ГоловнаАстрологіяБлизнюки: секрети жіночого характеру представниць цього знаку Зодіаку

Близнюки: секрети жіночого характеру представниць цього знаку Зодіаку

Зодіакальний знак Близнюки – третій знак зодіакального кола: 21 травня – 20 червня. Натура представників цього знаку неординарна, сонячна і перемінлива. Планета-управитель Меркурій наділив Близнюки здатністю швидко засвоювати велику кількість інформації, бути товариськими і легкими у спілкуванні. Але жінки-Близнюки мають свої секрети жіночого характеру, які відрізняються від чоловіків-Близнюків. Астрологи розповіли про особливості представниць цього знаку Зодіаку.

Близнюки-жінки мають щасливі дати і талісмани

Жінки-Близнюки добре пристосовуються до різних ситуацій. Вони заряджають оточуючих своїм позитивом, легко знайомляться і так же легко розлучаються з людьми, як тільки відчують потребу у цьому. Представниці цього знаку відомі своєю легковажністю, роздвоєнням особистості, непостійністю, зміною настрою в один момент. Вони складні для розуміння, бо гарячі й холодні одночасно.

Камінь-талісман для Близнюка-жінки: гранат, смарагд, яшма, перли.

Щасливі кольори: смарагдовий, соковитий зелений, срібний і сірий.

Щасливі числа — 3 і 4. Астрологи рекомендують Близнюкам планувати на цей час початок будь-яких важливих справ.

Особливості характеру Близнюка-жінки: неординарні і непередбачувані, дуже багатогранні і часто поєднують у собі суперечливі якості.

Близнюки: секрети та особливості жіночого характеру

Переваги представниць знаку Близнюки

Вони ніколи не засмучуються занадто сильно, своєю працею досягають значних успіхів, проте часто для цього шукають легкі шляхи. Робота приносить Близнюкам-жінкам задоволення, тому що частіше за все, вони знаходять собі заняття до душі.

Жінка-Близнюки вміє працювати з великими масивами інформації, переконувати людей і налагоджувати ділові контакти.

Незважаючи на певну легковажність і деяку безвідповідальність, Близнюки-жінки мають легку і добру вдачу. Вони завжди стараються допомогти дорогим їм людям у будь-якій ситуації і зроблять все, що від них залежить.

Близнюки дуже люблять тварин.

Недоліки жінки-Близнюка

Близнюки-жінки відрізняються непостійністю, схильністю до скандалів. В їх душі відбуваються постійні конфлікти. Вони щодня будуть перевіряти на слабкість свого обранця, адже жінка-Близнюк бажає бачити поряд з собою сильну і цілеспрямовану людину.

Близнюки-жінки досить часто не доводять справу до кінця через те, що вона стає нецікавою для них.

Які якості характеру варто розвивати Близнюкам-жінкам

Потрібно не залишати і тікати від проблем і справ, а пробувати розібратися в їх суті, ставити конкретні цілі і досягати їх. Головною проблемою Близнюків є миттєвість, швидке загоряння і настільки ж швидке вигоряння.

Близнюки: що любить і що не любить представниця цього знаку

Що любить жінка-Близнюки

Представниці цього знаку люблять зміну обстановки, тому завжди нетерпляче чекають на вихідні. Адже в ці дні можна активно відпочивати, кудись подорожувати, відвідувати світські заходи. І головне, в таких ситуаціях жінка-Близнюк має те, без чого не може уявити свого життя – спілкування і нову інформацію.

Прихильність жінки-Близнюків можна отримати, якщо частіше давати їй те, що вона любить: відвідування розважальних заходів; подорожі; слідування її навіженим планам.

Що жінка-Близнюки не любить

Близнюки не виносять монотонність і встановлені рамки поведінки, їх бісить одноманітність і нудьга, буденність життя. Вони ненавидять ранні підйоми, жорсткий графік, рутинні справи, що потребують зосередженості. Не до вподоби жінкам-Близнюкам песимізм, якщо оточуючі люди мовчазні. Їх дратує необхідність комусь звітувати про свої вчинки і дії; скандали, з’ясування стосунків; сидіти вдома; закиди в інфантилізмі; відсутність захоплення сторонність  її неординарністю; дурість оточуючих; скритність.

Близнюки: особисте життя і шлюб

Незважаючи на якості характеру, які не дуже підходять для сімейного життя, жінки-Близнюки можуть зробити спільне життя яскравим і щасливим. Жінка-Близнюки ерудована, добре готує і вміє гідно приймати гостей. При цьому в особистому житті з другою половинкою вона може бути сентиментальною, а буквально через секунду – запальною.

Жінки-Близнюки здатні любити несамовито і водночас вони схильні до зрад. Кожен день подружнього життя буде не схожим на попередній. Чоловіка будуть очікувати нові відкриття і розчарування. Дружина легко може зрадити, ймовірно, навіть зі знайомими чоловіка. У дітях представниця знаку Близнюки виховує самостійність. Вона навряд чи буде надто ніжною з дитиною, але стане веселим компаньйоном для ігор.

Близнюки: робота і кар’єра, що підходить представницям цього знаку Зодіаку

Рутинна робота і та, де потрібно бути постійно зосередженим – не для Близнюків. Також, представниці цього знаку не люблять фізичну працю, а віддають перевагу інтелектуальній. Астрологи вважають, що представницям знаку Близнюки будуть до душі ті сфери, на які впливає їх планета-управитель Меркурій. Це підприємництво, адже Близнюки чудово відчувають кон’юнктуру ринку, на якому працюють. Вони працездатні, не бояться труднощів. Торгівля буде приносити і моральне, і матеріальне задоволення Близнюкам, адже Меркурій – бог торгівлі. Також, Близнюки можуть побудувати вдалу кар’єру у сфері туризму та у журналістиці, адже вони чудово вміють працювати з інформацією та комунікувати з людьми.

Близнюки: здоров’я

З раннього дитинства дівчата-Близнюки мають ризик травмуватися через свою допитливість і бажання дізнаватися нове.

Астрологи вважають, що Близнюки повинні звертати додаткову увагу на органи дихання і нервову систему. У жінок-Близнюків часті бронхіти та пневмонії, які переходять в хронічну форму. Для відновлення здоров’я їм необхідно регулярно виїжджати до моря або в гори, дихати чистим повітрям.

Через внутрішню боротьбу і постійну зміну настрою жінки-Близнюки стають нервовими, страждають від стресів і безсоння. Постійне емоційне напруження може призвести до нервово зриву і депресії. Спокійний, люблячий і розуміючий партнер позбавить жінок-Близнюків від психологічної нестабільності.

Астрологи розповіли цікаві факти про зодіакальний знак Близнюки

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!