ГоловнаАстрологіяВодолій, народжений 23 січня, доля і особливості характеру

Людям одного зодіакального знаку притаманні подібні риси характеру. Але разом з цим, кожна людина індивідуальна і її гороскоп відрізняється від іншого. Астрологи розповіли, яка доля і таємниця народження, відрізняє представників знаку Водолій, який народжений 23 січня.

Водолій, народжений 23 січня, доля цих людей

Рішучістю і наполегливістю відрізняються Водолії, народжені в цей день. Вони амбітні, хитрі, часом підступні і розважливі. Вони готові використовувати будь-які засоби для досягнення цілей, не замислюючись, пройдуть по головах. Холодний розум і інтуїція завжди на сторожі їхніх планів, обдурити їх можна навіть не намагатися, занадто добре вони знають людську натуру. Не дивно, що вони піднімуться високо, змітаючи з дороги супротивників і цілеспрямовано досягаючи наступних вершин. Через їх сильного характеру у них багато ворогів, готових підставити підніжку будь-якої миті, тому за найменшу помилку їм доведеться дорого платити – недруги не дрімають. Сімейне життя таких людей зазвичай не задається, це з лишком компенсують фінансові перемоги.

Водолій, народжений 23 січня, особливості характеру

Люди народжені цього дня, відрізняються оригінальністю, що часто їх робить білими воронами серед оточуючих. Навіть зовнішністю вони вирізняються – їх манери, стиль, мова, риси обличчя і вирази, рухи – все в них якось по-іншому.

Перше враження при знайомстві з Водолієм, народженому 23 січня, складається неймовірним. Етичних норм вони дотримуються беззаперечно, це їхня улюблена тема по життю, і такі високі слова, як етика, мораль, чесність, відповідальність – для них частина життя.

Водолій може вільно трактувати слово «характер», оскільки від них можна очікувати найбільш ексцентричних і дивацьких вчинків. Вони люблять виділятися серед інших, і звинувачення в екстравагантності їх приводять у захват. Така риса може виступати у вигляді захисної маски благополуччя і комфорту, в той час як за нею можуть таїтися глибокий сум і розчарування. Підкреслена унікальність характеру дає вибір Водоліям, народженим 23 січня – дослідити, діяти, робити вчинки у відповідності зі своєю натурою, оцінювати чужі характери.

Водолій, народжений 23 січня, здоров’я

Представники Водолія, які народилися 23 січня, віддають перевагу нетрадиційним формам лікування. Також, багато з таких людей, піддаються навіюванням. Тому у своїх прогнозах їм не слід надто мудрувати, це несприятливо позначиться на здоров’ї рідних, близьких і просто тих, хто знаходяться поруч.

У харчуванні вони зазвичай притримуються традиційного харчування і їдять здорову, збагачену вітамінами їжу. У фізичної активності їм слід дотримуватися помірності в навантаженнях.

Порада астрологів, для Водолія, народженого 23 січня

Вам варто прикладати свою чудову майстерність до своєї професії. Керуйтеся, як і раніше, чесністю, але не чекайте від себе та інших більшого, ніж зможете виконати, знизьте вимогливість. Пориви душі можуть стати кращими моментами життя, не соромтеся їх, а насолоджуйтеся.

Ви не можете копіювати текст