Сумісність Водолій і Близнюки в коханні, сексі, сім’ї і в роботі та чи можуть дружити

Водолій і Близнюки належать до однієї стихії, тому між ними досить багато спільного. Тож, яка сумісність Водолія і Близнюків в коханні, сексі, сім’ї і в роботі та чи можуть дружити між собою знаки зодіаку Водолій і Близнюки?

знаки зодыаку Водолій і Близнюки: що є спільного між ними?Знаки зодіаку Водолій і Близнюки: що є спільного між ними?

Гармонійно поєднуються Водолій та Близнюки, тому що належать до однієї стихії – повітря. У зв’язку з цим вони відчувають один одного на інтуїтивному рівні та можуть безпомилково виділити у натовпі.

Знаки зодіаку, яким опікується повітряна стихія, наділені гарним інтелектом і розвиненими творчими здібностями. Маючи широкий світогляд та різнобічні знання, вони взаємно притягуються. Водолій і Близнюки, як повітряні потоки, люблять свободу думки та дії. Будь-які рамки та обмеження можуть довести їх до депресивного стану. Тому вони чутливі до будь-якого зовнішнього тиску і всіляко намагаються його уникнути.

Водолій і Близнюки живуть на одній хвилі: їхні думки, цінності, характер та прояви схожі.

Вони розуміють одне одного з півслова та з напівпогляду. Їхнє партнерство приносить задоволення в будь-якій із життєвих сфер. Кожен в такій парі цінує свій особистий простір, тому не лізе в душу іншому без потреби. В обох – і у Водолія, і у Близнюків, сильний потяг до всього нового: знайомств, почуттів, емоцій, подій. Талановиті аферисти за вдачею, вони схильні до непередбачуваності і завжди готові піти на ризик. Випробовуваний ними від цього драйв є їхньою рушійною силою: тільки так вони можуть змиритися з повсякденністю і не перетворити її на похмуре, сіре існування.

Гороскоп сумісності Водолія і БлизнюківГороскоп сумісності Водолія і Близнюків

Сумісність Водолій та Близнюки ідеальна, адже вони дуже схожі. Між ними є одна важлива відмінність – ставлення до лінощів. Водолій у цьому плані суворіший до себе, на відміну від партнера, який часто любить побешкетувати, нічого не роблячи.

На Водолія впливають відразу дві планети: Сатурн, який відповідає за карму, і Уран, що символізує бунт. Таким чином, у Водолія більш складна доля, він набагато витриваліший і працелюбніший за Близнюків. Творчий погляд на речі допомагає долати життєві перешкоди – заслуга Урана.

Близнюками управляє Меркурій, бог торгівлі та спілкування. Цей представник гороскопу – любимчик долі, адже йому все в житті дається досить легко. Він домагається бажаного за допомогою своєї винахідливості,

Водолій належить до фіксованих знаків, що часом пояснює надмірну наполегливість і впертість. Якщо йому щось спаде на думку, то навряд чи хтось зможе його відмовити від задуманого. Можливо, тому підопічному Сатурна у житті доводиться трохи складніше, ніж його легковажному партнеру. Близнюки – мутабельний або мінливий знак, тому він легко пристосовується до різних умов, не намагаючись впливати на те, що відбувається навколо. Незважаючи на це, вони добре ладнають:

гороскоп сумісності Водолія з Близнюками обіцяє їм вдалі стосунки, в яких панує гармонія та порозуміння.

Ніхто з них не претендує на роль лідера, але найчастіше безіменним лідером у їхньому союзі буде саме Водолій. Це пов’язано з тим, що він має більш ініціативний та обов’язковий характер.

Сумісність Водолій і Близнюки в діловій сферіСумісність Водолій і Близнюки в діловій сфері

Астрологи вважають, що сумісність Водолія та Близнюків у роботі сприятлива. Вони добре працюють разом і добре ладнають у бізнесі, який потребує творчості та безмежного мислення. Але, щоб втілити складний проект у життя, їм знадобиться третя людина, яка зможе виокремити з їх пропозицій всю фантазію та зробити проект більш приземленим. А також потрібен той, хто вміє ефективно планувати і має організаторські здібності, тому що Водолій і Близнюки в цьому абсолютно безсилі. Вони створять чудову, неймовірну ідею, але навряд чи зможуть довести її до пуття.

Чи можуть дружити між собою представники знаку зодіаку Водолія і Близнюків?Чи можуть дружити між собою представники знаку зодіаку Водолія і Близнюків?

Сумісність Водолія з Близнюками у дружбі та спілкуванні перебуває на найвищому рівні: це саме той випадок, коли між людьми панує безкорисливе порозуміння, повага та підтримка. Вони дають другові право бути самим собою, приймаючи партнера повністю з усіма його перевагами та недоліками.

Дружба Водолія і Близнюків подібна до кармічного зв’язку між двома спорідненими душами.

Вони мають багато спільних захоплень, інтересів, а головне, їм завжди є про що поговорити і чим зайнятися. Такі відносини здебільшого тривають усе життя.

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Близнюки в коханніСумісність знаків зодіаку Водолій і Близнюки в коханні

Обидва знаки зодіаку – і Водолій, і Близнюки, прагнуть свободи, уникають сильних уподобань, оскільки припускають залежність від почуттів та партнера, якому ці почуття призначені. При цьому сумісність Водолія і Близнюків у коханні все одно буде високою, оскільки, крім емоцій, їх зближує безліч інших аспектів. Схожий підхід до життя та бачення особистих відносин вигідні для їхнього романтичного союзу.

І Водолій, і Близнюки – затяті мрійники та романтики, тому їх зв’язок ніколи не перетворюється на нудні одноманітні зустрічі.

Кожне побачення наповнене чимось цікавим та захоплюючим.

Рівень сумісності Водолія з Близнюками у відносинах високий від початку і залишається таким протягом тривалого часу. Прагнення новизни закоханих просто не дає їм жодного шансу занудьгувати в присутності один одного. Іноді Водолій може поводитися занадто оригінально, що спантеличить навіть такий спонтанний знак, як Близнюки.

Закохані не конфліктні, тому якщо сварки і трапляються, вирішують їх тихо, мирно і дома. Як правило, вони швидко знаходять спільні цілі та захоплення, мотивують один одного на розвиток і ніколи не сидять на одному місці. Їхні стосунки розвиваються стрімко: дуже скоро спілкування Водолія і Близнюків переміщається в спальню, а там і РАГС не за горами.

Сексуальна сумісність Водолія і БлизнюківСексуальна сумісність Водолія і Близнюків

Сумісність Водолія і Близнюків в інтимному житті також гармонійна. Обидва люблять секс і відводять йому важливе місце у своєму житті. Дві творчі натури рясніють ідеями про експерименти, тому їхня інтимна сфера дуже різноманітна і дарує їм яскраві враження. Взаємне задоволення одне одному зводить нанівець ймовірність зради у парі. Ці знаки зодіаку розкуті й спонтанні: заняття любов’ю не мають розкладу і відбуваються тоді, коли обидва цього хочуть, незалежно від часу доби та того, де вони знаходяться.

Водолій лідирує і в побуті, і в ліжку, але партнера це не бентежить: у результаті ніхто з них не залишається незадоволеним. Сексуальне життя знаків гармонійне, адже вони близькі один до одного як на фізичному рівні, так і на духовному.

Сумісність Водолій і Близнюки в сім’ї і в родинних стосункахСумісність Водолій і Близнюки в сім’ї і в родинних стосунках

Щойно партнери зрозуміють, що створені один для одного, вони захочуть скріпити свій союз на офіційному рівні. І не дарма, тому що сумісність Водолія з Близнюками у шлюбі дуже вдала, що є гарантом тривалого та щасливого тандему.

Їх стосунки будуть романтичними і пристрасними ще дуже довго, завдяки творчості подружжя. Але, навіть, коли почуття стануть менш яскравими, це ніяк не вплине на їхнє спільне життя: на той час між ними зав’язується міцна дружба. А, як відомо, відносини, засновані на цьому, найміцніші. Ставши вірними соратниками та відданими товаришами, готовими пожертвувати чим завгодно заради благополуччя партнера, Водолій і Близнюки навряд чи зможуть розлучитися.

Спільне сімейне життя Водолія і Близнюків схоже на пригодницьку історію: у ній завжди відбуватиметься щось цікаве та захоплююче. Їх не надто цікавлять побут та матеріальні проблеми, вони вміють заробляти гроші, але не відкладають на чорний день. У них багато зв’язків, друзів та знайомих, яких з кожним днем ​​стає дедалі більше.

У парі Водолій і Близнюки немає місця ревнощам і недовірі: вони надто близькі, щоб сумніватися у коханому.

Діти, зазвичай, у тому союзі народжуються досить пізно, оскільки ці знаки зодіаку занадто захоплені своїми мріями і собою. Таким чином, сумісність Водолія і Близнюків у сімейному житті благотворна та сприяє їхньому міцному, довготривалому зв’язку.

Гороскоп сумісності зодіаку Водолій зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст