ГоловнаАстрологіяЦікаві факти про знак Зодіаку Козеріг

Цікаві факти про знак Зодіаку Козеріг

Практично всі, хто цікавиться астрологією, знають характеристику знаку Зодіаку Козерог. Проте існують цікаві факти про Козерога, які він приховує іноді і від себе – підсвідомо.

Факт 1

Астрологи, які зібрали ці цікаві факти про Козерога, вважають, що його впертість дещо перебільшена. Адже, якщо представнику цього знаку викласти факти і аргументи, посилаючись на авторитетне джерело, Козерог не буде проявляти впертість і може визнати свою помилку. Крім цього, Козерог любить навчатися і в майбутньому буде використовувати ці факти. Обґрунтовані заперечення і інформацію Козерог сприймає адекватно і помірковано.

Факт 2

Не всі оточуючі здогадуються, що під маскою незворушливості, ховається ранима душа Козерога. Він роками може приховувати душевну рану, нанесену йому у минулому. І неважливо, коли було сказано образливе слово – біль і образа довго не полишають Козерога. Разом з тим, представники цього знаку не мстиві. Частіше за все, Козерог не буде бажати відплатити такою ж монетою своєму кривднику, бо він не хоче падати до такого низького рівня.

Факт 3

Козерог має розвинену інтуїцію. Тому астрологи вважають, що прислухатися до порад Козерога – дуже правильно. В них розвинений інтелект і вміння нестандартно дивитися на речі.

Факт 4

Представники цього знаку дуже ретельно обирають друзів і близьке коло спілкування, часто – раз і на все життя. Дружити з Козерогом досить складно, тому що він вимогливий до себе і до своїх близьких. Але, якщо Ви опинилися у колі людей, яким він довіряє, тоді Ви отримали вірного друга і надійного партнера.

Факт 5

Часто Козероги страждають від хвороб шкіри. Астрологи пояснюють цей факт негативною стороною впливу Планети-покровителя Козерогів – Сатурна. Завдяки Сатурну, Козероги зазвичай є цілеспрямованими і пробивним людьми. Але, залишаючись при цьому вразливими, Козероги намагаються не показувати цього, зберігаючи все в собі і не подаючи виду. Саме ця неможливість відкрито показувати свої почуття часто призводить до психологічного дисбалансу. На фізичному тілі дисбаланс проявляється різними шкірними захворюваннями.

Факт 6

Лінощі являються слабкою стороною Козерога. Представникам цього знаку притаманні наполегливість і педантичність в роботі, буває, що вони навіть забувають про сон і їжу, не можуть відпочивати, коли захоплені улюбленою справою.  Проте мало кому відомо, що іноді Козерог хоче все кинути і втікати геть, бо їм набридла навіть улюблена робота, нестерпно займатися домашніми справами. І тільки притаманне їм почуття відповідальності може змусити їх подолати свої лінощі, пересилити себе.

Факт 7

Козероги азартні, вони люблять акції і часто приймають участь в них. Азарт може спонукати Козерога добитися великих висот у кар’єрі. Якщо Козерогу в особистому житті натякнути, що цей партнер для них недосяжний, то вони зроблять все, щоб завоювати прихильність цієї людини. Астрологи застерігають: Козерог може програти в казино все до копійки, тому їм краще уникати гральних закладів.

Факт 8

не всі знають цей факт, проте астрологи наполягають – багато представників знаку Козерог мають дар емпатії. Можливо, про це не знають через скритність Козерога і його небажання відкривати комусь свою вразливу душу. Люди, народжені під цим сузір’ям, можуть будь-якої миті поставити себе на місце співрозмовника. Козероги іноді здатні за хвилину проникнути в суть тривог людини і для себе зрозуміти, хороша чи погана людина перед ними.

Факт 9

Козероги люблять труднощі і виклики, бо це підігріває їх азарт для подолання. Виклики, які приносять труднощі, роблять перемогу Козерога ще більш жаданою і вагомою.

Астрологи поділилися цікавими фактами про жінку-Козерога і про особливості її характеру.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст