ГоловнаАстрологіяВодолій і Риби: сумісність знаків зодіаку в коханні, сексі, сім’ї і роботі

Водолій і Риби: сумісність знаків зодіаку в коханні, сексі, сім’ї і роботі

Знаки зодіаку Водолій і Риби знаходяться поряд на зодіакальному колі і це може позначитися на відносинах цих знаків зодіаку. Гороскоп сумісності Водолія і Риб розповідає, які відносини між ними в коханні, сексі, сім’ї і роботі та як можуть дружити Водолій і Риби.

Гороскоп сумісності Водолія і РибГороскоп сумісності Водолія і Риб

По гороскопу ці знаки зодіаку являються ідеалістами, але проявляється це по-різному. Знак зодіаку Водолій чекає від себе досконалих ідей, які допоможуть йому змінити цей світ на краще. Його головна потреба полягає в тому, щоб зробити щось таке, що знатимуть і пам’ятатимуть наступні кілька поколінь людей. Риби, навпаки, ідеалізують у мріях свою дійсність і оточуючих людей, вигадуючи неіснуюче, а потім страждають через розчарування.

Сумісність Водолія і Риб середня через їхнє різне бачення світу.

Перший не хоче нікому належати, йому чужі сімейні цінності. Другий почувається краще і спокійніше, перебуваючи в повному емоційному злитті з кимось, тому прагне створення міцного шлюбу і хоче перебувати тільки в компанії близьких людей.

У кожного знаку зодіаку є дві планети-управителя. Водолій має Уран і Сатурн. Перша планета наділяє Водолія безмежною фантазією та новаторським характером, друга допомагає втілити його безрозсудні бажання у реальність за допомогою дисципліни та впевненості. Рибами керує Юпітер, який відповідає за філософське мислення і жагу знань, а також Нептун, вплив якого часто забирає їх у світ мрій та фантазій, за якими будуть розчарування та зневіра.

Гороскоп сумісності Водолія і Риб може бути вдалим, тому що останні, завдяки своїй інтуїції та співпереживанню, здатні зрозуміти представників Водоліїв, що багатьом здається дивним.

Водолій і Риби: сумісність знаків зодіаку в роботіВодолій і Риби: сумісність знаків зодіаку в роботі

Ділова сумісність Водолія і Риб буде високою, якщо їх цілі збігаються. Раціональність і креативність Водолія разом із гнучкістю та інтуїцією Риб, створюють потужну енергію, здатну подолати будь-які перешкоди та досягти значних результатів у справах. Повітряний знак часто є впертим, але непостійний партнер може легко пристосуватися до його вимог, адже на кону стоїть взаємна вигода.

Яка дружба Водолія і Риб, відкриває гороскоп сумісностіЯка дружба Водолія і Риб, відкриває гороскоп сумісності

Сумісність Водолія з Рибами в дружбі суперечлива. Представник Сатурна цінує у таких відносинах спільність поглядів, інтересів, можливість досягти чогось важливого спільними зусиллями. Для його партнера важлива людська близькість з другом: допомога у потрібний момент, порозуміння та моральна підтримка. Водолій рідко жертвує власними інтересами заради іншого, а Риби готові піти на багато чого заради коханої людини. Не отримавши натомість такої ж підтримки, вони воліють залишити тандем.

Знаки зодіаку Водолій і Риби: сумісність в коханніЗнаки зодіаку Водолій і Риби: сумісність в коханні

Сумісність Водолія і Риб в коханні досить висока: у них є всі шанси побудувати благополучні стосунки, які приносять комфорт обом. На самому початку їхнього роману все просто чудово: два романтики щиро насолоджуються один одним, по черзі влаштовуючи гарні побачення. Водолію приємно, що обранець уважно слухає, вникає в його промову та захоплюється грандіозними планами. Також йому подобається доброта, чуйність та простота Риб. Останні, в свою чергу, бачачи перед собою «не такого, як всі», прагнуть пізнати його багатий внутрішній світ. Мрійливий представник Риб часто доповнює в їхній спільній картині неіснуючі деталі, приписуючи коханому навіть ті риси характеру, яких він не має.

Сумісність Водолія і Риб у відносинах поступово почне знижуватися: вони протверезіють від любовних чар і почнуть помічати один в одному не лише переваги, а й недоліки. У цей момент закоханим потрібно бути мудрішим і починати шукати компроміси, інакше на пару чекає хворобливий розрив. Основною причиною їх тертя стане поверхневе ставлення Водолія до обранця, а також його надмірно легковажне спілкування з численними друзями. Риби хочуть бути найважливішою людиною у світі для Водолія, відчувати себе потрібним, тільки тоді вони почуваються в безпеці. Але волелюбний Водолій не зможе настільки зламати себе, щоб відмовитися від незалежності, яку він так цінує. Тому другому знаку зодіаку в цій парі доведеться бути гнучким та пристосовуватися.

Сексуальна сумісність знаків зодіаку Водолія і РибСексуальна сумісність знаків зодіаку Водолія і Риб

Сумісність Водолія і Риб в інтимному житті непроста: незважаючи на те, що обоє люблять експерименти та різноманітність в сексі, їх підхід до цього різний. Знак повітряної стихії залишається емоційно закритим для партнера навіть у дуже інтимні моменти. Риби хочуть близькості душ; просте фізичне задоволення їх влаштовує.

У такій ситуації Риби почнуть тиснути на коханого, що сприяє відчуженню останнього. Це може закінчитися тим, що Водолій просто втече від незручних стосунків. Але не все так погано: представники стихії повітря і води можуть зійтися, тільки на це потрібно деякий час. Для того, щоб Водолій повністю відкрився, потрібно зробити так, щоб перед ним був надійний коханець, компаньйон і однодумець, тільки тоді він повірить у їхні стосунки.

Водолій і Риби: сумісність в сімейному життіВодолій і Риби: сумісність в сімейному житті

Сумісність Водолія і Риби у шлюбі також непроста. Вся справа в тому, що перший не бачить особливої ​​цінності в сімейному союзі і тому не ставить його в пріоритет. Узаконення відносин для Водолія – проста формальність, якої він особливо не прагне, адже це свого роду обмеження його свободи. Риби, у свою чергу, хочуть тільки цього: вони до останнього ідеалізуватимуть свою кохану людину та наполягатимуть на офіційній реєстрації шлюбу.

Подальше спільне життя партнерів сповнене розчарувань та образ. Водолій, набуваючи статусу одруженого, ніяк не змінюється і продовжує мріяти, творити і розвиватися, тобто вкладати себе і свій час у мрії та творчість, а не в сім’ю. Його партнеру – Рибам, ще не раз доведеться відчути почуття образи, адже він ніколи не отримає теплий, затишний будинок і турботливу кохану людину. Розчаруванням Риби стане момент «Х», після якого можливі два варіанти розвитку подій: знак води покине цей союз, або пристосується до потреб другої половинки.

Таким чином, сумісність Водолія і Риб в сімейному житті неоднозначна і сильно залежить від їхніх особистих гороскопів та натальних карт подружжя.

Гороскоп сумісності зодіаку Водолій зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст