ГоловнаАстрологіяВодолій: характер і доля народжених 21 січня

Характер і доля людини характеризується точною датою її народження. Астрологи розповіли про особливості характеру представників знаку Водолій, які народилися 21 січня.

Водолій, народжений 21 січня, загальна характеристика

Представники Водолія, хто народився 21 січня, завжди елегантні і прекрасні. Вони випромінюють енергію і оптимізм. Всесвіт наділив цих людей життєвим потенціалом, тому в них все легко виходить, справи вирішуються, а перешкоди вони з легкістю долають. Люди, народжені 21 січня, мають легку вдачу, миролюбний характер і веселий норов – саме цим вони привертають до себе оточуючих.

Важливі роки життя для Водолія, народженого 21 січня: 12, 22, 32, 42, 52.
Рослина для народжених у цей час – безсмертник (Цмин піщаний).

Водолій: доля народжених 21 січня

Всі якості, якими наділені Водолії, народжені 21 січня, будуть підсилюватися вібраціями дня. Це розумні, з незалежним характером люди, які вміють миттєво реагувати на обставини і швидко діяти. Іноді вони бувають різкими і на все мають свою думку. Проте їм притаманна і нерішучість що час від часу вони просто впускають удачу з рук і не використовують всі наявні шанси.

Незважаючи на те, що ранній шлюб не обіцяє щастя, сімейні відносини згодом у них міцні і щасливі. Фінансова удача до народжених 21 січня – прихильна, і в зрілі роки можна очікувати солідних накопичень.

Водолій: таємниця дня народження 21 січня

Народжений 21 січня Водолій, завжди прагне досягти вершини і ніколи з неї не спускатися. Всупереч своїм позитивним якостям, енергійності і цілеспрямованості, народжені 21 січня можуть зануритися у розваги, втративши самоконтроль. Тому успіх чекає лише на тих Водоліїв цього дня, хто зможе угамувати свої внутрішні суперечливі бажання.

Водолій, народжений 21 січня, схильний швидко переходити від одного стану до іншого – від повної розслабленості до повної концентрації, тому рівновага дається їм важко. Якщо людина цього дня досягне своєї мети, то ніколи вже не здасть завойованих позицій. Проте деякі фактори, такі як здоров’я, похили вік або професійні невдачі, можуть змусити Водолія стати менш активним і апатичним.

Якщо у Водолія, народженого 21 січня, виникають труднощі на роботі, то це відбувається через те, що їх більш весела частина особистості стала переважати над раціональною і серйозною.

Більшість представників Водолія цього дня – не завжди можуть претендувати на роль керівника, тому що в них немає владності. Тому народженим 21 січня варто задуматися над вибором професії, яка була б пов’язана з ієрархічними структурами, а успіх в них залежав би від вдосконалення своїх здібностей, розвитку талантів і майстерності.

Можливо, найскладніше для людей цього дня – визначитися з реальними цілями в житті. І поки вони не розставлять пріоритети, вони так і будуть смикатися від одного до іншого.

Водолій: особисте життя народжених 21 січня

Природна сексуальність, харизма і почуття гумору просто притягують людей до Водоліїв, народжених 21 січня. Інді вони здатні зробити боляче партнеру через свою нав’язливість.

В компанії родичів і друзів ці Водолії завжди у центрі уваги їх обожнюють за радість і веселощі, які вони привносять у рутинне життя.
Водолій 21 січня може бути скромним, чуйним, талановитими, але всередині себе вони досить скептично сприймають подібні позитивні риси свого характеру і часто просто грають на публіку.

Домівка Водолія, народженого в цей день – місце, куди допускаються лише обрані.

Водолій: здоров’я народжених 21 січня

Дані люди прислухаються до порад медиків, вони люблять масаж й інші чуттєві процедури. Проте астрологи не радять занадто захоплюватися активними видами спорту. У харчуванні краще притримуватися поблажливої дієти, віддавати перевагу рослинно-молочним стравам.

Водолії цього дня потребують сексуального самовираження, яке проявляється у потребі чути компліменти від свого партнера. Тому астрологи радять вибирати собі супутника, який буде і однодумцем по способу життя.

Порада астрологів для Водолія, який народився 21 січня: Ваші найкращі риси характеру – Ваша сила. Не піддавайтесь інстинкту юрби, а навпаки – остерігайтесь плисти з усіма за течією. Не втрачайте цілеспрямованості. Вам не варто довго чіплятись за когось, хто не підтримує Вас, інакше Ви втратите свою незалежність.

Ви не можете копіювати текст