ГоловнаАстрологіяБерезень: знак зодіаку Риби і Овен, цікаві факти

Березень: знак зодіаку Риби і Овен, цікаві факти

Березень – це не тільки перший місяць весни, а ще й ключовий момент, коли відбувається з’єднання зодіакального кола, коли народилися знак Зодіаку – Риби і Овен. Саме в цей період Риби передають естафету Овну, а цікаві факти про них допоможуть краще розуміти деякі особливості характеру та чим вони спричинені. А все це тому, що Риби – замикають зодіакальне коло, це останній, дванадцятий знак Зодіаку. А Овен – це перший знак Зодіаку, який починає коло з 12 знаків Зодіаку.

Березень: знак зодіаку Риби, цікаві факти про РибБерезень: знак зодіаку Риби, цікаві факти про Риб

Риби – це знак, який символізує межу і вічність, тому що це останній, дванадцятий, знак зодіакального кола. Саме тому Риби ввібрали в себе деякі риси характеру, притаманні іншим знакам Зодіаку.

Знак Риб – двоїстий знак, його символ – дві риби, які пливуть у протилежних напрямках. Тому в людині, народженій під сузір’ям Риб, так багато суперечливих бажань.

Люди, народжені під знаком Риб, у першу чергу зосереджені на своєму внутрішньому світі, на духовному розвитку. Для них важливі їх почуття і відчуття, «робота душі». Гроші і матеріальні блага не являються для них головним у житті. Хоча деякі представники цього знаку Зодіаку статки, частіше за все вони отримані від когось, а не зароблені самостійно.

Одне із головних завдань, які бачать для себе Риби – допомога людям. Так як це важко корелюється з владою і намаганням маніпулювати, підкорювати, Риби рідко займають високі пости. Але вони й не прагнуть влади. Часто Риби не мають енергії, щоб активно боротися, та й – не бачать в цьому сенсу.

Риби мають товариський і спокійний характер, досить байдужі до навколишньої реальності. Адже часто вони перебувають у світі своїх фантазій, у світі своєї духовної трансформації. Вони не дуже перемиються завтрашнім днем, хоча це не означає, що вони не думають про майбутнє. У них хороші манери.

Астрологи називають Риб дещо лінивими і байдужими до того, що про них думають інші. І взагалі цей знак Зодіаку байдужий до багатьох важливих речей. Можливо, тому, що не вважають їх важливими для себе? Є мало чого, що змусить Риб діяти. Але, якщо Риби захочуть, вони покажуть силу свого характеру. Вони можуть бути уїдливими і глузливими. Але це роздратування швидко проходить.

Риби часто перебувають у центрі уваги їх шанувальників і просто знайомих людей. Адже всім їм приємно спілкуватися з Рибами, тому що вони мають гарні манери і ненав’язливу доброзичливість.

Всесвіт наділив Риб вмінням передчувати, для них часто відкривається щось таємниче і приховане. Рибам часто сняться віщі сни, тому важливо навчитися їх розуміти і тлумачити. Астрологи рекомендують прислухатися до застережень людей, народжених під знаком Риб. Наприклад, якщо Риби кажуть не купувати квиток на цей рейс або не їхати у відпустку в це місце. Краще прислухатися. Скоріше за все, Риби відчули можливі проблеми. Вони можуть давати тонкі і влучні коментарі, у них чудова пам’ять.

Риби повинні знати і пам’ятати – вони сильніші і мудріші, ніж припускають.

Головне, що виокремлює Риб серед інших знаків Зодіаку – їх відданість і щедрість. Сенс життя для Риб – допомагати іншим і вони з гідністю виконують свою місію.

Секрети спілкування з Рибами: як планувати зустріч і як проводити бесіду

Березень: знак зодіаку Овен, які цікаві факти про людей, народжених під цим сузір’ямБерезень: знак зодіаку Овен, які цікаві факти про людей, народжених під цим сузір’ям

Овен – це перший знак зодіакального кола, він являється символом народження, всього нового і лідерства.

Цікаві факти про знак Зодіаку Овен

  1. Овен – природжений лідер, який не боїться відповідальності. Люди, народжені під знаком Овна, мають яскраві лідерські якості і знають і вміють брати відповідальність на себе. Вони здатні привести свою команду до  успіху, до них ставляться з повагою.
  2. Овни – безстрашні перед небезпекою. Завдяки підтримці планети воїнів – Марса, Овни вважають одним із найсміливіших знаків Зодіаку. У разі небезпеки, вони не ховаються і не тікають, а навпаки – приймають виклик.
  3. Овен – непередбачуваний знак Зодіаку зі спонтанною поведінкою. Поряд з людьми, народженими під знаком Овна, ніколи не буває сумно і спокійно. Вони здатні на неочікувані вчинки.
  4. Овен любить робити все по-своєму. Для них правила не писані – так можна сказати про Овна. Вони незалежні і волелюбні, і не терплять, коли їм щось вказують. Овни воліють робити так, як вважають за потрібне і не будуть слідувати чиїмось порадам.
  5. Друг чи ворог? Люди цього знаку Зодіаку можуть стати найкращим другом чи перетворяться на найзапеклішого ворога. Якщо Овен довіряє, він завжди підтримає, ніколи не почне конфліктувати. Але, якщо людина втратила довіру, зрадила Овна – він завдасть удару у відповідь. Зважаючи, що це боєць, який ніколи не здається, краще Овна мати за друга, а не ворога.
  6. Овни не люблять людей, які несуть негатив. Як лідер, Овен звик брати відповідальність на себе, тому він ніколи не може зрозуміти тих, хто скиглить, пліткує і звинувачує інших у своїх невдачах.
  7. В коханні Овен діє так, як і у всьому – він хоче мати все або нічого. Коли Овен закохується, він ладен віддати все. Це надзвичайно віддані і вірні партнери, які повністю віддаються своєму почуттю.

Характер знаку Овен: надзвичайно влучна характеристика астрологів

Отже, знак Зодіаку, який має місяць народження березень – це Риби і Овен.

Знаки Зодіаку: дата народження, стихія, планета, символ і головні риси характеру

Знак зодіаку за місяцем народження

Січень: який знак зодіаку на початку і в кінці січня?

Лютий: знак зодіаку на початку і в кінці місяця — Водолій і Риби

Квітень: знаки зодіаку Овен і Телець

Травень: знаки зодіаку травня на початку місяця і в кінці – Телець і Близнюки

Червень: на початку місяця знак зодіаку Близнюки, наприкінці – Рак

Липень: знак зодіаку на початку липня – Рак, знак в кінці місяця – Лев, цікаві факти

Серпень: який знак зодіаку в серпні? Дата народження і характеристика

Вересень: знак зодіаку на початку і в кінці місяця – Діва і Терези

Жовтень: знак зодіаку Терези і Скорпіон, цікаві факти

Листопад: знаки зодіаку Скорпіон і Стрілець, цікаві факти

Грудень: знаки зодіаку на початку і в кінці місяця

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст