ГоловнаАстрологіяРиби-жінки, які вони?

Риби-жінки, які вони?

Характер людей, народжений в одним проміжок часу, має спільні риси в залежності від знаку Зодіаку. Свої особливості мають жінки і чоловіки. Астрологи розповіли, Риби-жінки, які вони, що люблять, які їх сильні риси. Також, фахівці повідомили сумісність представників різних знаків Зодіаку з людьми, народженими під сузір’ям Риб

Жінки-Риби, які вони

Жінки, народжені під сузір’ям Риб – чарівні, витончені і загадкові. Вони привертають увагу чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і видима слабкість – їх головна сила. Чарівні представниці цього знаку створюють навколо себе атмосферу таємничості.

Риби-жінки ніколи не намагаються бути роковими жінками. Вони добре знають, що їх перевага – у природності, бажанні йти за кимось, залежність від свого партнера. Одні чоловіки неймовірно ідеалізують їх доброту і жертовність, інших – дратує відсутність стрижня і чіткої життєвої позиції.

Риби-жінки, їх сильні і слабкі риси

Представниці знаку Риб наділені практичністю і здоровим глуздом. Її прихильність домогтися нелегко, і саме розум часом змушує її не робити ніяких кроків під впливом емоцій.

Сильні риси характеру жінок-Риб є жіночність і вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – тендітністю і м’якістю.

Слабкими рисами характеру Риби-жінки вважаються: мінливість настроїв, погляд на світ через рожеві окуляри власних фантазій, готовність підкорятися. Вона вважає за краще не втручатися у фінансові питання, залишаючи їх на чоловіка. Однак у відносинах з родичами, дітьми або на роботі, часом звалює на себе чужі проблеми.

Риби: сумісність з іншими знаками Зодіаку

Сприятливий союз виходить

Риби і Тілець. Але успішним союз буде, якщо в цій парі чоловік буде Тілець, а прекрасна половинка  – Риби-жінка.

Замріяні Раки стануть гармонійним супутником для мрійливих Риб

Врівноважені Діви – надійний і стабільний партнер для Риб.

Представники Риб і Скорпіона утворять яскравий і цікавий союз. Риби будуть захоплюватися діяльним партнером, який при цьому не пригнічує їх своєю кипучою енергією.

Несприятливі союзи для Риб

Складні відносини очікують Рибу зі знаками: Овен, Близнюки і Леви, які зроблені абсолютно з іншого тіста.

Категорично неможливий союз з Терезами та Стрільцями. Тому Риби-жінки повинні бути уважними з представниками цих знаків.

Загальна характеристика знаку Риб

Цікаві факти про особливості жіночого характеру знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст