ГоловнаАстрологіяЦікаві факти Рак-жінка, доля, її сильні сторони і характер

Цікаві факти Рак-жінка, доля, її сильні сторони і характер

Цікаві факти, яка є Рак-жінка, відкрили астрологи і розповіли, яка в них доля, про її сильні сторони і характер. Також, тепер ми знаємо, яка в Рака дата народження і стихія, і як вони впливають не емоції і поведінку жінки-Рака в різних сферах життя.

Цікаві факти Рак-жінка, доля, її сильні сторони і характер, дата народження і стихія, прояви емоцій жінки-РакуЦікаві факти, яка вона — Рак-жінка?

 

Ось кілька цікавих фактів про жінок-Раках, які ви, можливо, захочете дізнатися:

 • Жінка-Рак знає, що найшвидший шлях до серця — через шлунок. Вона любить проводити час з людьми, яких любить найбільше в своєму житті.
 • Жінка-Рак вкладає все в те, що робить. Якщо ви знайомі з Раком, то знаєте, що він ніколи не докладає менше 100 відсотків зусиль. Її завзятість веде її дуже далеко в житті — будь то робота, школа або відносини.
 • Рак — дуже інтуїтивний знак. Вона пишається тим, що робить усвідомлений вибір в житті . Що ще краще в неймовірною інтуїції Рака, так це те, що ця жінка завжди поруч, щоб вести своїх кращих друзів в правильному напрямку. Ви завжди можете довіряти Раку, який дасть вам гарну пораду.
 • Рак любить допомагати людям, і він завжди користується можливістю бути поруч зі своїми друзями і сім’єю, навіть з людьми, яких вона не так добре знає. Якщо ви перебуваєте у відносинах з Раком, ви знаєте, що вона завжди буде ставити вас на перше місце, незважаючи ні на що. Безкорисливий характер Рака робить її привабливою духовно, а не тільки за зовнішність.
 • Рак — один з найбільш ідеалістичних знаків в зодіакальному колі. Вона любить мріяти і дивиться на світ в рожевих окулярах. Рак іноді може бути трохи песимістичною, якщо все йде не так, як планувалося, але це ніколи не зупиняє її від нової спроби.

Раки-жінки: яку долю подарував їм Всесвіт?Рак-жінка: яку долю подарував їй Всесвіт?

Жінка-Рак випромінює щось таке, що змушує всіх навколо відчувати себе особливими і коханими. Представниці цього знаку поєднують в собі емоційну доступність і цілеспрямованість, що є постійним нагадуванням про те, чому ми так любимо цей знак. Вони з тих людей, які в будь-якій ситуації ставлять інших на перше місце. Всі жінки-Раки виглядають по-різному, але від природи вони будуть відчувати себе однаково. Жінки-Раки дуже чуйні і завжди підтримують одна одну.

Рак-жінка — лідер і наставник, завжди докладає усіх зусиль, щоб піклуватися про своїх близьких. З іншого боку, жінки-Раки можуть мати непередбачувані перепади настрою і бути дуже параноїдальними або непостійними. Жінки-Раки також можуть бути дуже кокетливими і спокусливими, а також артистичними, романтичними, чутливими і ексцентричними.

Не дозволяйте їх м’якому характеру вводити вас в оману, тому що вони теж можуть бути дуже жорсткими. У них тверда оболонка (в кінці кінців, це Рак), через яку їм складно показати свої справжні емоції. Жінка-Рак особлива і воістину єдина в своєму роді. Вона стає прекрасним другом і партнером, завдяки своїй любові і відданості.

Раки-жінки, Цікаві факти Рак-жінка: дата народження, стихія і їх вплив на характерЦікаві факти Рак-жінка: дата народження, стихія і їх вплив на характер

 • Дата народження: 21 червня – 22 липня
 • Стихія: Вода
 • Планета-управитель РакаМісяць

Знак зодіаку Рак — четвертий знак зодіаку, і основними життєвими циклами цього знаку управляє Місяць. Саме Місяць влаштовує припливи і відливи настрою жінок-Раків, і звідси вони отримали свою знамениту сентиментальність, загадковість і любов. Місяць завжди відображається в стихії, до якої належить жінка-Рак — водна стихія. Завдяки такому поєднанню двох заступників, жінці-Раку додається мудрості, кохання і таємних знань. У воді Раки відчувають себе як вдома, це джерело їх життєвих сил, енергії, натхнення і здоров’я.

Рак-жінка дуже емоційна і чутлива. Оскільки такі жінки зазвичай самі по собі дуже симпатичні, до них охоче звертаються за порадою. На перший погляд вони можуть здатися відстороненими і сором’язливими, але при більш тісному знайомстві проявляють себе як відкриті і товариські люди. Жінка-Рак дуже легко піддається емоціям, і ніколи не знаєш, що може викликати у неї збудження. Якщо вона знаходиться в середовищі, яка підтримує її чутливість, вона дає волю своїм емоціям. Інакше вона, як горезвісний рак, змикається у своїй шкаралупі, і лише зрідка очі світяться.

Жінки-Раки часто здаються курками, тому що їм подобається піклуватися про всіх навколо. Їхня сім’я і друзі дійсно важливі для них, і вони зроблять все для своїх близьких. Жінки, народжені під цим знаком, з їх сильними емоціями і чуйним характером також схильні твердо вірити в аргументи і підтримувати їх.

Цікаві факти про риси характеру жінки-Раки в різних сферах життяЦікаві факти про риси характеру жінки-Рака в різних сферах життя

В даному огляді зібрані характерні реакції і поведінка Рака-жінки в різних життєвих ситуаціях

Кохання жінки-Рака

Якщо вас покохала жінка-Рак, можна вважати це винагородою. Хоча часто друга половинка такої жінки навіть не підозрює про це. Представниці цього зодіакального знаку однаково кохають чоловіків, які їх люблять і ненавидять. Просто жінки-Раки не вміють робити по-іншому, більш того, вони часто стають жертвами власної помилки через своє кохання і прив’язаність. Це робить Рака самим емоційно вразливим знаком. Однак, якщо жінка-Рак вибрала правильного партнера, її слабке місце стає її сильною стороною.

Шлюб

Дівчата-Раки прагнуть стати прекрасними дружинами. Їх турботливий характер змушує їх партнера відчувати себе особливим поруч з ними. Теплота і привітність, які виходять від них, просто заразливі. Вони дуже залучені в стосунки зі своїм партнером. Однак не варто так сильно довіряти людям, тому що чоловіки, у яких немає чистих намірів, люблять використовувати добре серце жінки-Рака.

Дружба

Жінки-Раки з радістю допомагають друзям у важку хвилину. Вони лояльні, тому їм можна з упевненістю довірити свої секрети. Завжди тримають слово і не вміють брехати. Коли їм хтось зробить боляче, вони замикаються в собі, тихенько плачуть де-небудь в кутку, але роблять вигляд, що нічого подібного не було. Коли через деякий час Рак-жінка отримає вибачення, вона прийме його.

Професія Рака-жінки

Раки працьовиті, тому роботодавці дуже їх цінують. Однак, якщо з їх роботою щось не так, вони без вагань підуть. Вони не виносять несправедливості, тому неетичні ігри — це те, чого вони ніколи не приймуть. Якщо Рак-жінка стає начальницею, вона намагається створити на роботі дружню сімейну атмосферу. Жінки-Раки потенційно здатні працювати на посадах, пов’язаних з

 • архітектурою,
 • будівництвом,
 • кулінарією,
 • навчанням,
 • тваринництвом,
 • водою.

Всі ці напрямки роблять роботу улюбленою, оскільки вона відображає характер і ставлення самих Раків.

Рак-жінка і її здоров’я

Більшість недугів жінок-Раків носить психосоматичний характер. Причина — тривала депресія. Ви можете позбутися від них, змінивши своє ставлення, переконання і звички, а не лікарів і ліки. У жінок цього знаку зодіаку часто бувають хворобливі менструації, що супроводжуються мігренню. Компенсацією цієї недуги можна вважати те, що вагітність і пологи у жінки-Рака проходять легше, ніж у жінки інших знаків зодіаку. Аборти шкідливі для Рака-жінки. Вони можуть привести як до фізіологічних проблем, так і до психологічних.

Родина

Жінки-Раки дуже орієнтовані на сім’ю, що робить їх прекрасними матерями. Для своїх дітей вони зазвичай стають великим авторитетом. Вони створюють з ними відносини, засновані на повазі і дружбі. Вони інстинктивно вміють проявляти любов до членів своєї сім’ї. Коли ви переступаєте поріг будинку жінки-Рака, вам може здаватися, що ви повертаєтеся додому. Їх щедрий характер відбивається в їх милому житлі, і вони роблять все можливе, щоб всі відчували себе комфортно і невимушено.

Жінки-Раки, сильні сторони і негативні риси характеруЦікаві факти Рак-жінка, її сильні сторони і негативні риси характеру

Як і всі інші знаки зодіаку, Рак-жінка має як свої сильні сторони, так і слабкі – негативні.

Позитивні риси характеру Рака-жінки

Позитивною рисою всіх жінок-Раків є здатність любити, зберігати будинок і бути вірними своїй родині. Для них немає нічого ціннішого за сімейних традицій і атмосферу любові в їх милій обителі. Більш того, представники цього знаку зодіаку дуже чуттєві, ранимі, вразливі, мають надчутливу інтуїцію, що часто можна віднести до розряду містики.

Негативні риси характеру Рака

Жінки-Раки в чужому середовищі і з незнайомими людьми можуть бути замкнуті в собі і навіть можуть справити погане перше враження. Вони не відкриті для всіх і підкоряються певним умовностям. Ця характеристика часто позбавляє їх унікальних можливостей, які, правда, досить часто випадають на їх долю. Жінки цього знаку зодіаку схильні до перепадів настрою. Їх переповнюють емоції, і в такі моменти вони глухі до голосу розуму і можуть дійти до нервового зриву. Найчастіше в істериках немає підґрунтя, Рак-жінка любить перебільшувати – створювати з мухи слона.

Ось такі цікаві факти відкрили астрологи про жінку-Рака, її долю, характер, сильні сторони характеру і певні слабкості.

Знаки Зодіаку: дата народження, стихія, планета, символ і головні риси характеру

Цікаві факти про особливості жіночого характеру знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!