ГоловнаАстрологіяТелець-жінка: цікаві факти про характер, особисте життя і стосунки

Телець-жінка: цікаві факти про характер, особисте життя і стосунки

Телець – це представник земної стихії, ним опікується планета кохання, краси і грошей – Венера. Телець-жінка дуже неординарна особистість. Астрологи відкрили цікаві факти про характер, особисте життя і стосунки представниць цього знаку Зодіаку. Традиційні жіночі риси Тельця включають емоційну силу, незалежність, вірність, інтроверсію і художнє чуття. Це лише деякі з основних характеристик особистості, які притаманні для Тельця-жінки.

Телець-жінка: цікаві факти про характерТелець-жінка: цікаві факти про характер

Основні риси характеру, які є у представниць Тельця

Сила духу

Прекрасна представниця Тельця – дуже емоційно сильна особистість і може справлятися з величезним стресом. Цей стрес може бути викликаний роботою, ситуацією в сім’ї або нею самою. Але Телець-жінка не пасує під тиском і зазвичай навіть не скаржиться і не показує нікому жодних ознак смутку. Вона вважає за краще не шукати співчуття і замість цього буде покладатися на свою незалежність і силу духу, щоб пережити стресову ситуацію. На Тельця-жінку краще не тиснути. Якщо її навмисне спровокувати понад межі стресу, вона дуже розсердиться.

Незалежність

Одна з найвідоміших рис жінки-Тельця – незалежність. Вона сама знає, як досягти своєї мети, і, звичайно ж, не боїться братися за новий проект або керувати іншими. Вона часто вважає за краще працювати самостійно, а не в групі. Жінка-Телець напориста, коли їй потрібно, але вона не проти, коли хтось інший бере на себе ініціативу, особливо її партнер в романтичних стосунках.

Розум і гарна фінансова ситуація

Хоча часто вважається, що Телець-жінка не завжди кмітливі, іноді бувають занудні, але вони багато знають і вміють застосовувати ці знання на практиці.

Завдяки підтримці планети-управителя – Венери, яка крім краси, опікується ще й фінансами, Телець-жінка вміє розпоряджатися грошима. Тобто вона знає як і коли розподіляти кошти. Така риса робить Тельців жіночої статі успішними фахівцями у сферах, пов’язаних з фінансами. Наприклад, з них виходять чудові фахівці бухгалтери, брокери, маркетологи.

Конфліктні ситуації

У конфліктах жінки-Тельці можуть не відкрито говорити про те, в чому, на їхню думку, справжня проблема. Замість того, щоб почати суперечку, вони можуть ігнорувати кривдників або просто ставитися до них байдуже.

Телець-жінка: цікаві факти про характерОсобисте життя і стосунки Тельця-жінки

Телець-жінка – надзвичайно турботлива і успішна мама. Вона не потерпить непослуху від своїх дітей, і це одна з причин, по якій вони часто виростають ввічливими і привітними.

Цікаві факти про те, яка жінка-Телець у коханні і відносинах?

Жінка-Телець в коханні і відносинах проявляє риси, характерні для стихії землі. Вона земна, стабільна, тверда і надійна. Вона приваблює партнера своїм незворушним спокоєм і реалістичністю.

Телець-жінка – пристрасна і емоційний коханка, яка насолоджується залицяннями і компліментами. При цьому жінки цього знаку Зодіаку ніколи не дозволять контролювати себе або повністю володіти собою. Вона не виставляєте напоказ свої емоції і почуття, не любить різких змін. Така жінка цінує

  • комфорт;
  • розкіш;
  • гроші;
  • матеріальну безпеку.

Типова представниця знаку Телець, досить лояльна. Хоча у неї може бути багато друзів і знайомих, вона проявить вірність лише не багатьом з них і буде очікувати того ж у відповідь. Вона завжди готова надати підтримку або пораду тим небагатьом, хто входить в близьке коло її оточення, і вона легко розчарується, якщо не отримає того ж натомість.

Жінки-Тельці розбірливі при виборі романтичних партнерів, і їм може знадобитися деякий час, щоб знайти когось, кому вони зможуть віддатися. Як тільки вони знайдуть свою другу половинку, то будуть дуже віддані.

Телець-жінка: цікаві факти про характерЯк привернути увагу прекрасної жінки-Тельця

Якщо ви хочете чимось привабити Тельця-жінку, щоб стати другом або партнером, варто прислухатися до порад астрологів

Щоб завоювати серце Тельця-жінки, потрібно бути романтичним, щоб збити її з пантелику. Необхідно проявляти терплячість, бути традиційними, і робити все можливе, щоб справити враження на жінку цього знаку Зодіаку. Їй дуже подобається комфортне і спокійне життя. Вона хоче, щоб її партнер був романтичним, красивим, багатим і забезпечував їй легке і безпечне життя. Ось кілька способів привернути увагу практичних і щедрих жінок-Тельців

Бути неспішним, але невпинним

Людина, яка хоче завоювати прихильність Тельця-жінки, повинна діяти без поспіху, але неухильно. Тому що треба дати цій жінці час на обдумування, але й не давати їй забути про себе. Дуже важливо проявляти тактовність і терпіння, щоб вона почувала себе комфортно.

Респектабельний зовнішній вигляд

Телець-жінка оцінить стильний образ, модні аксесуари і сучасну зачіску. А от з парфумами слід бути обережними і не зловживати надмірно солодкими ароматами.

Надійність і довіра

Для Тельця-жінки дуже важливо відчувати безпеку, знати, що партнер надійний і йому можна довіряти. Якщо проявляти такі риси у турботу, то можна завоювати її серце. У відносинах вона шукає безпеки і романтики. Їй подобається веселощі без ризику або з меншою ймовірністю загрози її безпеці.

Цікаві факти про знак Зодіаку Телець

Асцендент у знаку Тільця, Висхідний Тілець

Дієта для Тельця

Місяць у знаку Тельця: характеристики періоду

Цікаві факти про особливості жіночого характеру знаку зодіаку

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст