЗнаки зодіаку Водолій і Рак: що спільного між ними і що відрізняє ці знаки зодіаку

Відносини Водолія і Рака складно назвати вдалими: у цій парі завжди страждатиме один з них. І найчастіше це Рак, який, прив’язуючись до людини, повністю зливається з нею, живе її почуттями та думками.

Водолій — егоїстична натура і завжди ставить свої інтереси вище за інших. Водолій належить до стихії повітря: його представники цінують внутрішню та зовнішню свободу, уникають емоційної близькості, яка може пов’язати з оточуючими та завадити здійсненню їхніх планів та мрій.

Рак захищений силою води, яка надає йому ніжності та стійкості одночасно. Як вода точить камінь, так і Рак здатний досягти своєї мети ніжними та тривалими зусиллями.

З Водолієм навряд чи таке вийде: він емоційний, але не має емпатії.

Ці знаки зодіаку різко відрізняються за світоглядом та характером. Водолій – новатор, він прагне всього нового, йому цікаво здобувати знання, відчувати нові відчуття та емоції. Він ідеаліст, який хоче виділитися на тлі інших, дуже товариський і доброзичливий знак. Рак за гороскопом, навпаки, консерватор. Для нього важливі стабільність, гарантії, передбачуваність. Він мало кому довіряє і часто ховається у своїй затишній мушлі від будь-яких негараздів. Любить впадати у філософські роздуми, а потім у меланхолію. Боязкий за характером знак води шукає партнера сильнішого за себе, щоб почуватися поруч із ним у безпеці. Його партнер, навпаки, життєрадісний оптиміст, який любить життя і все, що в ньому відбувається. Він незалежний, здебільшого думає лише про себе.

Гороскоп сумісності Водолія і РакаГороскоп сумісності Водолія і Рака

Сумісність Водолія і Рака не така висока, і все ж вони можуть побудувати комфортні відносини, засновані на взаємодоповнюваності характерів. Планети-управителі наділяють їх різними якостями та характеристиками. Отже, Водолій перебуває під впливом двох небесних тіл – Сатурна, який відповідає за карму, та Урана, бунтівника. Таким чином, Водолій — дисциплінована, творча особистість із розвиненим інтелектом та холодною, чоловічою енергією. Раку допомагає Місяць — планета з м’якою, жіночою енергетикою. Його підопічні — чутливі, емоційно нестійкі люди, які потребують моральної підтримки. Водолій впевнений у собі, тому може підійти на роль захисника Рака. Також у Водолія є можливість скористатися його мудрою порадою, погрітися у вирі його тепла та турботи. Потрібен він чи ні, залежить від його особистого гороскопа.

Гороскоп сумісності Водолія з Раком може бути вдалим, якщо ці знаки зодіаку поєднаються на шляху до однієї мети.

Водолій – фіксований знак, а Рак — кардинальний. Це означає, що обидва активні і не сидять без діла. Баланс їх різних енергій може зробити партнерство знаків міцним та стабільним. Водолій допоможе консервативному партнеру стати впевненішим і відійти від традиційних поглядів. А Рак, у свою чергу, сприятиме розкриттю чуттєвої сторони особистості повітряного знаку зодіаку. Рак матеріаліст і стурбований мирськими благами, тоді як його партнер більше думає про духовні цінності. Створивши тандем, вони взаємно збагатяться і навчаться бачити світ із різних боків.

Знаки зодіаку Водолій і Рак, їх сумісність в діловій сферіЗнаки зодіаку Водолій і Рак, їх сумісність в діловій сфері

Сумісність Водолія і Рака на роботі – найвища з усіх життєвих сфер. Обидва наділені багатою уявою та креативністю, тому можуть створити незвичайний бізнес-проект. Водолій привнесе до цієї команди необхідну дисципліну і поверне Рака з неба, коли того знову засне. Ідучи в одному напрямку, знаки зодіаку не конкурують, що значно полегшує процес співпраці.

Чи можлива дружба знаку Водолія і Рака?Чи можлива дружба знаку Водолія і Рака?

Сумісність Водолія з Раком у дружбі специфічна: між ними немає порозуміння та близькості, які мають бути у справжніх друзів. Їх стосунки більше засновані на взаємній вигоді. Вони легко знайдуть спільні інтереси, але кожен переслідуватиме в них свої особисті цілі та амбіції.

Сумісність Водолія і Рака в коханніСумісність Водолія і Рака в коханні

Любовна сумісність Водолія і Рака заснована на їхніх взаємних ілюзіях. Повітряному знаку буде цікавий добрий, чуйний і простий партнер, хоча останній здається таким лише на перший погляд. Рак довго придивлятиметься до Водолія, тому що шукає стабільний і тривалий зв’язок. Поняття сім’ї та її традицій стоїть на першому місці. Визначившись із вибором, він міцно чіпляється за обранця і ніжно втягує його у свою мушлю, щоб кохати його і заступатися за нього до кінця своїх днів. Водолій приваблює його своєю щирою допитливістю, почуттям гумору та оптимізмом. Але Рак ще не знає, що партнер завжди поводиться так, і зовсім не тому, що побачив у ньому когось особливого.

Поки закохані насолоджуються ейфорією кохання, сумісність Водолія і Рака в стосунках буде високою. Обидва романтичні, тому їх побачення будуть незвичними та хвилюючими. Вони люблять поговорити, і теми розмов можуть бути різними, що є додатковим фактором їх зближення.

Але, як тільки емоції вщухнуть, Водолій повернеться до свого звичайного графіка, що спантеличить Рака. Останній хоче постійно бути поруч із коханою людиною і повністю її контролювати. Але коли знак повітряної стихії зрозуміє, що в його особистий простір безцеремонно вторгаються, він стане холоднішим і відчуженим. Цікаво, що він не відразу це розуміє, тому що Рак діє дуже обережно і непомітно. Саме в цей момент і почнуться взаємні претензії та образи.

Знаки зодіаку Водолій і Рак: сексуальна сумісністьЗнаки зодіаку Водолій і Рак: сексуальна сумісність

Сумісність Водолія і Рака в ліжку непогана. Для Водолія інтимне життя — ще одна сфера, де він може застосувати свої винахідницькі здібності та багато експериментувати. Партнер не заперечуватиме проти новизни, оскільки він сам у ній зацікавлений. Під їх ковдрою немає суперництва: вони чудово змінюються ролями головних та другорядних залежно від сценарію сексуальної гри.

Перший отримує задоволення через переживання нових емоцій. Секс для нього це ціла постановка, де є і сценаристи, і актори. Раку важливо встановити духовний зв’язок із коханим. Тут їхні бажання розходяться, що може спричинити деякі труднощі.

Сумісність Водолія і Рака в сімейному життіСумісність Водолія і Рака в сімейному житті

Сумісність Водолія з Раком у шлюбі неоднозначна. Якщо ще до походу до РАГСу партнери змогли звикнутись і домовитися, то вони можуть створити щасливий союз. Рак забезпечить ніжність у відносинах, теплу домашню атмосферу та затишок. Водолій, незалежно від статі, швидше за все, візьме штурвал їхнього сімейного човна та надихне обох на нові звершення. Обидва партнери цього союзу роботящі, але Водолій не завжди раціонально розпоряджається грошима, на відміну від дбайливої другої половинки. Тому управління сімейним бюджетом краще довірити Раку.

Сумісність Водолія і Рака в сімейному житті буде низькою, якщо кожен чіплятиметься за власні амбіції.

Намагаючись переробити іншого під себе, підпорядкувати своїм інтересам, партнери приречені на вічне протистояння, яке рано чи пізно призведе до розриву відносин. Раку треба зрозуміти, що кохана людина буде щасливою лише тоді, коли на неї не тиснуть; слід більше довіряти своєму партнеру і давати їй необхідну йому свободу. Водолій, у свою чергу, має стати більш відкритим: проявляти увагу та турботу до Рака, щоб останній почував себе спокійно та безпечно.

Гороскоп сумісності зодіаку Водолій зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!