ГоловнаАстрологіяЦікаві факти про Скорпіона-жінку, які відкриють її таємниці

Цікаві факти про Скорпіона-жінку, які відкриють її таємниці

Знак зодіаку Скорпіон – один із найтаємничіших серед всіх представників зодіакального кола. Цікаві факти, про Скорпіона-жінку, які відкриють її таємниці, покажуть всю чарівність і складність особистості жінок цього знаку зодіаку. Більш пильний погляд на загальні жіночі риси Скорпіона показує, наскільки складними, чарівними та привабливими можуть бути ці милі дами. Фактично, коли жінка-Скорпіон вирішує, чого хоче, вона піде за цим, незважаючи на труднощі на своєму шляху.

Цікаві факти про Скорпіона-жінку, які відкриють її таємниці і допоможуть порозумітися з цими прекрасними жінками

Цікаві факти, про Скорпіона-жінку, які відкриють її таємниці і допоможуть порозумітися з цими прекрасними жінками

Як і в кожної жінки, у представниць Скорпіона є свої особливості. І ось про що йде мова

Скорпіон жінка і таємниці

Представниця знаку зодіаку Скорпіон ретельно охороняє свої секрети. Це не означає, що жінка-Скорпіон не може базікати; вона може спілкуватися годинами. Однак треба розуміти, що вона:

  • включає чари і базікає з вами, при цьому вона каже вам те, що вона хоче, щоб ви знали;
  • не відкриває свої справжні почуття. Ті, які заполонили її серце, і про і ці почуття ніхто не дізнається, поки Скорпіон-жінка сама не вирішить, що прийшов час;
  • ставиться до своїх секретів, як до дорогоцінних самородків золота – ховає під сімома замками. Але любить знати секрети всіх інших і те, що відбувається в їхньому житті.

Жінки-Скорпіони сильні, багато що вони приховують від оточуючих. Зберігання своїх і чужих секретів зробити особистість досить яскравою. Багато жінок-Скорпіонів схильні:

  • приховують масу емоційної напруженості через кожний біль і кожне зло, яке коли-небудь їм було заподіяно;.
  • часто вважають за краще бути тихими, спостережливими і загадковими;
  • занадто добре засвоїли, що не всі цінують її глибину емоцій, бо не можуть впоратися з нею.

Жінки-Скорпіони потайливі

Скорпіони мають легендарну репутацію скритності, і якщо місячний знак або висхідний знак не знаходиться в більш привітному знаку, такому як, наприклад, Стрілець, це, по суті, правда.

Який характер у Скорпіона-жінки?

Який характер у Скорпіона-жінки? цікаві факти

Цікаві факти, які показують, яка натура в жінок цього знаку зодіаку. І це важливо пам’ятати, тому що незворушливий вигляд часто прикриває блеф Скорпіона-жінки

У жінки-Скорпіона відсторонений та спокійний характер

Парадоксально, але жінки-Скорпіони зазвичай тримаються осторонь. Навіть коли їм хтось подобається, вони все одно уважно дивитимуться на цю людину своїми сталевими очима і змушуватимуть її тремтіти. Чим більше Скорпіон-жінка чогось хоче, тим менша ймовірність, що вона покаже. Все це дуже добре впливає на її психологічну гру, спрямовану на отримання того, чого вона справді хоче.

У конфлікті Скорпіон жінка блефує

Навіть у розпал битви з любов’ю всього свого життя ця жінка наважується від свого коханого зібратися та піти. Не дайте себе обдурити. Це лише тактика, покликана перевірити силу вашого кохання. На зборах ради директорів вона спокійно втече від переговорів, дозволяючи опоненту трохи попотіти. Знову ж таки, цей спокійний зовнішній вигляд покликаний змусити всіх стати в чергу.

Скорпіон жінка: цікаві факти про її стосунки і відношення до кохання

Скорпіон жінка: цікаві факти про її стосунки і відношення до кохання представниць цього знаку зодіаку

Жінки цього знаку зодіаку пристрасні, готові багато на що заради свого романтичного почуття.

Чи сором’язлива жінка-Скорпіон?

Хоча жінка-Скорпіон тиха, обережна, потайлива і відсторонена, вона безперечно не сором’язлива. Це жінка, якою править Марс — планета воєн та конфліктів. Скорпіон, водний знак, пов’язаний з емоціями та підсвідомістю. Жінка-Скорпіон має схильність до психодраматичних витівок та тиску на емоції інших.

Зазвичай Скорпіон жінка неймовірно приваблива. Чи пов’язано це з їх бурхливим емоційним життям або їх здатністю розуміти темнішу природу кожного, вони, здається, просто притягують людей до себе. Подібно до павука і мухи: якщо вас запросила Скорпіон-жінка, у вас буде лише невеликий шанс піти.

Вона сексуальна

Безумовно, мати справу типовою представницею знаку зодіаку Скорпіон може бути непросто, але багато людей вважають за краще це робити, тому що ця жінка неймовірно сексуальна і приваблива. Зауважте, що сексуальність не обов’язково означає тільки сексуальність, хоча більшість Скорпіонів можуть бути досить сексуальними в парі з правильною людиною.

Багато чоловіків не можуть зрозуміти – що їх зачепило? Чи то її майже скляні очі, чи усмішка Мони Лізи, ця жінка просто випромінює сексуальну енергію. На відміну від інших знаків зодіаку, під поверхнею ховається небезпечна риса характеру. Ви просто не знаєте, чи буде вона домагатися свого, чи сильно нашкодить вам, чи зробить і те, й інше.

За що любити жінку-Скорпіона?

За що любити жінку-Скорпіона? відношення до кохання жінок цього знаку зодіаку

Жінки цього знаку притягують своєю сексуальністю, секретами, магнетизмом.  А ці риси ще більше приваблюють до неї людей

  • справжнє бажання творити добро у світі;
  • можливість спілкуватися з людьми, які страждають чи відчувають біль.

Якщо скласти всі ці риси разом, жінка-Скорпіон може виявитися одним із найприємніших, добрих, чесних і добродушних людей, яких ви коли-небудь зустрічали.

Вона вірна у коханні

Інша причина, за що любити жінку-Скорпіона – це відданість своєму коханню. Незважаючи на любов до драматизму, як тільки жінка-Скорпіон покохає вас, вона буде любити вас все життя. Якщо вона дійсно вірить в вас, вона не помічає ваших недоліків (але їх коментуватиме) і ризикне життям і здоров’ям, щоб уберегти вас від шкоди. Якщо ви шукаєте пристрасного та довготривалого зв’язку, не шукайте нічого, окрім красуні-Скорпіона.

Цікаві факти про особливості жіночого характеру знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!