ГоловнаАстрологіяКозеріг жінка, її характер, сильні та слабкі сторони, особисте життя і здоров’я

Козеріг жінка, її характер, сильні та слабкі сторони, особисте життя і здоров’я

Кожен знак Зодіаку має свій характер, сильні та слабкі сторони. Астрологи вважають, що особисте життя, здоров’я, професія, багато в чому залежать від того, під яким сузір’ям народилася людина. Козерог жінка належить до стихії Землі і це відобразилося на її особистості. Цікавими фактами про жінку Козерога поділилися астрологи.

Козерог жінка: колір, щасливі числа і сприятливі дні

Жінка-Козерог належить до стихії Землі, що впливає на її характер – вона завжди міцно стоїть ногами на землі. Козерог жінка розсудлива і надійна, вона являється основою сім’ї, вона її серце і мозок. Завдяки мудрості і поміркованості Козерога жінки, часто її чоловік вважає себе головою сім’ї, навіть не підозрюючи, хто насправді керує. Для жінки-Козерога правило життя «Потрібно», саме це формує її дисциплінованість і силу волі.

Кольори, яким віддає перевагу Козерог-жінка: відтінки коричневого, від бежевого до темного шоколаду і палітра фіолетових тонів.

Каміння для Козерога-жінки: янтар, онікс – вони підживлюють жінку Козерога.

Щасливі числа для Козерога-жінки: 3, 5, 7, 8 и 14.

Доля проявляє схильність до жінки-Козерога в такі дні: 7, 12, 17 – ці дні місяця особливо везучі.

Сприятливий день тижня: субота.

Козерог жінка, особливості її характеру

Сила характеру жінки-Козерога полягає у внутрішній гармонії, здоровому глузду і практичності. Вони не піддаються оманливості мрій та ілюзій. Жінки цього знаку рідко вдаються до жіночих хитрощів, вважаючи, що природна краса без – найкраща зброя. Зазвичай вони помірно використовують косметику, лише щоб підкреслити свою красу. З віком Козероги-жінки розквітають і часто виглядають молодше і краще за своїх ровесниць.

Козерог жінка зазвичай небагатослівна, вихована і тактовна, вона стримана у своїх висловлюваннях і оцінках, незалежно від статусу і походження.

Сильні риси характеру жінки-Козерога

Жінка, народжена під сузір’ям Козерога, завжди прагне успіху, на шляху до якого проявляє наполегливість, що іноді переходить у впертість. Під час навчання юні дівчата-Козероги намагаються отримувати тільки найвищі бали за свої відповіді. Кар’єра для жінки-Козерога потрібна, щоб у неї була можливість реалізовувати свої ідеї і плани.

Загострена інтуїція дозволяє підсвідомо зважити всі ризики і прибутки, які обіцяє новий проект. Іноді її рішення здаються необачними, але майбутнє показує, наскільки вони були вірними і прорахованими.

Недоліки у характері жінки-Козерога

Сильний характер допомагає витримати удари долі, але вони можуть, якщо не зламати жінку-Козерога, то підірвати її життєві сили. В такі моменти вона сумує, іноді навіть може дійти до депресії через песимістичні настрої. Тому так важливо, щоб близькі і рідні підтримували її в такі моменти. Якщо люблячі люди зможуть переконати Козерога-жінку в її винятковості для всієї сім’ї і знайомих, підняти її самооцінку, то вона швидко переборе песимізм і з завзяттям продовжить творити своє життя.

Жінки-Козерога дуже хворобливо сприймають критику на свою адресу, тому потрібно підбирати слова, коли Ви це робите. Козеріг сприймає критику лише аргументовану і підкріплену конкретними фактами. Тоді вона сприймає її спокійно і раціонально, аналізує і робить правильні висновки. Такий підхід піде на користь всім, зміцнить віру Козерога-жінки в себе і у свої сили. Ніколи не можна кричати на Козерога чи принижувати, бо такий тон вона не сприймає. Скандальна поведінка партнера буде пригнічувати жінку-Козерога настілки, що вона може прийняти рішення навіть розірвати стосунки.
Астрологи вважають, що для щасливого життя, жінка-Козеріг повинна навчитися відпускати ситуацію. Вона занадто завзято, не жаліючи себе, йде до наміченої мети. Сил у неї багато, але все ж слід поберегти себе, щоб не перегоріти над вирішенням проблеми сьогодні і не підірвати своє здоров’я. Їй потрібно вчитися щадити себе, рівномірно розподіляти навантаження на підлеглих і членів сім’ї.

Як завоювати кохання Козерога-жінки

Жінки знаку Козерога прозорливі та вміють розпізнати за зовнішньою мішурою справжню людину, її сутність. Вона буде прихильно приймати загальноприйняті знаки уваги – залицяння, дрібні подарунки, тобто «букетний період» і якийсь час знаходитися поряд. Надовго утримає її тільки впевненість, що за всієї цією зовнішньою мішурою, є справжнє почуття гідної людини. Якщо ж якимось неймовірним чином чоловікові вдасться переконати її у власній цінності, спочивати на лаврах ще рано. Всі обіцянки потрібно підтвердити справами. Жінка-Козеріг не буде терпіти інфантильного чоловіка, що лежить на дивані в «пошуках себе». Вона дуже скоро зрозуміє безперспективність відносин і порве їх миттєво, без шансу на реабілітацію. Тут вона проявить силу характеру і поставить ультиматум. Її здатність відокремлювати головне від другорядного робить її часто безкомпромісною. Втратити її легко, а от повернути – практично неможливо.

Козеріг жінка: кохання і сім’я

Про таку дружину мріють багато чоловіків: розумна, спокійна, практична, розсудлива, вміє інтимні стосунки перетворювати на свято. Для жінки-Козерога кохання і секс нероздільні, тому вона ніколи не попадеться у тенета ловеласів. Вірна дружина буде допомагати своєму обранцю у всіх життєвих ситуаціях порадою, за потреби терпіти невлаштованість побуту, проявить себе як чудова господиня і фантастична коханка.

Домашні справи приносять жінці-Козерогу задоволення і гармонію, адже вона любить дбати про родину. Їй приносить радість, що домівка – це повна чаша і надійна пристань для рідних людей. У неї завжди можна попросити поради.

Проте не можна зловживати спокійною вдачею Козерога жінки. Вона не буде конфліктувати, бити посуд чи через істерику виливати свій негатив. Своє невдоволення жінка-Козеріг висловить делікатно, але прислухатися до її слів потрібно обов’язково, інакше вона від слів перейде до справи. Тоді щасливе життя її обранця може раптово обернутися самотністю, вона не буде терпіти неповагу і просто розірве стосунки.

Козерог жінка, яка професія підходить представницям цього знаку

Жінки-Козероги можуть мати блискучу кар’єру. Вони послідовні в досягненні мети, прагнуть досконалості, працелюбні, сповнені здорового честолюбства, цілеспрямовані. Досвідчений керівник може сміливо ставити їх на найважчі ділянки і вони не підведуть.

Жінки-Козероги стають гарними і надійними банківськими працівниками, державними чиновниками, лікарями, вченими, слідчими. Там, де не вистачить природного обдарування, вони візьмуть досконалим і наполегливим вивченням питання. Жінки-Козероги вважають, що вчитися ніколи не пізно і намагаються робити це весь час. Актриси і музиканти, які народилися під знаком Козерога, домагаються популярності, тому що спочатку тверезо оцінюють свій талант. Серед них часто трапляються «невизнані генії».

Здоров’я Козерога-жінки

У дитячому віці Козероги хворіють як і всі інші діти. Проте у дівчаток-Козерогів може частіше проявлятися схильність до харчової алергії і, як наслідок, до дерматитів, шкірних висипань, легко підхоплюють ротавірусну інфекцію. Шлунково-кишкового тракту взагалі їх слабке місце, тому батькам треба вибирати продукти для щоденного раціону. Незважаючи на природну врівноваженість, в дитинстві дівчинки частенько отримують травми. Імунітет міцніє у них швидко.

У дорослому віці Козеріг жінка може дивувати оточуючих своїм гарним здоров’ям. Але є те, що може підірвати їх імунну систему – це наполеглива праця без сну і відпочинку або смуга невдач. Тоді Козероги починають з властивим їм завзяттям, шукати вихід з положення. Це може призвести до безсоння, перевтоми, нервового зриву. Тому Козеріг-жінка повинна слідкувати за своїми емоціями і обов’язково давати собі відпочинок і не забувати розважатися.

Цікаві факти про особливості жіночого характеру знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Водолій

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст