ГоловнаАстрологіяТерези-жінка: особливості характеру, здоров’я, що їм подобається

Терези-жінка: особливості характеру, здоров’я, що їм подобається

Знак Терези, це люди, народжені у проміжок з 24 вересня по 22 жовтня. Терези-жінка мають особливості характеру, які притаманні лише їй. Астрологи розповіли про те, що їм подобається, а що дратує, яке здоров’я у жінок знаку Терезів.

Терези-жінка: загальна характеристика знаку

Терези-жінка: особливості характеру, здоров’я, що їм подобається
Характеристика знаку Терези

Терези – єдиний знак Зодіаку, який представлений неживим предметом.

Стихія знаку Терези  – повітря, яка надає людям цього знаку легкість у спілкуванні, гнучкий розум, неймовірну фантазію, внутрішнє відчуття можних тенденцій.

Планета управитель знаку Терези – Венера. Вона наділила представників цього знаку магнетизмом, який просто приваблює до себе представників протилежної статі.

Кольори для знаку Терези: всі пастельні відтінки Особливо гармонують з безкінечним повітряним простором – блакитний, ніжно-зелений, фіолетовий,.

Камені-талісмани для знаку Терези: кварц, опал, мармур, сапфір, циркон, алмаз. Деякі з них діють на представниць цього знаку особливо сприятливо. Наприклад, опал дає надію, яка здатна окрилити Терези-жінку, адже вони так бояться невдач; сапфір – організовує цей вітряний знак Зодіаку; циркон надає рішучості, якої Терезам часом так бракує.

Терези-жінка: особливості характеру

Терези-жінка: особливості характеру, здоров’я, що їм подобається
Які особливості характеру у жінки-Терези

Жінка-Терези неймовірно гармонійні створіння. Планета управитель Венера наділила їх товариськістю, добротою, вмінням кохати. Венера подарувала Терезам творчі здібності і вічну жагу до прекрасного.

Терези-жінка як ніхто інший вміє вести діалог у дипломатичному тоні. Вона готова вислухати всі точки зору, оцінити ситуацію, стати на місце співрозмовника. Терези-жінка, як і символ знаку, завжди шукає рівновагу, уникає крайнощів, несправедливості. На інтуїтивному рівні вона намагається не стикатися з фізичної і духовної недосконалості.

Жінка-Терези здатна бачити красу в самих повсякденних речах, вона сама створює навколо себе естетичний простір.

Терези-жінка: привабливі риси характеру

У чарівних представниць цього знаку безліч чеснот. Назвемо лише деякі з них:

 • делікатність;
 • витонченість;
 • ввічливість;
 • справедливість;
 • щирість;
 • миролюбність;
 • безкорисливість;
 • елегантність.

Багато людей порівнюють жінку-Терези з дорогою прикрасою: вони не впадають в око через кричущий зовнішній вигляд, але поціновувачі одразу розуміють, що перед ними робота вправного майстра.

У Терезів тонке відчуття смаку, вони ніколи не будуть вульгарним. Терези-жінка водночас скромна і зухвала.

Терези-жінка: негативні риси характеру

Як і в інших представниць зодіакального кола, Терези-жінка має і певні недоліки. Одна з головних негативних рис характеру жінок-Терезів полягає у тому, що вони довго коливаються в прийнятті рішень. Через що часто втрачаючи щасливу можливість там, де потрібно діяти негайно. У жінки-Терези існує тенденція до сильної залежності від партнера аж до втрати самостійності.

Серед інших негативних рис можна згадати:

 • зніженість;
 • лінь;
 • снобізм;
 • легковажність;
 • недовірливість;
 • нерішучість;
 • непрактичність.

Щоб підкреслити привабливі риси характеру і зменшити вплив негативного, Терезам треба загартовувати в собі незалежність і цілеспрямованість. Слід вчитися контролювати свій настрій і емоції. Особливо корисними можуть стати духовні практики  медитація, афірмації, до яких терези-жінки схильні і внутрішньо готові йти цим шляхом.

Що любить жінка-Терези

Терези-жінка: особливості характеру, здоров’я, що їм подобається
Гармонія і спокій мають велике значення для Терезів

Терези-жінка знаходить щастя у внутрішній гармонії. Вона шукає її скрізь: у книгах, природі, друзях, у сімейних відносинах. Терези просто обожнюють, коли навколо них все бездоганно. На жаль, світ ще далекий від ідеалу, що іноді псує настрій представницям Терезів.

Підопічним Венери подобається спокій і умиротворення. Шум прибою і спів птахів для них приємніше, ніж галасливі крики і ритми вечірки. Такі дами щасливі, коли знаходять цікаве хобі і мають достатньо часу для заняття тим, що їм до вподоби.

Вони люблять порядок і чистоту, адже це неодмінний атрибут краси зовнішнього світу. Брудну роботу вони виконують лише тоді, коли їх почуття прекрасного відчуває сильний дискомфорт.

Терези-жінки люблять Досконалість у всіх її проявах, і самі прагнуть стати такою в міру своїх можливостей.

Чого не терпить Терези-жінка

Що не подобається жінкам знаку Терезів
Терези терпіти не можуть грубість і хамство

Представниці Терезів не виносять грубих, невихованих людей. Вони намагаються уникати компаній, де присутні нав’язливі особи. Якщо жінка-Терези не має змоги уникнути спілкування з неприємною їй людиною, то це може призвести до стресу

Найбільше жінки-Терези не люблять гучний крик, скандали та інші бурхливі конфлікти, від яких відчувають не тільки душевне сум’яття, але і фізичну втому. Ненавидять незібраних, людей, які постійно запізнюються, тому що самі Терези-жінки – є зразком пунктуальності.

Терези-жінка не виносить чужого страждання і намагається полегшити його всіма можливими засобами.

Терези-жінка: яка професія більше підходить

що подобається жінкам знаку Терезів
Рекомендовані сфери діяльності для жінки-Терези

Для Терезів не характерні бізнесові навички і підприємливість. Але в них чудово виходить працювати у партнерстві, завдяки вродженій дипломатичності і не конфліктності. Сфера діяльності, в які Терези-жінка можуть досягти найбільшого успіху, повинна бути пов’язана з красою і гармонією. Важка фізична праця для витончених жінок-Терезів не підходить. Якщо у дівчинки виявляються здібності до танців, співу, акторської майстерності, поезії, з неї може вийти справжня зірка.

Кар’єра для жінок-Терезів можлива лише тоді, коли вони займаються улюбленою справою. Наприклад, в сфері архітектури та дизайну, косметології, парфумерії, мистецтва, кулінарії, квітництва, моди, ювелірних прикрас. Серед дівчат цього знаку чимало фотомоделей, натурниць, манекенниць, робітниць музеїв, картинних галерей. Але пріоритетною галуззю для Терезів є соціальна і суспільна сфери. Їх природнє місце для роботи:юриспруденція, нотаріальні контори, консультування, дипломатія, секретаріат, журналістика, профспілкові установи, служби знайомств, клуби за інтересами. Варто відзначити, що вміння прораховувати ситуацію на ринку робить з них хороших фінансистів.

Терези-жінка: здоров’я і самопочуття, на що слід звертати увагу

Представниці Терезів відрізняються ранимою і душевної вразливістю. Грубість і образи завдають шкоди не тільки психологічному, але і тілесному здоров’ю.

Особливість здоров’я жінок-Терезів – підвищена чутливість організму до захворювань: навіть незначні порушення викликають у них виражені болі і дискомфорт. Вразливе місце організму Терезів – видільна система (нирки і сечовий міхур).

Витонченість підопічних Венери проявляється не тільки на духовному, а й на фізичному рівні – їх кістково-м’язовий апарат може мати підвищену крихкість. Для його зміцнення рекомендовані посильні вправи, без зайвих обтяжень.

Досить високий ризик запальних захворювань кишечника, тому потрібно дотримуватися дієти. Терезам не варто захоплюватися грубою їжею (смажене і жирне м’ясо, копченості, недостиглі фрукти, тверді сирі овочі, екзотичні продукти та ін.). Астрологи пропонують своє бачення, якою повинна бути дієта для Терезів.

Для жінок цього знаку Зодіаку небажані переохолодження, тому що може постраждати область попереку.

Цікаві факти про особливості жіночого характеру знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст