Головна Астрологія Риби: характеристика знаку, емоції, професія і здоров’я представників цього знаку

Риби: характеристика знаку, емоції, професія і здоров’я представників цього знаку

Знак Риб – останній, 12 знак у зодіакальному колі. Характеристика знаку допоможе краще зрозуміти Риби. Характеристика знаку, його емоції, професія  та інші факти про ці знаки Зодіаку, допоможуть краще їх розуміти. Знання сумісності Риб з іншими знаками підкаже, з ким варто товаришувати, створювати стосунки, щоб бути щасливими.

Риби: загальна характеристика знаку

Люди знаку Риби народилися у проміжок з 19 лютого по 20 березня. Цей знак вважається сповненим протиріч найбільше, серед усіх представників зодіакального кола. Стихія Води, до якої належать Риби, зумовлює перемінність характеру і нестабільність їх натури.

Сузір’ям Риб керують одразу дві планети – Юпітер і Нептун. Більшість представників цього знаку не звикли щось змінювати у своєму житті і рідко чинять супротив життєвим обставинам.

Риби – це мрійники, які живуть у світі власних ілюзій. Вони тонко відчувають музику, здатні на самопожертву, часто діють інтуїтивно. Якщо люди-Риби не відчувають любові і підтримку, то вони можуть зневіритися, заглибитися у свій внутрішній світ, що може призведе до затяжної депресії.

Риби і найбільш підходяща професія

Представники Риб найефективніше працюють, будуче належними до творчих професій чи близьких до них. Вони можуть реалізувати себе у ролі музикантів, артистів, вчителів та представників інших творчих професій. Астрологи вважають, що керівні посади не для Риб, бо відповідальність для них – не найкращий варіант.

Риби і їх емоційність

Знак Риб, як останній у зодіакальному колі, ніби дзеркало – вбирає в себе позитивні і негативні риси. Цей знак найяскравіше ділиться на два типа: яскравих ідеалістів, чутливих і світлих людей, які готові на самопожертву і подвиги. Інший тип – ниці представники Риб, які паразитують на оточуючих. Вони маніпулюють людьми, використовуючи своїй видимій слабкості.

Риби важко сприймають критику – вони готові обманюватися і слухати інформацію в формі, що не травмує їх психіку. Самі вони також люблять недоговорювати, щоб не порушувати гармонію, до якої вони завжди прагнуть. У бажанні організувати свій світ гармонійно, Риби дуже уважно ставляться до естетики – вони люблять все гарне, розбираються в моді, тонко відчувають мистецтво і тяжіють до природи.

Риби: здоров’я

Представники Риб зазвичай – абсолютні інтроверти. Вони флегматичні, закриті і ранимі. Саме такі риси характеру часто провокують такі хвороби як: неврастенія, депресія, алкоголізм і наркоманія. Їх надмірна чутливість і сентиментальність часом виглядають чарівно, але часто виявляються згубними для них самих. Риби дуже схильні до слабостей, які рятують від душевного болю. Через це відсутність сили волі і невміння протистояти ударам долі – являються їх головною проблемою. Крім того, в стані хаосу вони можуть перетворитися в фанатиків, в тому числі релігійних, а також зануритися в окультні течії.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами