ГоловнаАстрологіяСекрети спілкування з Рибами: як планувати зустріч і як проводити бесіду

Секрети спілкування з Рибами: як планувати зустріч і як проводити бесіду

Вміння спілкуватися – це справжнє мистецтво, яким володіє не кожен, але кожен – може навчитися цьому. Астрологи відкрили секрети спілкування з Рибами та порадили, як планувати зустрічі і як проводити бесіду з представниками знаку Риб. Цікаві факти і поради, які вони надають, допоможуть налагодити контакт і добре провести час у товарисві цих романтичних людей.

Як планувати зустріч з Рибами і секрети спілкування

Плануючи зустріч з Рибами – не важливо, ділова вона, дружня або романтична – важливо пам’ятати, що планувати і організувати повинні ви самі. Ініціатива повинна виходити від вас і Риби оцінять ваші старання. Тобто, якщо ви подбаєте про те, де і коли відбудеться зустріч, на Риб  це справить найкраще враження

Іноді в розмові може здатися, що представник Риб не оцінив ваші зусилля і сприйняли все як належне, насправді ж це не так.

Секрет спілкування з представниками Риб полягає у тому, що вони оцінюють і на них впливають і ваші слова, і вчинки. Але найголовніше – які емоції виникають у представників Риб підчас спілкування з вами.

Коли ви позбавили Рибу від необхідних клопотів по організації зустрічі, цим самим ви заробили бали в її очах. І нагадаємо, що це стосується будь-0якого спілкування: ділового, романтичного або дружньої вечірки.

Секрети спілкування з Рибами: як проводити бесіду

Розмовляючи з представниками Риб слід брати ініціативу на себе. Люди, народжені під цим сузір’ям, вміють чудово слухати, хоча іноді можуть здаватися неуважними. На це не варто зважати, тому що це означає лише те, що ваші слова сколихнули щось в душі Риб. У них могли виникнути якісь образи і вони, захопившись ними, трохи замріялися.

Якщо ви хочете заручитися підтримкою Риби в будь-якому питанні, відразу ж скажіть їй про те, що організаційна сторона справи ніяк її не торкнеться. При цьому не обов’язково розповідати їй докладно, як саме це буде зроблено, – для Риби головне сам факт, решта ж її цікавить мало.

Не варто обманюватися неуважністю Риби і її вмінням «витати в хмарах». У розмові з нею не забувайте, що ви маєте справу з тонкою натурою, яка легко відчує фальш. Якщо ж Риба скаже вам своє чітке «так» або «ні», вона навіть при бажанні навряд чи зуміє виразно аргументувати свою відповідь. Прийміть це як належне. Швидше за все, тонка інтуїція Риби підказала їй єдино вірне рішення.

Риби: характеристика знаку, емоції, професія і здоров’я представників цього знаку

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст