Реклама на сайті Ганок

Сайт Ганок був створений у 2018 році та за цей час отримав велику кількість шанувальниць. Ми створюємо доступний, популярний, якісний та оригінальний контент для українських жінок будь-якого віку. Ми пишаємось тим, що створювали контент українською з самого початку нашого проекту – ще тоді, коли це не стало обов’язковим для інтернет-медіа.

Декілька фактів про нашу аудиторію

За період існування Ганку наша аудиторія склала більш ніж 2 мільйони користувачів.

Ми починали з 20 відвідувачів на місяць, проте на даний момент аудиторія Ганку досягає 130 тисяч відвідувачів на місяць, з яких більш ніж 80% повертаються на наш сайт. Ми цінуємо нашу постійну аудиторію і намагаємось своєчасно надавати їй актуальну інформацію.

Багато з наших статей знаходяться на перших сторінках індексу Google за дуже популярними ключами. Наприклад, деякі окремі статті на тему астрології та наші річні календарі передивились більш ніж 150 тисяч користувачів.

Якщо вас цікавить більш детальна статистика переглядів для прийняття рішення щодо реклами на Ганку, ми з задоволенням її надамо у разі потреби.

Варіанти реклами на Ганку

Банерна реклама

Ми пропонуємо банерну рекламу з фіксованою оплатою помісячно АБО з оплатою за 1 клік (перехід на ваш сайт чи акаунт у соціальній мережі).

Для оцінки ефективності реклами на Ганку ви можете скористуватись 1 тижнем безкоштовного розміщення вашого банеру.

Рекламна стаття

Стаття обов’язково має бути релевантною до тематики одного з розділів нашого сайту. Створення статті, її оптимізація для Google обговорюються окремо. Також, ми можемо запропонувати закріплене розміщення статті у розділі та/чи на головній сторінці сайту на період від тижня до 1 місяця. Просимо взяти до уваги, що стаття обов’язково буде мати стікер “Рекламна стаття”. Ціна на створення та розміщення залежна від вище наданих факторів.

Варіанти розміщення банерів

  • Рекламний банер на Головній сторінці (від 10 тисяч переглядів на місяць)
  • Рекламний банер у одному з 9 тематичних розділів (від 5 тисяч переглядів на місяць)
  • Рекламний банер на сторінці однієї з наших найбільш популярних статей (від 10 тисяч переглядів на місяць)
  • Рекламний банер в усіх статтях сайту (від 100 тисяч переглядів на місяць)
  • Рекламний банер в усіх розділах сайту (від 7 тисяч переглядів на місяць)

Ціна на банерну рекламу

Ціна на розміщення банерів обговорюється індивідуально і залежить від:

  • типу розміщення  (головна сторінка, сторінка розділу, сторінка статті);
  • типу розділу у випадку розміщення у певному розділу;
  • типу оплати (за місяць чи за клік);
  • періоду розміщення (1 місяць, більш ніж 1 місяць).

Виготовлення банерів

Ми надаємо вимоги щодо розміру банеру після узгодження розміщення реклами. При потребі, ми можемо виготовити для вас банер. Зміна банеру у період розміщення безкоштовна.

Хочемо наголосити, що ми, так саме як і ви, зацікавлені у тому, щоб ваша реклама на нашому сайті спрацювала, тому налаштовані на дружнє співробітництво. Будь-ласка, звертайтесь до нас у будь-який час! 

Відправити повідомлення щодо рекламної співпраці за нами

Ви не можете копіювати текст