Близнюки: секрети жіночого характеру представниць цього знаку Зодіаку

Зодіакальний знак Близнюки – третій знак зодіакального кола: 21 травня – 20 червня. Натура представників цього знаку неординарна, сонячна і перемінлива. Планета-управитель Меркурій наділив Близнюки здатністю швидко засвоювати велику кількість інформації, бути товариськими і легкими у спілкуванні. Але жінки-Близнюки мають свої секрети жіночого характеру, які відрізняються від чоловіків-Близнюків. Астрологи розповіли про особливості представниць цього знаку Зодіаку.

Близнюки-жінки мають щасливі дати і талісмани

Жінки-Близнюки добре пристосовуються до різних ситуацій. Вони заряджають оточуючих своїм позитивом, легко знайомляться і так же легко розлучаються з людьми, як тільки відчують потребу у цьому. Представниці цього знаку відомі своєю легковажністю, роздвоєнням особистості, непостійністю, зміною настрою в один момент. Вони складні для розуміння, бо гарячі й холодні одночасно.

Камінь-талісман для Близнюка-жінки: гранат, смарагд, яшма, перли.

Щасливі кольори: смарагдовий, соковитий зелений, срібний і сірий.

Щасливі числа – 3 і 4. Астрологи рекомендують Близнюкам планувати на цей час початок будь-яких важливих справ.

Особливості характеру Близнюка-жінки: неординарні і непередбачувані, дуже багатогранні і часто поєднують у собі суперечливі якості.

Близнюки: секрети та особливості жіночого характеру

Переваги представниць знаку Близнюки

Вони ніколи не засмучуються занадто сильно, своєю працею досягають значних успіхів, проте часто для цього шукають легкі шляхи. Робота приносить Близнюкам-жінкам задоволення, тому що частіше за все, вони знаходять собі заняття до душі.

Жінка-Близнюки вміє працювати з великими масивами інформації, переконувати людей і налагоджувати ділові контакти.

Незважаючи на певну легковажність і деяку безвідповідальність, Близнюки-жінки мають легку і добру вдачу. Вони завжди стараються допомогти дорогим їм людям у будь-якій ситуації і зроблять все, що від них залежить.

Близнюки дуже люблять тварин.

Недоліки жінки-Близнюка

Близнюки-жінки відрізняються непостійністю, схильністю до скандалів. В їх душі відбуваються постійні конфлікти. Вони щодня будуть перевіряти на слабкість свого обранця, адже жінка-Близнюк бажає бачити поряд з собою сильну і цілеспрямовану людину.

Близнюки-жінки досить часто не доводять справу до кінця через те, що вона стає нецікавою для них.

Які якості характеру варто розвивати Близнюкам-жінкам

Потрібно не залишати і тікати від проблем і справ, а пробувати розібратися в їх суті, ставити конкретні цілі і досягати їх. Головною проблемою Близнюків є миттєвість, швидке загоряння і настільки ж швидке вигоряння.

Близнюки жінка: що любить і що не любить представниця цього знаку

Що любить жінка-Близнюки

Представниці цього знаку люблять зміну обстановки, тому завжди нетерпляче чекають на вихідні. Адже в ці дні можна активно відпочивати, кудись подорожувати, відвідувати світські заходи. І головне, в таких ситуаціях жінка-Близнюк має те, без чого не може уявити свого життя – спілкування і нову інформацію.

Прихильність жінки-Близнюків можна отримати, якщо частіше давати їй те, що вона любить: відвідування розважальних заходів; подорожі; слідування її навіженим планам.

Що жінка-Близнюки не любить

Близнюки не виносять монотонність і встановлені рамки поведінки, їх бісить одноманітність і нудьга, буденність життя. Вони ненавидять ранні підйоми, жорсткий графік, рутинні справи, що потребують зосередженості. Не до вподоби жінкам-Близнюкам песимізм, якщо оточуючі люди мовчазні. Їх дратує необхідність комусь звітувати про свої вчинки і дії; скандали, з’ясування стосунків; сидіти вдома; закиди в інфантилізмі; відсутність захоплення сторонність  її неординарністю; дурість оточуючих; скритність.

Близнюки жінка: особисте життя і шлюб прекрасних представниць цього знаку зодіаку

Незважаючи на якості характеру, які не дуже підходять для сімейного життя, жінки-Близнюки можуть зробити спільне життя яскравим і щасливим. Жінка-Близнюки ерудована, добре готує і вміє гідно приймати гостей. При цьому в особистому житті з другою половинкою вона може бути сентиментальною, а буквально через секунду – запальною.

Жінки-Близнюки здатні любити несамовито і водночас вони схильні до зрад. Кожен день подружнього життя буде не схожим на попередній. Чоловіка будуть очікувати нові відкриття і розчарування. Дружина легко може зрадити, ймовірно, навіть зі знайомими чоловіка. У дітях представниця знаку Близнюки виховує самостійність. Вона навряд чи буде надто ніжною з дитиною, але стане веселим компаньйоном для ігор.

Близнюки: робота і кар’єра, що підходить представницям цього знаку Зодіаку

Рутинна робота і та, де потрібно бути постійно зосередженим – не для Близнюків. Також, представниці цього знаку не люблять фізичну працю, а віддають перевагу інтелектуальній. Астрологи вважають, що представницям знаку Близнюки будуть до душі ті сфери, на які впливає їх планета-управитель Меркурій. Це підприємництво, адже Близнюки чудово відчувають кон’юнктуру ринку, на якому працюють. Вони працездатні, не бояться труднощів. Торгівля буде приносити і моральне, і матеріальне задоволення Близнюкам, адже Меркурій – бог торгівлі. Також, Близнюки можуть побудувати вдалу кар’єру у сфері туризму та у журналістиці, адже вони чудово вміють працювати з інформацією та комунікувати з людьми.

Близнюки жінка: здоров’я

З раннього дитинства дівчата-Близнюки мають ризик травмуватися через свою допитливість і бажання дізнаватися нове.

Астрологи вважають, що Близнюки повинні звертати додаткову увагу на органи дихання і нервову систему. У жінок-Близнюків часті бронхіти та пневмонії, які переходять в хронічну форму. Для відновлення здоров’я їм необхідно регулярно виїжджати до моря або в гори, дихати чистим повітрям.

Через внутрішню боротьбу і постійну зміну настрою жінки-Близнюки стають нервовими, страждають від стресів і безсоння. Постійне емоційне напруження може призвести до нервово зриву і депресії. Спокійний, люблячий і розуміючий партнер позбавить жінок-Близнюків від психологічної нестабільності.

Астрологи розповіли цікаві факти про зодіакальний знак Близнюки

Цікаві факти про особливості жіночого характеру знаку зодіаку

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст