Водолій і Риби: сумісність знаків зодіаку в коханні, сексі, сім’ї і роботі

Знаки зодіаку Водолій і Риби знаходяться поряд на зодіакальному колі і це може позначитися на відносинах цих знаків зодіаку. Гороскоп сумісності Водолія і Риб розповідає, які відносини між ними в коханні, сексі, сім’ї і роботі та як можуть дружити Водолій і Риби.

Гороскоп сумісності Водолія і РибГороскоп сумісності Водолія і Риб

По гороскопу ці знаки зодіаку являються ідеалістами, але проявляється це по-різному. Знак зодіаку Водолій чекає від себе досконалих ідей, які допоможуть йому змінити цей світ на краще. Його головна потреба полягає в тому, щоб зробити щось таке, що знатимуть і пам’ятатимуть наступні кілька поколінь людей. Риби, навпаки, ідеалізують у мріях свою дійсність і оточуючих людей, вигадуючи неіснуюче, а потім страждають через розчарування.

Сумісність Водолія і Риб середня через їхнє різне бачення світу.

Перший не хоче нікому належати, йому чужі сімейні цінності. Другий почувається краще і спокійніше, перебуваючи в повному емоційному злитті з кимось, тому прагне створення міцного шлюбу і хоче перебувати тільки в компанії близьких людей.

У кожного знаку зодіаку є дві планети-управителя. Водолій має Уран і Сатурн. Перша планета наділяє Водолія безмежною фантазією та новаторським характером, друга допомагає втілити його безрозсудні бажання у реальність за допомогою дисципліни та впевненості. Рибами керує Юпітер, який відповідає за філософське мислення і жагу знань, а також Нептун, вплив якого часто забирає їх у світ мрій та фантазій, за якими будуть розчарування та зневіра.

Гороскоп сумісності Водолія і Риб може бути вдалим, тому що останні, завдяки своїй інтуїції та співпереживанню, здатні зрозуміти представників Водоліїв, що багатьом здається дивним.

Водолій і Риби: сумісність знаків зодіаку в роботіВодолій і Риби: сумісність знаків зодіаку в роботі

Ділова сумісність Водолія і Риб буде високою, якщо їх цілі збігаються. Раціональність і креативність Водолія разом із гнучкістю та інтуїцією Риб, створюють потужну енергію, здатну подолати будь-які перешкоди та досягти значних результатів у справах. Повітряний знак часто є впертим, але непостійний партнер може легко пристосуватися до його вимог, адже на кону стоїть взаємна вигода.

Яка дружба Водолія і Риб, відкриває гороскоп сумісностіЯка дружба Водолія і Риб, відкриває гороскоп сумісності

Сумісність Водолія з Рибами в дружбі суперечлива. Представник Сатурна цінує у таких відносинах спільність поглядів, інтересів, можливість досягти чогось важливого спільними зусиллями. Для його партнера важлива людська близькість з другом: допомога у потрібний момент, порозуміння та моральна підтримка. Водолій рідко жертвує власними інтересами заради іншого, а Риби готові піти на багато чого заради коханої людини. Не отримавши натомість такої ж підтримки, вони воліють залишити тандем.

Знаки зодіаку Водолій і Риби: сумісність в коханніЗнаки зодіаку Водолій і Риби: сумісність в коханні

Сумісність Водолія і Риб в коханні досить висока: у них є всі шанси побудувати благополучні стосунки, які приносять комфорт обом. На самому початку їхнього роману все просто чудово: два романтики щиро насолоджуються один одним, по черзі влаштовуючи гарні побачення. Водолію приємно, що обранець уважно слухає, вникає в його промову та захоплюється грандіозними планами. Також йому подобається доброта, чуйність та простота Риб. Останні, в свою чергу, бачачи перед собою «не такого, як всі», прагнуть пізнати його багатий внутрішній світ. Мрійливий представник Риб часто доповнює в їхній спільній картині неіснуючі деталі, приписуючи коханому навіть ті риси характеру, яких він не має.

Сумісність Водолія і Риб у відносинах поступово почне знижуватися: вони протверезіють від любовних чар і почнуть помічати один в одному не лише переваги, а й недоліки. У цей момент закоханим потрібно бути мудрішим і починати шукати компроміси, інакше на пару чекає хворобливий розрив. Основною причиною їх тертя стане поверхневе ставлення Водолія до обранця, а також його надмірно легковажне спілкування з численними друзями. Риби хочуть бути найважливішою людиною у світі для Водолія, відчувати себе потрібним, тільки тоді вони почуваються в безпеці. Але волелюбний Водолій не зможе настільки зламати себе, щоб відмовитися від незалежності, яку він так цінує. Тому другому знаку зодіаку в цій парі доведеться бути гнучким та пристосовуватися.

Сексуальна сумісність знаків зодіаку Водолія і РибСексуальна сумісність знаків зодіаку Водолія і Риб

Сумісність Водолія і Риб в інтимному житті непроста: незважаючи на те, що обоє люблять експерименти та різноманітність в сексі, їх підхід до цього різний. Знак повітряної стихії залишається емоційно закритим для партнера навіть у дуже інтимні моменти. Риби хочуть близькості душ; просте фізичне задоволення їх влаштовує.

У такій ситуації Риби почнуть тиснути на коханого, що сприяє відчуженню останнього. Це може закінчитися тим, що Водолій просто втече від незручних стосунків. Але не все так погано: представники стихії повітря і води можуть зійтися, тільки на це потрібно деякий час. Для того, щоб Водолій повністю відкрився, потрібно зробити так, щоб перед ним був надійний коханець, компаньйон і однодумець, тільки тоді він повірить у їхні стосунки.

Водолій і Риби: сумісність в сімейному життіВодолій і Риби: сумісність в сімейному житті

Сумісність Водолія і Риби у шлюбі також непроста. Вся справа в тому, що перший не бачить особливої ​​цінності в сімейному союзі і тому не ставить його в пріоритет. Узаконення відносин для Водолія – проста формальність, якої він особливо не прагне, адже це свого роду обмеження його свободи. Риби, у свою чергу, хочуть тільки цього: вони до останнього ідеалізуватимуть свою кохану людину та наполягатимуть на офіційній реєстрації шлюбу.

Подальше спільне життя партнерів сповнене розчарувань та образ. Водолій, набуваючи статусу одруженого, ніяк не змінюється і продовжує мріяти, творити і розвиватися, тобто вкладати себе і свій час у мрії та творчість, а не в сім’ю. Його партнеру – Рибам, ще не раз доведеться відчути почуття образи, адже він ніколи не отримає теплий, затишний будинок і турботливу кохану людину. Розчаруванням Риби стане момент «Х», після якого можливі два варіанти розвитку подій: знак води покине цей союз, або пристосується до потреб другої половинки.

Таким чином, сумісність Водолія і Риб в сімейному житті неоднозначна і сильно залежить від їхніх особистих гороскопів та натальних карт подружжя.

Гороскоп сумісності зодіаку Водолій зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

 

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст