ГоловнаАстрологіяЦікаві факти Рак-жінка, доля, її сильні сторони і характер

Цікаві факти Рак-жінка, доля, її сильні сторони і характер

Цікаві факти, яка є Рак-жінка, відкрили астрологи і розповіли, яка в них доля, про її сильні сторони і характер. Також, тепер ми знаємо, яка в Рака дата народження і стихія, і як вони впливають не емоції і поведінку жінки-Рака в різних сферах життя.

Цікаві факти Рак-жінка, доля, її сильні сторони і характер, дата народження і стихія, прояви емоцій жінки-РакуЦікаві факти, яка вона – Рак-жінка?

 

Ось кілька цікавих фактів про жінок-Раках, які ви, можливо, захочете дізнатися:

 • Жінка-Рак знає, що найшвидший шлях до серця – через шлунок. Вона любить проводити час з людьми, яких любить найбільше в своєму житті.
 • Жінка-Рак вкладає все в те, що робить. Якщо ви знайомі з Раком, то знаєте, що він ніколи не докладає менше 100 відсотків зусиль. Її завзятість веде її дуже далеко в житті – будь то робота, школа або відносини.
 • Рак – дуже інтуїтивний знак. Вона пишається тим, що робить усвідомлений вибір в житті . Що ще краще в неймовірною інтуїції Рака, так це те, що ця жінка завжди поруч, щоб вести своїх кращих друзів в правильному напрямку. Ви завжди можете довіряти Раку, який дасть вам гарну пораду.
 • Рак любить допомагати людям, і він завжди користується можливістю бути поруч зі своїми друзями і сім’єю, навіть з людьми, яких вона не так добре знає. Якщо ви перебуваєте у відносинах з Раком, ви знаєте, що вона завжди буде ставити вас на перше місце, незважаючи ні на що. Безкорисливий характер Рака робить її привабливою духовно, а не тільки за зовнішність.
 • Рак – один з найбільш ідеалістичних знаків в зодіакальному колі. Вона любить мріяти і дивиться на світ в рожевих окулярах. Рак іноді може бути трохи песимістичною, якщо все йде не так, як планувалося, але це ніколи не зупиняє її від нової спроби.

Раки-жінки: яку долю подарував їм Всесвіт?Рак-жінка: яку долю подарував їй Всесвіт?

Жінка-Рак випромінює щось таке, що змушує всіх навколо відчувати себе особливими і коханими. Представниці цього знаку поєднують в собі емоційну доступність і цілеспрямованість, що є постійним нагадуванням про те, чому ми так любимо цей знак. Вони з тих людей, які в будь-якій ситуації ставлять інших на перше місце. Всі жінки-Раки виглядають по-різному, але від природи вони будуть відчувати себе однаково. Жінки-Раки дуже чуйні і завжди підтримують одна одну.

Рак-жінка – лідер і наставник, завжди докладає усіх зусиль, щоб піклуватися про своїх близьких. З іншого боку, жінки-Раки можуть мати непередбачувані перепади настрою і бути дуже параноїдальними або непостійними. Жінки-Раки також можуть бути дуже кокетливими і спокусливими, а також артистичними, романтичними, чутливими і ексцентричними.

Не дозволяйте їх м’якому характеру вводити вас в оману, тому що вони теж можуть бути дуже жорсткими. У них тверда оболонка (в кінці кінців, це Рак), через яку їм складно показати свої справжні емоції. Жінка-Рак особлива і воістину єдина в своєму роді. Вона стає прекрасним другом і партнером, завдяки своїй любові і відданості.

Раки-жінки, Цікаві факти Рак-жінка: дата народження, стихія і їх вплив на характерЦікаві факти Рак-жінка: дата народження, стихія і їх вплив на характер

 • Дата народження: 21 червня – 22 липня
 • Стихія: Вода
 • Планета-управитель РакаМісяць

Знак зодіаку Рак – четвертий знак зодіаку, і основними життєвими циклами цього знаку управляє Місяць. Саме Місяць влаштовує припливи і відливи настрою жінок-Раків, і звідси вони отримали свою знамениту сентиментальність, загадковість і любов. Місяць завжди відображається в стихії, до якої належить жінка-Рак – водна стихія. Завдяки такому поєднанню двох заступників, жінці-Раку додається мудрості, кохання і таємних знань. У воді Раки відчувають себе як вдома, це джерело їх життєвих сил, енергії, натхнення і здоров’я.

Рак-жінка дуже емоційна і чутлива. Оскільки такі жінки зазвичай самі по собі дуже симпатичні, до них охоче звертаються за порадою. На перший погляд, вони можуть здатися відстороненими і сором’язливими, але при більш тісному знайомстві проявляють себе як відкриті і товариські люди. Жінка-Рак дуже легко піддається емоціям, і ніколи не знаєш, що може викликати у неї збудження. Якщо вона знаходиться в середовищі, яка підтримує її чутливість, вона дає волю своїм емоціям. Інакше вона, як горезвісний рак, змикається у своїй шкаралупі, і лише зрідка очі світяться.

Жінки-Раки часто здаються курками, тому що їм подобається піклуватися про всіх навколо. Їхня сім’я і друзі дійсно важливі для них, і вони зроблять все для своїх близьких. Жінки, народжені під цим знаком, з їх сильними емоціями і чуйним характером також схильні твердо вірити в аргументи і підтримувати їх.

Цікаві факти про риси характеру жінки-Раки в різних сферах життяЦікаві факти про риси характеру жінки-Рака в різних сферах життя

В даному огляді зібрані характерні реакції і поведінка Рака-жінки в різних життєвих ситуаціях

Кохання жінки-Рака

Якщо вас покохала жінка-Рак, можна вважати це винагородою. Хоча часто друга половинка такої жінки навіть не підозрює про це. Представниці цього зодіакального знаку однаково кохають чоловіків, які їх люблять і ненавидять. Просто жінки-Раки не вміють робити по-іншому, більш того, вони часто стають жертвами власної помилки через своє кохання і прив’язаність. Це робить Рака самим емоційно вразливим знаком. Однак, якщо жінка-Рак вибрала правильного партнера, її слабке місце стає її сильною стороною.

Шлюб

Дівчата-Раки прагнуть стати прекрасними дружинами. Їх турботливий характер змушує їх партнера відчувати себе особливим поруч з ними. Теплота і привітність, які виходять від них, просто заразливі. Вони дуже залучені в стосунки зі своїм партнером. Однак не варто так сильно довіряти людям, тому що чоловіки, у яких немає чистих намірів, люблять використовувати добре серце жінки-Рака.

Родина

Жінки-Раки дуже орієнтовані на сім’ю, що робить їх прекрасними матерями. Для своїх дітей вони зазвичай стають великим авторитетом. Вони створюють з ними відносини, засновані на повазі і дружбі. Вони інстинктивно вміють проявляти любов до членів своєї сім’ї. Коли ви переступаєте поріг будинку жінки-Рака, вам може здаватися, що ви повертаєтеся додому. Їх щедрий характер відбивається в їх милому житлі, і вони роблять все можливе, щоб всі відчували себе комфортно і невимушено.

Дружба

Жінки-Раки з радістю допомагають друзям у важку хвилину. Вони лояльні, тому їм можна з упевненістю довірити свої секрети. Завжди тримають слово і не вміють брехати. Коли їм хтось зробить боляче, вони замикаються в собі, тихенько плачуть де-небудь в кутку, але роблять вигляд, що нічого подібного не було. Коли через деякий час Рак-жінка отримає вибачення, вона прийме його.

Професія Рака-жінки

Раки працьовиті, тому роботодавці дуже їх цінують. Однак, якщо з їх роботою щось не так, вони без вагань підуть. Вони не виносять несправедливості, тому неетичні ігри – це те, чого вони ніколи не приймуть. Якщо Рак-жінка стає начальницею, вона намагається створити на роботі дружню сімейну атмосферу. Жінки-Раки потенційно здатні працювати на посадах, пов’язаних з

 • архітектурою,
 • будівництвом,
 • кулінарією,
 • навчанням,
 • тваринництвом,
 • водою.

Всі ці напрямки роблять роботу улюбленою, оскільки вона відображає характер і ставлення самих Раків.

Рак-жінка і її здоров’я

Більшість недугів жінок-Раків носить психосоматичний характер. Причина – тривала депресія. Ви можете позбутися від них, змінивши своє ставлення, переконання і звички, а не лікарів і ліки. У жінок цього знаку зодіаку часто бувають хворобливі менструації, що супроводжуються мігренню. Компенсацією цієї недуги можна вважати те, що вагітність і пологи у жінки-Рака проходять легше, ніж у жінки інших знаків зодіаку. Аборти шкідливі для Рака-жінки. Вони можуть привести як до фізіологічних проблем, так і до психологічних.

Жінки-Раки, сильні сторони і негативні риси характеруЦікаві факти Рак-жінка, її сильні сторони і негативні риси характеру

Як і всі інші знаки зодіаку, Рак-жінка має як свої сильні сторони, так і слабкі – негативні.

Позитивні риси характеру Рака-жінки

Позитивною рисою всіх жінок-Раків є здатність любити, зберігати будинок і бути вірними своїй родині. Для них немає нічого ціннішого за сімейних традицій і атмосферу любові в їх милій обителі. Більш того, представники цього знаку зодіаку дуже чуттєві, ранимі, вразливі, мають надчутливу інтуїцію, що часто можна віднести до розряду містики.

Негативні риси характеру Рака

Жінки-Раки в чужому середовищі і з незнайомими людьми можуть бути замкнуті в собі і навіть можуть справити погане перше враження. Вони не відкриті для всіх і підкоряються певним умовностям. Ця характеристика часто позбавляє їх унікальних можливостей, які, правда, досить часто випадають на їх долю. Жінки цього знаку зодіаку схильні до перепадів настрою. Їх переповнюють емоції, і в такі моменти вони глухі до голосу розуму і можуть дійти до нервового зриву. Найчастіше в істериках немає підґрунтя, Рак-жінка любить перебільшувати – створювати з мухи слона.

Ось такі цікаві факти відкрили астрологи про жінку-Рака, її долю, характер, сильні сторони характеру і певні слабкості.

Знаки Зодіаку: дата народження, стихія, планета, символ і головні риси характеру

Цікаві факти про особливості жіночого характеру знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст