ГоловнаАстрологіяСумісність Водолія з жінкою і чоловіком знаку зодіаку Водолій в різних сферах...

Сумісність Водолія з жінкою і чоловіком знаку зодіаку Водолій в різних сферах життя

Гороскоп сумісності розповідає про сумісність Водолія з жінкою і чоловіком знаку зодіаку Водолій в різних сферах життя. Астрологи розповіли, які відносини в коханні, сексі, сім’ї, роботі і в дружбі між представниками одного знаку зодіаку – Водолій

Відносини Водолія та ВодоліяВідносини Водолія та Водолія

Ці відносини між двома людьми одного знаку зодіаку характеризуються взаємною свободою. Жодному з двох навіть віддалено не спадає на думку ідея чіплятися або обмежувати свого партнера. Ці двоє зазвичай мають міцніші дружні стосунки один з одним і менше глибоких та інтимних почуттів.

Знак зодіаку Водолій, коли в парі, говорять про все, що можуть запропонувати, і дуже вірні. Однак це пов’язано з тим, що тема активного любовного життя не надто актуальна для обох і тому помилок годі чекати. Проте ці двоє мають бути обережними, щоб відносини характеризувались не тільки дружбою, і щоб вони також прагнули взаємної близькості та прихильності. Якщо тут виникає якесь споріднене кохання, то цього замало навіть для Водолія і він втече.

Сумісність Водолія з жінкою і чоловіком знаку зодіаку ВодолійСумісність Водолія з жінкою і чоловіком знаку зодіаку Водолій

Два Водолія в одній родині – це цікавий, але неоднозначний союз

Водолій-жінка у відносинах Водолій-Водолій

Жінка-Водолій має дуже сучасний погляд на речі та демонструє багато нестандартної поведінки у моді. Зазвичай вона дуже життєрадісна жінка і здебільшого реагує дуже спокійно і виважено. Для жінки-Водолія важливо, щоб її партнер приймав її коло спілкування і теж цінував цих друзів. Водолій-жінку не можна обмежувати, вона потребує абсолютно свого простору.

Чоловік Водолій у стосунках Водолій-Водолій

Водолій-чоловік є затребуваним типом у жіночому світі і надихає їх своєю дотепністю та своєю безтурботністю. Але чоловік-Водолій не так швидко вступає у серйозні відносини, адже свобода для нього священна. Але, як тільки він визначився з другою половинкою, у нього все йде дуже швидко.

Гороскоп сумісності Водолій і ВодолійГороскоп сумісності Водолій і Водолій

Сумісність Водолія і Водолія гарна тим, що вони дуже схожі, тому їхнє порозуміння знаходиться на високому рівні.  Один знак зодіаку і одна повітряна стихія — партнери глибоко відчувають один одного і сприймають характеристики іншого, як норму. Кожен живе почуттями, слухає своє серце і тому часто діє імпульсивно. Наприклад, сьогодні вони думають про одне, а завтра роблять зовсім інакше. Така мінливість їх не лякає, а навпаки, підігріває взаємний інтерес. Для них було б гірше, якби їхні стосунки стали передбачуваними, адже все, що відомо заздалегідь, наганяє на них нудьгу та зневіру. Водолії хочуть жити як на вулкані, мріють про великі ідеї, подвиги і виділяються на тлі інших. Вони добрі і люблять людей, але їх его завжди є пріоритетом.

Гороскоп сумісності Водолія з Водолієм не дає їм конкретних прогнозів, але шанси на добрі стосунки у них є, і вони дуже високі.

Успіх їхнього союзу залежить від натальних карт представників цього знаку зодіаку. Обом управляють одні й ті ж планети: холодний Сатурн, який відповідає за карму, і незвичайний Уран. Перша планета наділяє жорсткістю, дисципліною та працелюбністю. Вона посилає своїм підопічним різні випробування, впоравшись із якими вони очищаються від кармічних гріхів. Тому Водолій дуже життєрадісний і часто виявляє посилену впертість. Енергія другого небесного світила допомагає йому пройти всі труднощі. Уран наділяє Водолія незвичайною творчістю і оригінальністю.

Сумісність Водолій і Водолій в діловій сферіСумісність Водолій і Водолій в діловій сфері

В роботі сумісність Водолія і Водолія досить висока за умови, що вони працюють під суворим контролем зі сторони. Вони розумні, далекоглядні та винахідливі: придумати щось оригінальне і варте для них простіше простого. Але у своїх роздумах два Водолії здатні дійти до абсурду, тому потрібен ще хтось, хто адаптує їхні проекти під традиційне сприйняття і складе докладний проект. Партнери також люблять мріяти про те, що часто відволікає їх від робочого процесу. Їх потрібно періодично опускати на землю, але робити це обережно, щоб вони не бачили у таких діях тиску на свою особистість та не тікали.

Дружба двох ВодоліївДружба двох Водоліїв

Сумісність Водолія з Водолієм в дружбі практично ідеальна. Насправді вони брати по духу із незримим кармічним зв’язком. Вони цінують свої відносини, ставляться один до одного з повагою і при цьому не обтяжені жодними зобов’язаннями. Для них це ідеальні умови, в яких обом комфортно.

Загальні погляди на життя, захоплення та цілі поєднують двох Водоліїв і навряд чи вони захочуть розлучитися. Вони не люблять конфліктів і уникають будь-якого прояву агресії, тому тертя між ними вирішується спокійно і на місці. Друзі-Водолії не вміють довго ображатись, швидко забуваючи неприємні ситуації. Між ними все ясно і прозоро, тому брехня та недомовки виключені.

Водолій як друг: чому всі хочуть дружити з цим знаком зодіаку

Водолій і Водолій: сумісність в коханніВодолій і Водолій: сумісність в коханні

Астрологи вважають сумісність Водолія та Водолія у коханні на високому рівні та сприятливому для обох. Два пристрасні романтики підігрівають напруження своїх емоцій незвичайними діями та ексклюзивними подарунками, тому їх цукерково-букетний період триває досить довго. Розвинені комунікативні навички, багатий життєвий досвід та високорозвинений інтелект – ось що сприяє їхній привабливості в першу чергу. Їхні довірчі розмови про все на світі можуть тривати з ночі до ранку, адже їм справді цікаво разом. Закохані імпульсивні, тому швидко опиняються в ліжку, а потім починають жити разом, не бажаючи більше розлучатися ні на хвилину.

Сумісність Водолія і Водолія в сім’їСумісність Водолія і Водолія в сім’ї

Гороскоп сумісності в сімейному житті двох Водоліїв сприятливий, але є і підводні камені, точніше один, але вагомий – це впертість, якою їх наділяє Сатурн. Якщо вони обидва щось задумають, то передумати їм дуже складно. Тут їм доведеться підлаштовуватись один під одного і контролювати свій егоїзм.

Не виключено, що в цій парі жінка виявить гнучкість або менш досвідчений партнер слухатиме старшого обранця. У будь-якому разі, якщо між ними є справжні, глибокі почуття, закохані з творчим мисленням, знайдуть вихід із цієї ситуації. Перебуваючи разом, партнери розвивають себе і мотивують цього обранця. Вони швидко знаходять спільні ідеї, ставлять спільні цілі та починають свій шлях до їх досягнення.

Сексуальна сумісність Водолія і ВодоліяСексуальна сумісність Водолія і Водолія

Сумісність Водолія і Водолія в інтимному житті гармонійна, адже закохані чують і розуміють одне одного, знають про взаємні бажання та можуть їх задовольнити. В них схожий темперамент, тому їх погляди на інтимне життя загалом збігаються. Вони люблять секс і ставляться до нього з належною увагою, адже інтимна сфера здається їм ще одним майданчиком, де реалізують свої неабиякі таланти.

Сексуальне життя в парі з двох Водоліїв ніколи не буде нудним: винахідливі коханці постійно вигадують щось нове і приносять у свою спальню.

У цьому просторі для них практично немає кордонів та умовностей, а тому обидва задоволені один одним і тим, що відбувається під ковдрою на всі 100%.

Сумісність Водолій і Водолій в сімейному життіСумісність Водолій і Водолій в сімейному житті

В шлюбі сумісність Водолія з Водолієм є сприятливою, що стає основою для прекрасних сімейних стосунків. Як правило, у них багато спільних ідей, вони бачать у партнері насамперед друга, колегу та однодумця. Їхні натури відрізняються від інших представників гороскопу, а тому важко знайти таких, як вони. Цей факт змушує їх дуже цінувати свого партнера, виявляти повагу та терпіння до всіх рис його характеру. Вони не дуже турбуються про матеріальні речі, тому між ними не буває сварок через недостатньо чисту підлогу або не вчасно приготовлений обід.

У стосунках двох Водоліїв немає ревнощів, вони повністю довіряють один одному і не обмежують свободу, адже це є головною запорукою розвитку кожного з них.

У них багато спільних друзів, подружжя постійно подорожують, чогось прагнуть, беруть участь у соціальних проектах і житті в цілому. Оптимістичний настрій та віра у світле майбутнє не дозволяють їм нудьгувати та залишатися на одному місці. У їхньому будинку завжди тепло і радісно, ​​тому сумісність Водолія і Водолія в сімейному житті вважається однією з найвищих та найперспективніших.

Гороскоп сумісності зодіаку Водолій зі знаком зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!