ГоловнаАстрологіяСумісність знаків зодіаку Водолій і Овен в різних сферах життя

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Овен в різних сферах життя

Цікава сумісність знаків зодіаку Водолій і Овен, адже, крім стихії, особливостей характеру, ці два знаки зодіаку належать майже до діаметральних зодіаків. Як дружать представники Водолія і Овна, яка сумісність в різниз сферах життя і які відносини в коханні, в сімейних відносинах, в діловій сфері і в сексі, розповіли астрологи

Знаки зодіаку Водолій і Овен, характеристика представників цих знаківЗнаки зодіаку Водолій і Овен, характеристика представників цих знаків

Високорозвинений інтелект і креативність – сильні якості Водолія. Овен наділений нескінченною енергією, завдяки якій він справляється з будь-якими випробуваннями, долає всі перешкоди на життєвому шляху. Разом ці знаки зодіаку утворюють міцний тандем, здатний досягти чого багато. Їхні стихії — повітря і вогонь відповідно — вважаються в астрології дружніми, тобто такими, що сприятливо впливають одна на одну. Полум’я нагріває повітряні маси, і легкий подих вітру може від однієї іскри розпалити сильну пожежу. Представники цих стихій також надають взаємовигідний вплив, сприяють особистісному зростанню та розкриттю потенційних можливостей.

Водолій у цьому партнерстві почувається менш комфортно: йому потрібно мати неабияке терпіння і мужність, щоб протистояти натиску рішучого Овна, який часто агресивний не лише на словах, а й у вчинках. Також представнику повітряної стихії доведеться навчитися стримувати свої обіцянки, якщо він не хоче особисто познайомитись із гнівом темпераментного партнера. Але Водолій розумний і бачить вигоду у відносинах із сильнішим вогняним знаком, тому підлаштовується під його темперамент. До того ж він, як і всі представники повітря, за вдачею мінливий і легко пристосовується там, де йому потрібно. Овен, у свою чергу, захистить та підтримає вірного партнера, допомагаючи йому у складних ситуаціях.

Гороскоп сумісності Водолія та ОвнаГороскоп сумісності Водолія та Овна

Сумісність знаків зодіаку Водолій та Овен вдала: вони добре доповнюють характери один одного тими якостями характеру, які відсутні у партнера. Творчий Водолій є джерелом натхнення, а також демонструє прямолінійному партнеру різні погляди на ту саму ситуацію. Овен має більш вузьке мислення і часто не помічає очевидного виходу, воліючи ламати стіни рогами, щоб вибратися з цієї ситуації. Вогняний знак, у свою чергу, вселяє в партнера впевненість, стимулює до нових перемог та здобутків.

Як союзники, знаки зодіаку Водолій і Овен, дуже ефективні в різних сферах. Вони взаємно захоплюються можливостями одне одного та цінують партнерство. Водолій – фіксований знак, Овен – кардинальний знак. Перший — це вічний рух, який іноді перетворюється на хаотичну траєкторію. Другий вважає за краще концентруватися на конкретних речах.

Гороскоп сумісності Водолія з Овном обіцяє їм цікаві, яскраві стосунки. Вдала взаємодія їх планет-покровителів також сприяє їх союзу.

У Водолія одразу два лідери: холодний Сатурн, який відповідає за карму, і незвичайний Уран, що символізує бунт, створення нового. Таким чином, у Водолія багато випробувань у житті, але його нестандартне мислення дозволяє йому легко з ними справлятися.

Овен перебуває під впливом Марса, міфічного бога війни. Свого підопічного він наділяє войовничістю, агресивністю, життєлюбністю, оптимізмом та пристрасним характером. Коли ці знаки зодіаку поєднуються, їх енергії взаємодіють, перетворюючись на потужну, цілеспрямовану, незвичайну силу.

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Овен в діловій сферіСумісність знаків зодіаку Водолій і Овен в діловій сфері

Співпраця Водолія і Овна гармонійна. Вони як дві сторони однієї медалі: тільки разом вони можуть становити щось цілісне. Водолій у їхній парі — джерело цінних ідей та ефективних рішень. Овен — відповідальний працівник; щоб втілити проект у життя, він проб’є будь-яку дорогу та не зупиниться ні перед чим. Своєю силою та сміливістю він вселяє в партнера впевненість у тому, що немає нічого недосяжного, тим самим мотивуючи його на роботу.

Як дружать представники Водолія і ОвнаЯк дружать представники Водолія і Овна

Сумісність Водолія з Овном у дружбі не така райдужна, та все ж може бути, виходячи з високого рівня їх взаємодоповнюваності. Вони багато в чому відрізняються, але є дещо, що їх неодмінно зближує – це вміння продовжити не тільки радість, а й горе: надати моральну підтримку партнеру у найважчі хвилини життя. Обидва прагнуть перемог і хорошого, безбідного існування, тому їм завжди буде чим зайнятися разом.

Водолій і Овен: сумісність в коханніВодолій і Овен: сумісність в коханні

Сумісність Водолія та Овна у коханні перебуває на високому рівні, завдяки тому, що в обох добре розвинена емоційна сфера. Обидва знаки зодіаку імпульсивні, різниця між ними лише в тому, що Овен жорсткіший, грубіший і пристрасніший, а Водолій м’який і ніжний.

З перших хвилин їх роман розвивається дуже швидко: головним ініціатором виступає пристрасний знак вогню. Спочатку між ними переважає фізичний потяг, тому взаємні залицяння тривають не так довго і швидко переходять у спальню. Овен веде себе егоїстично і вимогливо, його партнер дещо відсторонений і не претендує на вторгнення в особистий простір іншого.

Щоб зберегти хорошу сумісність Водолія з Овном в стосунках, їм доведеться домовлятися та йти на компроміси. Першому потрібно стати проникливішим і уважнішим до почуттів обранця. Інакше його неуважність може викликати у близької людини почуття ревнощів. Останньому слід стримати свій запал, стати терплячим, м’якшим і тактовнішим. За дотримання цих умов представники стихій повітря та вогню здатні створити одночасно ніжний і пристрасний союз, який з великою ймовірністю переросте на щось більше.

Сексуальна сумісність Водолія і ОвнаСексуальна сумісність Водолія і Овна

Сумісність Водолія та Овна в інтимному житті може бути цілком гармонійною. Обидва люблять секс, але ставляться до нього по-різному. Водолій прагне нових відчуттів, вражень і для цього вносить різноманітність в інтимне життя у вигляді експериментів. Для нього важливі романтика, прелюдія та сексуальна гра. З Овном все простіше: він готовий займатися сексом 24 години на добу, що дозволяє йому його шалена енергія, і він не сильно страждатиме від одноманітності.

Таким чином, Водолій подає ідею, а пристрасний Овен із задоволенням її підхоплює. У результаті обидва задоволені дивним сексом. Вогняний знак захоче бути лідером і партнер без проблем погодиться на це. Головне, щоб у їхньому сексуальному житті не було надмірного тиску та примусу, тоді обидва отримають пристрасний і міцний союз.

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Овен в сімейних відносинахСумісність знаків зодіаку Водолій і Овен в сімейних відносинах

На думку астрологів, сумісність Водолія з Овном у шлюбі благотворна, що забезпечує їм цікаві, яскраві стосунки. У житті цих знаків зодіаку ніколи не буде нудьги і сірості, тому міць їхнього союзу тільки зростатиме з кожним днем. Водолій і Овен мають всі шанси залишитися разом назавжди. Кожен вносить у цей шлюб те, що в них сильне: представник Урану – безпосередність, жвавість та знання, а його партнер – захист, силу та енергію. Підтримуючи та мотивуючи один одного, обидва знаки зодіаку ростуть, домагаються особистих та спільних перемог. Обидва представники — Водолій і Овен авантюристи, тому нескінченні пригоди у вигляді цікавих подій їм забезпечені. А ще в них багато друзів і вони вміють веселитися від душі: навряд чи можна застати тих, що тихенько сидять на дивані.

Але не все так ідеально: обов’язково будуть сварки, причина яких у емоційності та імпульсивності обох. Але цей факт тільки грає їм на руку , тому що після кожного бурхливого протистояння слідує таке ж пристрасне примирення. Тому сумісність Водолія і Овна в сімейному житті від цього не страждає та не погіршується. Як правило, вони набувають спільних цілей та інтересів і прагнуть їх досягнення. І навіть якщо щось не зростеться, нікого з них це не хвилює: Водолій обов’язково придумає щось нове, а Овен проведе до цього найкоротшим шляхом.

Гороскоп сумісності зодіаку Водолій зі знаком зодіаку

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!