ГоловнаАстрологіяВодолій і Лев: сумісність в коханні, сімейному житті і на роботі

Водолій і Лев: сумісність в коханні, сімейному житті і на роботі

Знаки зодіаку Водолій і Лев можуть утворювати вибухонебезпечну суміш через особливості свого характеру. Яка сумісність Водолія і Лева в коханні, сімейному житті і на роботі та чи можлива дружба цих знаків зодіаку?

Знаки зодіаку Водолій і Лев: що в них спільного і чим вони відрізняються один від одногоЗнаки зодіаку Водолій і Лев: що в них спільного і чим вони відрізняються один від одного

Стихія повітря і стихія вогню – до них належать відповідно Водолій і Лев.

Разом вони можуть утворити вибухонебезпечну комбінацію: гарячу, яскраву та вражаючу.

Ось як можна охарактеризувати відносини цих знаків зодіаку.

На зодіакальному колі Водолій і Лев розташовані один навпроти одного, тобто є астрологічними протилежностями, які можуть як притягуватися, так і відштовхуватися через істотні відмінності в характерах. Але найімовірнішим є перший сценарій. Обидва знаки прагнуть яскравої індивідуальності, їх приваблює все незвичайне: такими вони здаються одне одному. Водолій любить нові знайомства, пізнавати внутрішній світ інших людей, виділяючи собі щось нове та корисне. Яскраві, харизматичні особистості, подібні до Лева, приваблюють його насамперед.

Водолій — розумна, творча людина з нестандартним мисленням. Його життєве кредо — свобода: тільки так він може винаходити нове і створювати незвичайні речі, розвивати свій духовний світ і займатися самовдосконаленням. Не прив’язаний до побуту, традицій та підвалин, знак повітряної стихії – бунтар, який іноді йде проти логіки.

У Лева все простіше: він теж має творчі здібності та творчий розум, але використовує їх тільки для себе, а не на благо всього людства. Цар звірів піклується про свій соціальний статус, матеріальне становище, красу та комфорт. І все це йому необхідно для того, щоб викликати захоплення оточуючих та почуватися номером один. У житті він збирає навколо себе свиту, яка хвалить його та аплодує його успіхам. І це мають бути не прості люди, а гідні, чия думка важлива для Лева. Цілеспрямований, сильний Водолій обов’язково буде одним із них.

Гороскоп сумісності Водолія і ЛеваГороскоп сумісності Водолія і Лева

Сумісність Водолія і Лева дуже висока, адже вони можуть успішно доповнювати один одного. Знаком зодіаку Водолій опікуються відразу два небесні тіла: холодний, дисциплінований Сатурн і прогресивний Уран. Знак зодіаку Лев перебуває під опікою Сонця, яке надає йому незвичайну теплоту, щедрість та велич. Планети надають взаємовигідний вплив. Якщо натхнення Урана виснажується, його замінює Сонце, а Сатурн, у свою чергу, допомагає цим знакам зодіаку довести почате до кінця.

Водолій і Лев у парі повинні визнавати та поважати незалежність та самодостатність партнера.

Водолію з цим простіше: він свято дотримується своїх меж і не втручається без запрошення в чийсь особистий простір. Лев більш егоїстичний: не підкоряючись іншим, вимагає повного підпорядкування собі.

Гороскоп сумісності Водолія і Лева успішний і говорить про сприятливий вплив партнерів один на одного.

Вогняний знак бачить у Водолії невичерпне джерело натхнення, ділячись з ним своєю енергією, тим самим мотивуючи і надихаючи його на нові ідеї. Об’єднавшись, Водолій і Лев взаємно збагатять свій життєвий досвід і досягнуть всього, що хочуть. За гороскопом – обидва постійні, що означає їхню цілеспрямованість та наполегливість у житті. З іншого боку, ця якість передбачає зайву впертість, яка може перетворитися на протиставлення знаків. Але Водолій і Лев обов’язково знайдуть компроміс, адже їхнє партнерство сприймають як цінне: вони розуміють, що, розірвавши зв’язок, можуть багато втратити.

Водолій і Лев: сумісність в діловій сферіВодолій і Лев: сумісність в діловій сфері

Ділова сумісність Водолія і Лева в роботі перебуває на середньому рівні, оскільки у знаків різні підходи до професійної діяльності. Водолій працює там, де цікаво, без затятого фанатизму та для душі, у зв’язку з чим часто змінює місце роботи. Будувати кар’єру, йдучи по чужим головам, не в його стилі. А ось Лев прагне високого становища в суспільстві та офіційного визнання, його тягне туди, де, перш за все, вигідно. Дуже вимогливий і суворий із підлеглими; не кожен може витримати таке ставлення.

Чи можлива дружба знаків зодіаку Водолія і ЛеваЧи можлива дружба знаків зодіаку Водолія і Лева

Сумісність Водолія з Левом в дружбі успішно сприяє їхньому взаємному зростанню: вони незалежні один від одного, не обтяжені круговою порукою, захоплені власним его, і цей факт їх повністю влаштовує. Вони дорожать своїми стосунками і дорожать один одним, займаються спільним дозвіллям, оскільки обоє люблять суспільство та гучні заходи. А також між ними не виключено ділового партнерства.

Сумісність в коханні знаків зодіаку Водолія і Лева Сумісність в коханні знаків зодіаку Водолія і Лева

Любовна сумісність Водолія і Лева теж гармонійна, особливо спочатку. Екстравагантний Лев усіма силами намагається продемонструвати свою привабливість та оригінальність, розповідаючи про свої досягнення та переваги. Він хоче будь-що-будь завоювати настільки незвичайного партнера – Водолія, поповнивши таким чином ряди своїх шанувальників. Водолій з цікавістю слухає та обов’язково повірить харизматичному Леву.

Обидва люблять бути в центрі уваги, виділятися на тлі інших, тому обов’язково влаштують неофіційний конкурс у номінації, хто подарує найцікавіший та найшикарніший подарунок.

Їхній фізичний потяг також великий: пристрасний Лев і імпульсивний Водолій швидко опиняться під однією ковдрою.

Сумісність Водолія з Левом у стосунках, разом з вищесказаним, може бути хитка. Насправді виявляється, що обидва не такі вже й прості і є своєрідними особистостями. Вітрений Водолій виявиться легковажним і мінливим у думках і вчинках: і його слова не завжди відповідатимуть справі, що, звичайно, не сподобається самовпевненому Леву, який вважає себе кращим і розумнішим за всіх.

Партнерам не слід поспішати – бігти в РАГС або розходитися в різні боки.

Обидва мають розуміти, що ідилії між двома протилежностями ніколи не буде, тому доведеться використати всі свої дипломатичні навички та вести переговори, йти на взаємні поступки. І це варто зробити, тому що партнерство Водолія і Лева вигідне у всіх сенсах обом.

Водолій і Лев: сумісність в сексуальній сфері життяВодолій і Лев: сумісність в сексуальній сфері життя

Сумісність Водолія і Лева в ліжку не зовсім проста і райдужна через особливості їх характеру і темпераменту. Водолій — спонтанна та творча натура. Він любить секс, але робить це за бажанням, а не за розкладом. Може бути щодня, а може й ні, і тоді він відмовить своїй другій половинці в інтимному задоволенні. Лев, який не звик до того, щоб йому суперечили, сприйме відмову особистою образою. Декілька таких ситуацій призведуть до того, що цар звірів піде «стрибати в гречку» з тим, хто задовольнить його марнославство.

В іншому їхнє інтимне життя складається добре. Лев за вдачею пристрасний і палкий коханець. Він з ентузіазмом та інтересом підхопить усі найсміливіші та найцікавіші експерименти Водолія.

Водолій і Лев: сумісність в сімейному життіЗнаки зодіаку Водолій і Лев: сумісність в сімейному житті

Сумісність Водолія з Левом у шлюбі досить хитка. З одного боку, сп’яніле від пристрасті подружжя насолоджується спілкуванням один з одним. З іншого боку, їхні особисті амбіції, які часто не збігаються, стануть джерелом непорозумінь і сварок.

Водолій ні за що в житті не тримається: йому простіше викинути зламане та замінити його новим та покращеним. До речі, він часто застосовує такий підхід до відносин. Лев схильний модернізувати і покращувати те, що в нього вже є, віддаючи перевагу стабільності в житті.

У фінансовій сфері їхні погляди також розходяться.

Вогняний знак, Лев – кар’єрист і прагне розкішного життя. Його друга половинка – Водолій, не дбає про все матеріальне, він дбає про свою духовну складову і може бути щасливим, працюючи простим бібліотекарем.

Їм слід акцентувати увагу на позитивних сторонах спільного життя і хороших сторонах обранця, тільки тоді подружжя стане задоволене одне одним. Кисень підтримує полум’я, а вогонь зігріває повітря: баланс у відносинах сприяє взаєморозумінню та підтримці.

Сумісність знаків зодіаку Водолія і Лева в сімейному житті непроста, але у них є все, щоб зробити їхній шлюб щасливим, міцним і довготривалим, адже їхній союз був благословенний самими зірками.

Гороскоп сумісності зодіаку Водолій зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст