ГоловнаАстрологіяВодолій і Терези: сумісність в коханні, сім’ї, роботі, в сексі

Водолій і Терези: сумісність в коханні, сім’ї, роботі, в сексі

Знаки Зодіаку Водолій і Терези становлять гармонійну пару, оскільки багато в чому схожі і належать до однієї природної стихії – повітря. Тому сумісність Водолія і Терезів в різних сферах життя часто сприятлива і приносить задоволення обом партнерам цього союзу.

Знаки зодіаку Водолій і Терези: що між ними спільногоЗнаки зодіаку Водолій і Терези: що між ними спільного

Представники Водолія і Терезів , завдяки повітряній стихії, наділені потужним інтелектом і творчими здібностями. Різносторонній розвиток кожного з них збільшує їхні шанси на зустріч, тому такі тандеми є досить поширеними.

У цій парі Терези грають роль вчителя, а Водолій – роль недбайливого учня. Обидва прагнуть нових знань, мріють про великі досягнення і не люблять одноманітності. Головною цінністю для Водолія є вільна самореалізація, а його партнер прагне душевного спокою та умиротворення.

Незважаючи на властиву їм обом емоційність, Водолій і Терези суттєво різняться за своєю поведінкою, а саме за тим, як вони ухвалюють рішення.

  • Водолій слідує своїм внутрішнім поривам – поклику серця.
  • Терези відрізняються нерішучістю, недарма їх знак зодіаку зображує дві шкали.

Перш ніж щось зробити, Терези довго варяться у своїх сумнівах, боячись зробити невірний вибір, схиляючись то до одного, то до іншого варіанту. Через це вони роблять менше помилок, але повільніше рухаються і менше досягають, на відміну від більш імпульсивних Водоліїв. Обидва знаки зодіаку добрі, не виносять критики та конфліктних ситуацій. Тому між ними не буде конфронтації: дрібні сварки зможуть вирішити на місці полюбовно — не підвищуючи голоси і поважаючи думку партнера.

Гороскоп сумісності Водолія і ТерезівГороскоп сумісності Водолія і Терезів

Водолій знаходиться під покровительством холодного, дисциплінованого Сатурна та творчого Урана. Завдяки їхньому впливу підопічний цілеспрямовано крокує до своєї мрії, знаходячи найсміливіші рішення та неймовірні способи її втілення. Метафорично Водолія можна уявити як невизнаного генія, який уперто прагне підкорити світ своїми грандіозними ідеями. На його партнера – Терези, впливає чуттєва Венера: він любить красу і естетику, схильний до створення прекрасного і має м’яку, вразливу вдачу.

Сумісність Водолія і Терезів знаходиться на високому рівні, адже обидва по суті хочуть одного й того ж – зробити нашу дійсність трішки кращою, але йдуть до цього різними шляхами: перший через серце, другий через розум.

Гороскоп сумісності Водолія і Терезів обіцяє їм вигідні відносини, в яких вони будуть корисні один одному. У хвилини нерішучості представника Венери, більш жвавий партнер підтримає і дасть слушну пораду, направивши в потрібне русло. Терези, у свою чергу, не дозволяють Водолію сильно відриватися від землі, надихаючись своїми нездійсненними фантазіями. І якщо знак Сатурна ще помріє, а потім боляче вдариться об землю, пізнавши гіркоту розчарування, то добрий і чуйний партнер обов’язково зітхне на повні груди і пошкодує про це. Терези відносяться до кардинальних знаків, тому навколо них постійно вирує життя, але багато справ так і не завершуються через їх велику кількість, брак часу, а також частої зміни його інтересів.

Водолій і Терези: сумісність в роботіВодолій і Терези: сумісність в роботі

Ділова сумісність Водолія і Терезів у роботі хороша, за умови, що вони колеги, над якими є уважний та відповідальний начальник. Повітряні знаки успішно справляються з творчими проектами, а саме з їх створенням, але втіленням їх у реальність має займатися хтось інший – той, хто має організаторські здібності та навички ефективного планування. Контроль у вигляді керівника необхідний партнерам, адже обидва схильні перебувати в мріях, а також не проти полінуватися і прогулювати нудну справу.

Який рівень сумісності Водолія і Терезів в дружбіЯкий рівень сумісності Водолія і Терезів в дружбі

Сумісність Водолія з Терезами в дружбі практично ідеальна. Обидва люблять і цінують свою свободу, тому поважають особистий простір іншого, не переступаючи без дозволу дозволені межі. Такі стосунки підходять обом: і Водолій, і Терези терпіти не можуть тиранів та деспотичних особистостей. Така думка дозволяє їм мати масу спільних інтересів і захоплень. Вони можуть тижнями не бачитись, бути зайняті особистими справами, а потім, як ні в чому не бувало, зустрітися і проговорити до ранку. Знаки зодіаку Водолія і Терезів цінують свою дружбу і залишаються вірними один одному за будь-яких обставин.

Знаки зодіаку Водолій і Терези: сумісність в коханніЗнаки зодіаку Водолій і Терези: сумісність в коханні

Любовна сумісність Водолія і Терезів перебуває на високому рівні: дивлячись на їх гармонійні стосунки, можна знімати романтичні серіали, які, безперечно, стануть касовими. Два повітряні знаки зодіаку взаємно притягуються з перших хвилин знайомства: вони підкорюють одне одного розумом та ерудицією. Доброта, відкритість, свобода думки та міркувань – все це імпонує обом. Пару Водолія і Терезів можна назвати однією з найкращих серед інших представників гороскопу.

Між ними немає конкуренції, їм нема чого ділити і доводити щось, тому що вони дивляться з однієї позиції та в один бік.

Вигідні відносини між Водолієм і Терезами залишаються такими і з полином часу, оскільки взаємний інтерес закоханих не зменшується. Обидва знаки зодіаку — творчі особи, які перебувають у постійному процесі розвитку, тому їм ніколи не буде нудно разом. Крім цього, вони мотивують одне одного в особистісному розвитку, цим підтримуючи взаємний інтерес. Така пара по-справжньому щаслива. Романтичні відносини здебільшого переростають у міцну сім’ю.

Таким чином, сумісності Водолія з Терезами у стосунках можна лише позаздрити.

Сексуальна сумісність Водолія і ТерезівСексуальна сумісність Водолія і Терезів

Сумісність Водолія і Терезів в інтимному житті також сприятлива. Їхні темпераменти схожі, вони чудово розуміють один одного і не відчувають труднощів в інтимній сфері. Між ними не киплять яскраві пристрасті, тому що обидва віддають перевагу спокійнішим, але різноманітним сексуальним задоволенням.

Для обох секс займає важливе місце в житті: вони роблять це з натхненням, яке відвідує їх досить часто.

Інтим за розкладом не цікавить жодного з них: тоді він перетворився б на сірі будні, яких обидва уникають і ніколи не допустять. Для Водолія секс – це цілий майданчик, на якому він може проявити свої здібності та відчути всю гаму емоцій. Чуттєва насолода також важлива для його партнера – Терезів, у ліжку він схильний слідувати за своєю другою половинкою.

Водолій і Терези: сумісність в сімейному життіВодолій і Терези: сумісність в сімейному житті

Сумісність Водолія і Терезів у шлюбі перебуває на високому рівні: як правило, такі шлюби укладаються раз і назавжди, розлучення в них бувають рідко. Подружжя повністю розуміє одне одного, має однакові погляди та цінності. Налаштувавшись на одну хвилю, вони йдуть по життю, міцно тримаючись за руки.

Часто в таких парах організується сімейний бізнес, який ще міцніше гуртує партнерів. Вони багато подорожують, розважаються і більшу частину часу присвячують досягненню спільних цілей, яких у них достатньо.

Ложкою дьогтю в такій великій бочці меду може стати впертість, властива обом. Ця риса заважатиме їм лише перший час: надалі подружжя навчиться йти на компроміси та взаємні поступки.

Діти в шлюбі Водолія і Терезів з’являються, як правило, у більш зрілому віці, тому що закохані хочуть довше розважатися та максимально використовувати свої можливості. Сумісність Водолія і Терезів у сімейному житті залишається високою протягом усього їхнього спільного існування. Ймовірність тертя і конфліктів знижується у пар, які одружуються у віці 30 років і старше.

Гороскоп сумісності зодіаку Водолій зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст