ГоловнаАстрологіяРиби: характеристика знаку, емоції, професія і здоров’я представників цього знаку

Знак Риб – останній, 12 знак у зодіакальному колі. Характеристика знаку допоможе краще зрозуміти Риби. Астрологи розповіли про емоційність Риб, дали поради щодо професійної сфери, вказали на важливі фактори здоров’я. Знаючи свої сильні і слабкі сторони, легше будувати своє життя, підсилюючи одні і нівелюючи інші.

Риби: загальна характеристика знаку

Люди знаку Риби народилися у проміжок з 19 лютого по 20 березня. Цей знак вважається сповненим протиріч найбільше, серед усіх представників зодіакального кола. Стихія Води, до якої належать Риби, зумовлює перемінність характеру і нестабільність їх натури.

Сузір’ям Риб керують одразу дві планети – Юпітер і Нептун. Більшість представників цього знаку не звикли щось змінювати у своєму житті і рідко чинять супротив життєвим обставинам.

Риби – це мрійники, які живуть у світі власних ілюзій. Вони тонко відчувають музику, здатні на самопожертву, часто діють інтуїтивно. Якщо люди цього знаку Зодіаку не відчувають любові і підтримки, то вони можуть зневіритися, заглибитися у свій внутрішній світ, що може призведе до затяжної депресії.

Риби отримали характеристику професійної сфери

Представники Риб найефективніше працюють, будуче належними до творчих професій чи близьких до них. Вони можуть реалізувати себе у ролі музикантів, артистів, вчителів та представників інших творчих професій. Астрологи, створюючи характеристику знаку Риби, зазначають, що керівні посади не для Риб, бо відповідальність для них – не найкращий варіант.

Емоції і внутрішній світ представників Риб

Цей знак, як останній у зодіакальному колі, ніби дзеркало – вбирає в себе позитивні і негативні риси.

Представники знак Риб найяскравіше ділиться на два типи:

  • яскравих ідеалістів, чутливих і світлих людей, які готові на самопожертву і подвиги
  • інший тип – ниці представники Риб, які паразитують на оточуючих. Вони маніпулюють людьми, використовуючи своїй видимій слабкості.

Риби важко сприймають критику – вони готові обманюватися і слухати інформацію в формі, що не травмує їх психіку. Самі вони також люблять недоговорювати, щоб не порушувати гармонію, до якої вони завжди прагнуть. У бажанні організувати свій світ гармонійно, Риби дуже уважно ставляться до естетики – вони люблять все гарне, розбираються в моді, тонко відчувають мистецтво і тяжіють до природи.

Характеристика знаку Риби вказує на тонку душевну організацію людей цього знаку

Багато представників знаку Риби стають спеціалістами у сферах, які пов’язані з езотеричними науками. З них виходять дуже непогані медіуми, ворожки або тлумачі снів. Рибам добре дають знання всього таємного і прихованого від пильного погляду цивілізації.

Яке здоров’я характерне для Риб

Представники Риб зазвичай – абсолютні інтроверти. Вони флегматичні, закриті і ранимі. Саме такі риси характеру часто провокують такі хвороби як: неврастенія, депресія, алкоголізм і наркоманія. Їх надмірна чутливість і сентиментальність часом виглядають чарівно, але часто виявляються згубними для них самих. Риби дуже схильні до слабостей, які рятують від душевного болю. Через це відсутність сили волі і невміння протистояти ударам долі – являються їх головною проблемою. Крім того, в стані хаосу вони можуть перетворитися в фанатиків, в тому числі релігійних, а також зануритися в окультні течії.

Риби-жінки, які вони?

Ви не можете копіювати текст