ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку зими: дата народження Козеріг, Водолій та Риби

Знаки зодіаку зими: дата народження Козеріг, Водолій та Риби

Три знаки зодіаку зими: Козеріг, Водолій та Риби, завершують повне зодіакальне коло. Між людьми цих знаків є дещо спільне, але є й багато відмінностей між ними. Астрологічна наука багато років, навіть століть, веде аналіз і спостереження за людьми і небесними світилами. На основі цієї інформації, фахівці можуть робити певні висновки і твердження

Знаки зодіаку зими: дата народження – Козеріг, Водолій та Риби, їх коротка характеристика

Зимові знаки зодіаку Козерога, Водолія і Риб

У кожного знаку зодіаку є елемент (вогонь, земля, повітря чи вода), полярність (позитивна чи негативна) і якість чи модальність (кардинальна, фіксована чи мінлива).

Козеріг

(22 грудня – 19 січня)

  • знак кардинальної землі. Цей знак зодіаку винахідливий, свідомий, стійкий та амбітний. Для цих людей важливі дисципліна і контроль, вони працелюбні, наполегливі. При цьому Козерогам часто притаманні песимізм і очікування поганого. Його планета покровитель Сатурн. Стихія – Земля.

Водолій

( 20 січня – 18 лютого)

  • знак нерухомого повітря. Водолій – інтелектуальний, далекоглядний, новаторський, альтруїстичний та символ для змін. Для Водолія важлива незалежність і свобода. Планета-покровитель Водолія – Сатурн. Стихія – Вода.

Риби

(19 лютого – 20 березня)

  • знак мінливої ​​води. Риби чутливі, співчутливі, інтуїтивні, винахідливі та духовні. Люди цього знаку зодіаку часто перебувають у роздумах про езотеричне і таємниче.

Астрологи бачать в зодіакальному колі дзеркало людського досвіду. Він починається з народження людини, переростає у сімейні та інші відносини та

  • символічно завершується встановленням цивілізації (це Козеріг);
  • пошуки більш благородного світу (це Водолій);
  • і сходження в царства духу (це Риби, принаймні теоретично).

Після цього Земля продовжує обертатися, тому все повертається до початку. Цикл ніколи не закінчується. Що робить астрологію захоплюючою. Астрологи кажуть, що ми несемо в собі всі дванадцять знаків, кожен з яких однаково заслуговує на похвалу і однаково жалюгідний.

Якщо ви народилися на самому початку або в кінці знаку зодіаку (тобто, якщо ви народилися на порозі), вам необхідно отримати математично точну копію вашої карти, якщо ви хочете бути впевненим у своєму знаку.

Знаки зодіаку осені: Терези, Скорпіон і Стрілець

Знаки зодіаку весни: Овен, Телець і Близнюки

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст