ГоловнаАстрологіяВодолій жінка: цікаві факти про особливості характеру представниці повітряної стихії

Водолій жінка: цікаві факти про особливості характеру представниці повітряної стихії

Знаки зодіаку можуть багато розповісти про характер людини. Вони можуть допомогти вам зрозуміти, як різні люди сприймають різні речі, чому вони так почуваються, і навіть дізнатися недомовлені речі, які вони хочуть, щоб ви зрозуміли. Астрологи розповіли, хто вона – Водолій жінка, які є цікаві факти про особливості характеру представниці повітряної стихії. Адже жінка-Водолій своєми мріями можєе змінити навколишнє життя

Водолій жінка: особливості характеру представниці повітряної стихії

Водолій жінка: особливості характеру представниці повітряної стихії

Люди, які народилися в період з 20 січня до 18 лютого, належать до знаку зодіаку Водолій. Це представники повітряної стихії, про яких кажуть, що вони харизматичні, унікальні та прогресивні

Знак зодіаку Водолій має певні риси характеру, які являються унікальними

Водолій жінка завжди вважалася загадковою. Завдяки своїм відмінним та унікальним характеристикам такі жінки завжди виділяються серед інших. Жінка Водолій розумна, дотепна та креативна. Хоча більшість людей вважають жінку – Водолія зарозумілою та інтровертною, у ній є щось більше, ніж здається на перший погляд. Щоб краще зрозуміти їх, ось кілька цікавих фактів про жінку-Водолія.

Яка вона – жінка Водолій?

Як самий нестандартний і нетрадиційний знак зодіаку, Водолій відомий своїми видатними особистісними рисами та характеристиками. Жінка-Водолій, зокрема, унікальна, безкомпромісна химерна, неймовірно чарівна, дуже розумна і волелюбна.

Практично всі представниці Водолія привносять в життя оточуючих нескінченний потік нових ідей для вивчення та експериментів. Ця жінка справді цікава, і якщо вдалося завоювати її серце, що ретельно оберігається, вона подарує щастя і завжди буде тримати свого обранця зачарованим і захопленим нею.

Щедра, мужня, чесна і страшенно дотепна, Водолій жінка, якою б привабливою та чарівною вона не була, вона — найпарадоксальніша жінка у всій астрології. Навчитися орієнтуватися в її ексцентричних думках і вчинках не для людей зі слабкими нервами.

Жінка Водолій у коханні та стосунках

Цю незалежну жінку неможливо притиснути, і навіть коли вона шукає собі партнера, у неї можуть виникнути проблеми із встановленням інтимних стосунків. Вона не хоче, щоб хтось її контролював, і не ризикне втратити свою незалежність та свободу у відносинах.

Тим не менш, побачення з жінкою-Водолієм наповнене новими, захоплюючими діями, і кожне побачення з новим шанувальником ніколи не буває таким, як попереднє.

Коли вона закохується, жінка-Водолій, як і раніше, хоче займатися своїми справами, не бути пов’язаною зобов’язаннями, і може щосили намагатися зберегти відносини. Їй потрібен партнер, якому вона може довіряти, який не намагатиметься змінити її та дозволить їй спокійно ділитися своїми емоціями.

Загалом кохання має бути для Водолія жінки цікавим досвідом, І, хоча багато знаків зодіаку ставляться до цього почуття серйозно, її ідеальний партнер зрозуміє, що вона креативніша і веселіша за інших.

У відносинах Водолій жінка схильна до раціоналізації своїх почуттів, що може розчарувати партнера, який просто хоче легкості. Але, як тільки її обранець завойовує довіру і змусить відкритися представницю Водолія, вона подарує йому все своє глибоке кохання.

Водолій жінка і знаки зодіаку, найбільш сумісні з нею

Щодо сумісності Водолія, то цей знак зодіаку добре працює з іншими знаками повітряної стихії:  Близнюками і Терезами, а також зі знаками Вогню – Овном та Стрільцем.

Отже, чим же приваблюють ці знаки зодіаку і щзо в них спільного з Водолієм?

  • Близнюки товариські та інтелектуально розвинені, як Водолій;
  • Терези люблять пробувати і дізнаватися нове;
  • Овен химерний і заповзятливий;
  • Стрілець цінує свободу та незалежність і завжди готовий до нового і цікавого.

Сексуальність жінки Водолія

Як правило, Водолій жінка перебірлива і може витратити багато часу на вибір ідеального сексуального партнера. Водолій жінка, як правило розкута і без комплексів у ліжку. Вона неупереджена, їй цікаво експериментувати, втілювати у життя свої фантазії та відкидати обережність.

Секс із жінкою-Водолієм не заснований на емоціях; швидше, на інтелектуальній стимуляції. Тобто, якщо пристрасті в інтимному житті буде мало, Водолій жінка може легко спочатку подумки, втекти від свого партнера. Тому краще не давати приводу сумувати в інтимному житті.

Жінка-Водолій: сімейне життя

Жінки-Водолії насправді дуже дбайливі, вони співчутливі до тих, кого люблять найбільше, особливо до своєї сім’ї. Заради щастя своїх близьких, вони схильні до безкорисливих .

Як мати, жінки-Водолії обожнюють своїх дітей і стежать за тим, щоб вони росли з уявою, жагою знань і були самі собою. Тим не менш, цим мамам іноді потрібно проводити час далеко від дітей, тому їм знадобиться партнер, який може розділити обов’язки по вихованню.

Кар’єра Водолія жінки

Враховуючи волелюбний характер Водолія жінки, їй не дуже підходить звичайна рутинна робота. Хороший вибір кар’єри для жінки-Водолія включає такі професії, як акторська майстерність, наука, цілительство, благодійність, екологічне спрямування роботи, дослідження або вчителювання. Ідеальна робота для неї та, яка стимулює її інтелектуальну допитливість, дозволяє їй встановлювати власний графік.

Водолій жінка: цікаві факти

Водолій жінка: цікаві факти

Знаючи особливості характеру Водолія жінки, це допоможе краще розуміти цю жінку. А зібрані цікаві факти, наведені нижче, відкриють нові перспективи для дружби і роботи.

Розум

Представниці цього знаку зодіаку наділені гострим розумом і потужним інтелектом. Але що вирізняє розум Водолія серед інших знаків зодіаку, то це його безпрецедентна глибина. Водолій жінка не тільки «думає» про речі, вона досліджує їх ретельно, з усіх мислимих сторін.

Їй недостатньо знати тему на поверхневому рівні (одні факти її не вражають); жінка-Водолій прагне зрозуміти глибші, взаємопов’язані «як» і «чому» кожного предмета, що викликає її інтерес.

Знак зодіаку Водолій може виглядати відстороненим

Часто сторонні можуть казати, що жінка Водолій занадто багато розмірковує або занадто багато думає. І це глибоко ранить її почуття – вона нічого не може вдіяти. Через те, що вона занурена в свої думки, перехід від них до життєвих реалій дається їй нелегко, у її житті часто відсутня чуттєвість.

Будучи фіксованим знаком Повітря, жінка-Водолій часто сприймається як холодна, відсторонена чи емоційно замкнута. Це не так. Просто більшу частину часу вона замкнена у своєму розумі – своїх думках (там, де вона почувається найбільш комфортно).

Водолій жінка схильна до сексуальних пригод

Як вже зазначалося, представниця Водолія може довго вибирати собі сексуального партнера. Вона неймовірно цікава, неупереджена і відома тим, що любить все нестандартне. Це робить її особливо веселою та заповзятливою в спальні. Зазвичай вона готова спробувати будь-що, поки вона не відчуває, що це – її вибір.

Цікаві факти, але Водолій жінка ненавидить сентиментальну романтику

Жінки-Водолії надзвичайно практичні і пишаються своєю оригінальністю та щирістю. Таким чином, вони цінують щирість, а не показну демонстрацію прихильності. Наприклад, вона може взагалі не сприймати серйозно привітання на День святого Валентина, бо їй байдуже. Однак, якщо забути про її день народження, то вона швидко забуде і про вас. Жінка Водолій любить відчувати себе унікальною. Вона не любить сентиментальність, але потребує уваги і поваги.

Жінка Водолій намагається уникати конфліктів

Водолії знають, що безглузда суперечка ні до чого не приведе, і схильні триматися подалі від дурості та нісенітниць. Ви ніколи не опинитеся в бійці з ними, тому що вони абсолютно нейтральні. У Водолія жінки загострене почуття справедливості та поваги і саме цього вони потребують від інших. Представниці цього знаку зодіаку, як пр вило,не вступають у конфлікти, тому що розставляють пріоритети і розуміють, що проста суперечка може призвести до справді незручної ситуації

Незалежність – невід’ємна частина душі Водолія жінки

Уран, як одна з двох правлячих планет цього знаку зодіаку (іншою є Сатурн), наділяє жінку Водолія неймовірною жагою незалежності. Вона повинна залишатися вірна сама собі, їй потрібна надзвичайна кількість особистого простору, як усім нам потрібний кисень, щоб дихати.

Водолій жінка непердубачувана

Почуття непередбачуваності – один з найпоширеніших фактів про особистість Водолія. Їхня безпосередність робить усіх щасливими і постійно тримає своїх близьких у напрузі. Вони завжди вважають за краще жити авантюрно. Вони справді ненавидять судити про книгу з обкладинки. Водолії не хочуть дружити з будь-ким, хто може критикувати їх або намагатися змінити їхнє ставлення.

Мрійливість

Ще одна цікава особливість Водолія жінки полягає в тому, що вони дуже успішні мрійниці. Наділені високим інтелектом й інноваційним мисленням, Водолії люблять мріяти. Жінка-Водолій не тільки чудова мрійниця, але й здатна змінити світ своїми переконаннями та цілями. Водолії завжди добиватимуться того, чого хочуть, і боротимуться до кінця, щоб досягти цього.

Несподівані, еле цікаві факти: Водолій жінка вміє вислуховувати людей 

Найвидатніші цікаві факти про особистість Водолія жінки — це те, що вони чудові слухачки, вони люблять і піклуються про людей і речі. Вони уважно вислухають кожну вашу історію та дадуть вам багато цінних порад. Їхні знання та глибоке мислення допоможуть вам подолати ваші складні ситуації.

Оскільки жінки Водолії практичні та розумні, вони знають, що сказати, коли треба когось втішити. Якщо ви людина, схильна до занепокоєння або переповнена енергією, то жоден інший знак зодіаку не заспокоїть вас так, як Водолій. Вони щирі у всьому, що роблять, тому знають, коли сказати «все гаразд», а коли підбадьорити вас, щоб ви відчули себе краще.

Ось такі цікаві факти про характер Водолія жінки розповіли астрологи. Інформація про знаки зодіаку – їх уподобання, сильні і слабкі риси характеру, тільки допоможуть вам краще дізнатися про особистість вашого партнера.

Цікаві факти про особливості жіночого характеру знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст