Грудень: знаки зодіаку на початку і в кінці місяця – Стрілець і Козеріг

Грудень має знаки зодіаку – на початку місяця розташувався знак зодіаку Стрілець, а в кінці місяця народилися люди знаку Козеріг. У представників цих знаків зодіаку є дещо спільного, але ще більше між ними – різного і, часом, несумісного. Про особливості знаків зодіаку грудня розповіли астрологи.

Грудень: знак зодіаку на початку місяця – СтрілецьГрудень: знак зодіаку на початку місяця – Стрілець

Знак зодіаку Стрілець: 22 листопада — 21 грудня

Стрілець – це представник вогняної стихії. Багато астрологів вважають людей цього знаку – найдобрішими і найщирішими серед всіх представників зодіакального кола. І така думка має право на існування. Тим більше, що опікується Стрільцем – планета великого щастя і удачі – Юпітер. Завдяки планеті-покровителю, Стрілець отримує від Всесвіту підтримку і легку вдачу.

  • Сильні сторони: щедрість, ідеалістичність, чудове почуття гумору. Але, як і в будь-якого іншого знаку зодіаку, Стрілець має сильні і слабкі сторони.
  • Слабкі сторони: обіцяє більше, ніж може дати; дуже нетерплячий, скаже будь-що, навіть якщо це недипломатично.
  • Що любить Стрілець: свободу, подорожі, філософію, проводити час на природі.
  • Речі, які бентежать, а іноді і серйозно дратують знак зодіаку Стрілець: не любить «прилипал» – людей, які надто нав’язливі, стриманість, нестандартні теорії, деталі.

Знак зодіаку Стрілець – хто він?

Цікаві та енергійні Стрільці – мандрівники за знаком зодіаку. Їхня неупередженість і філософський погляд мотивують їх мандрувати світом у пошуках сенсу життя. Стрілець – екстраверт, завжди оптимістичний, сповнений ентузіазму і готовий до змін. Це сонячний знак людей, які часто зайняті розумовою роботою, але коли вони знаходять обґрунтування, вони показують свою здатність перетворювати бачення та думки на конкретні дії та обставини.

Так само, як Овен і Лев, Стрілець – представники вогняної стихії, він шукає способи творчої реалізації в житті. Чіткі у своїх намірах і чесні за моральним імперативом, його представники часто чесні до абсурду, не звертаючи уваги на такт та емоції інших людей.

Завдання, яке має знак зодіаку Стрілець від Всесвіту – важливо навчитися висловлювати свою думку терпимо та соціально прийнятним способом.

Знак зодіаку Стрілець – знак навчання та зцілення, завжди готовий допомогти другу та допомогти іншим зцілитися. Це благодійник, який рідко повністю залишається на місці – фізично чи ментально. Ці люди завжди долають великі відстані, де вони могли б знайти своє місце – домівку для тіла і душі. За їх усмішкою часто ховається біль, і вони з радістю віддадуть все, що в них є, іншим людям тільки для того, щоб прожити своє життя, вільне від цього болю. Благословенні безліччю неймовірних речей, їм завжди здається, що чогось не вистачає, щоб зробити їхнє життя повноцінним.

Грудень: знак зодіаку в кінці місяця – Козеріг Грудень: знак зодіаку в кінці місяця – Козеріг

Знак зодіаку Козеріг 22 грудня — 19 січня

Кардинальний знак зодіаку, який народився наприкінці грудня – Козеріг, являється представником земної стихії. І, безумовно, це позначилося на характері і характеристиках людей цього знаку зодіаку. Також, на формування характеру і поведінку представників Козерога впливає планета-покровитель – Сатурн і ця планета – це планета всіляких обмежень. Його вплив робить цих людей практичними та відповідальними, але також холодними, відстороненими та невблаганними, схильними до почуття провини та зверненими до минулого.

Стрілець передає естафету по зодіакальному колу наступному представнику і ці знаки зодіаку, які має грудень – дужє відрізняються один від одного.

Знак зодіаку Козеріг має завдання Всесвіту – треба навчитися прощати, щоб зробити своє життя світлішим і позитивнішим.

Риси характеру Козерога

  • Сильні сторони: відповідальний, дисциплінований, з великим самоконтролем, хороші менеджери.
  • Слабкі сторони Козерога: всезнайка, нещадність, поблажливість, очікування найгіршого.
  • Козерогу подобаються: сім’я, традиції, музика, стриманий статус, якісна майстерність.
  • Що не любить знак зодіаку Козеріг: у якийсь момент майже все.

Козеріг – знак, що втілює час і відповідальність, яке представники традиційні і часто дуже серйозні характером. Ці люди мають внутрішній стан незалежності, який дозволяє досягти значного прогресу як в особистому, так і в професійному житті. Вони майстри самоконтролю і мають здатність керувати, будувати тверді та реалістичні плани і в будь-який час керувати багатьма людьми, які працюють на них. Вони навчатимуться на своїх помилках і досягатимуть успіху виключно на основі свого досвіду та знань.

Який він знак зодіаку Козеріг?

Приналежність до стихії Землі, як Телець і Діва, це останній знак у трійці практичності та «приземленості». Козероги не тільки зосереджені на матеріальному світі, але й мають можливість використовувати його якнайбільше. На жаль, цей елемент також робить їх жорсткими і іноді надто впертими, щоб змінювати погляди або коригувати стосунки. Їм важко прийняти, що люди різні, й іноді – дуже відрізняються від них. Через нерозуміння інших або через страх перед оточуючими, іноді Козеріг може спробувати агресивно нав’язати свої традиційні цінності.

Козеріг створений, щоб протистояти страху та викликати паніку. Це знак прийняття рішень про захист від монстрів у нашій свідомості, житті та у безпосередньому фізичному оточенні. Завжди готовий перетворитися на щось, що відлякує ці страшні речі, знак зодіаку Козеріг говорить про кожну природну ланцюгову реакцію страху, коли одна страшна річ призводить до багатьох інших, перетворюючись на захисні механізми, які тільки посилюють ситуацію. Занурені в таємницю, вони дивляться на світ такими ж, як і вони – досить хоробрими, щоб ніколи не тікати, але постійно бояться своїх внутрішніх монстрів.

Ось такі різні знаки зодіаку має грудень на початку і в кінці місяця.

Але всі особливості характеристик знаків зодіаку, які дає нам гороскоп, дозволяють краще розуміти одне одного. А це, у свою чергу, покращує наші стосунки.

Знаки Зодіаку: дата народження, стихія, планета, символ і головні риси характеру

Знак зодіаку за місяцем народження

Січень: який знак зодіаку на початку і в кінці січня?

Лютий: знак зодіаку на початку і в кінці місяця — Водолій і Риби

Березень: знак зодіаку Риби і Овен, цікаві факти           ,

Квітень: знаки зодіаку Овен і Телець

Травень: знаки зодіаку травня на початку місяця і в кінці – Телець і Близнюки

Червень: на початку місяця знак зодіаку Близнюки, наприкінці – Рак

Липень: знак зодіаку на початку липня – Рак, знак в кінці місяця – Лев, цікаві факти

Серпень: який знак зодіаку в серпні? Дата народження і характеристика

Вересень: знак зодіаку на початку і в кінці місяця – Діва і Терези

Жовтень: знак зодіаку Терези і Скорпіон, цікаві факти

Листопад: знаки зодіаку Скорпіон і Стрілець, цікаві факти

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст