Карма, яку відпрацьовують п’ять знаків зодіаку

Кожен знак зодіаку має свій гороскоп, в якому описані основні риси характеру, вподобання і те, що люди цього знаку не люблять. Кожна людина народжується з певним завданням, яке дає Всесвіт, має свою карму. І, якщо ці завдання не виконані, доведеться виправляти все в наступному втіленні. Карма, яку відпрацьовують п’ять знаків зодіаку, вказує на те, що представники цих знаків наробили в минулому більше помилок, ніж ніші представники зодіакального кола.

Карма, яку відпрацьовують Овни

Езотерики вважають, що під знаком Овна народжуються люди з відносно молодою кармою. Скоріше за все в минулому вони були воїнами, лицарями – людьми, які без вагань йшли на допомогу близьким і незнайомим і могли втрати життя на шляху спасіння інших людей. Якщо такий вчинок не помічали, то Овен міг у новому втіленні затаїти образу і жалість до себе. І це проявляється в його егоцентричній поведінці і зацикленості на своїх власних бажаннях.

Завдання Овна на поточний момент:

  • Овен повинен навчитися розуміти, що добрі справи вчиняються не задля вдячності і слави, а від чистого серця. Тобто не потрібно очікувати на визнання своїх добрих вчинків, а просто робити їх – за покликом серця. Якщо Овен зможе приборкати свою нетерплячість і дух протиріччя, тоді його карма припинить накопичувати негатив і в наступних інкарнаціях (переродженнях), кількість негативу в житті буде значно меншою.

Яку карму відпрацьовують представники знаку зодіаку Рак

За астрологічним гороскопом Рак – позитивний знак, зосереджений на своїй родині. Проте езотерики зазначають, що Рак – кармічний боржник. Доля змушує людей цього знаку Зодіаку постійно боротися зі своїми негативними рисами, такими як

  • замкнутість;
  • недовіра до оточуючих;
  • постійні страхи;
  • нервозність.

Раки, за своїм характером, емоційні, іноді недоречно запальні, чим сильно відштовхують від себе оточуючих. Втративши контакт, люди цього знаку зодіаку можуть впасти в депресію і почнуть ховатися від світу. І в цей час вони думають, що нікому не потрібні і не цікаві. Втеча від людей і складнощів вважається для багатьох представників Рака єдиною можливістю сховатися від недоброзичливої реальності сучасного світу. Але таким чином, Рак у своїй кармі закриває ще більше негативу. Чим більша замкнутість Рака, тим більша ймовірність, що людина цього знаку знову народиться, щоб шукати справжнє кохання, дружбу і навчитися спілкуватися з людьми.

Рак по-справжньому може бути щасливим тільки в себе вдома, у колі близьких людей. Тому

Завдання для людей знаку Рак 

  • Пошук щастя і гармонії через справжнє кохання і довіру.

Карма, яку відпрацьовують люди знаку зодіаку Терези

Як відомо, Терези – це знак, який завжди зважує, як вчиняти і часто не може прийти ні до якого рішення. Саме тому одне з кармічних завдань для Терезів, в певні моменти життя все ж таки прийняти рішення і стати за добро, а не дивитися нейтрально на зло, що твориться. Якщо у минулому житті людина залишалась осторонь і просто спостерігала, як кояться погані речі, то в теперішньому втіленні потрібно дуже зважено підходити до прийняття рішень, навіть побутових.

Головне для Терезів – це вчиняти в інтересах правди і справедливості. Будь-яка зрада самому собі і своїм принципам буде тягнути за собою шлейф кармічних боргів.

Насправді, у Терезів є страх самотності і тому люди цього знаку можуть видавати себе за того, ким не являються.

Кармічне завдання для Терезів

  • Подолати страх самотності і зрозуміти, що брехня і несправедливість заради того, щоб не бути на самоті, заради соціальних контактів – це зрада самого себе, своєї моральності, своєї душі.

Яку карму відпрацьовують представники знаку зодіаку Діва

На думку езотериків, люди знаку Діва в минулому часто були цілителями, мало стосунок до лікування, тобто відвойовували людське життя і здоров’я у природи. Але, не завжди була можливість врятувати чи допомогти людині і це приносило смуток і розпач Діви. Розчарування у власних силах переходило в наступне втілення, перетворившись у буркотливість і постійну незгоду з будь-яким положенням справ у їхньому житті.

Основне завдання Діви

  • Кармічна задача полягає в тому, щоб зрозуміти, що Діва не всесильна. Що в житті може бути все – і закохані розстаються, друзі зраджують, навіть батьки можуть залишити своє дитя напризволяще.

Неможливо допомогти абсолютно всім – іноді потрібно дати подіям відбуватися без стороннього втручання. Дівам варто змиритися з цією аксіомою і перестати «встрявати» в усе, що відбувається навколо них.

Карма, яку відпрацьовують представники знаку зодіаку Козеріг

До своєї останньої інкарнації Козероги, які однозначно пережили чимало втілень, завжди вважали, що вони розумніші за всіх. Їх так і тягне взяти на себе побільше завдань і обов’язків, щоб показати оточуючим власну силу і організованість. Люди не сприймають подібну зарозумілість, тому поступово віддаляються від Козерога. А без людей Козеріг не може виконати своє призначення – навчитися вести себе в суспільстві і поважати думку інших. Тому

Карма Козерога відпрацьовується виключно на співпраці з оточуючими, в дусі поваги і доброзичливості.

Козеріг повинен зрозуміти, що разом з друзями і помічниками він досягне більш якісного результату, ніж якщо буде діяти самостійно. Представникам даного знаку зодіаку варто, нарешті, визнати, що вони песимісти, а не реалісти, і припинити засмучуватися через дрібниці.

Яка карма вас переслідує, від чого треба позбутися, вкаже тест

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст