ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку, які недолюблюють знак зодіаку Козеріг

Знаки зодіаку, які недолюблюють знак зодіаку Козеріг

Як правило люди, представники знак зодіаку Козеріг, спокійні і нікого не провокують на прояв яскравих емоцій. І багатьом вони здаються спокійними і врівноваженими, але не все так просто. Астрологи назвали знаки зодіаку, які недолюблюють Козерога з тої чи іншої причини.

Чому Близнюки не люблять Козерога

Представникам знаку зодіаку Близнюки важко спілкуватися з Козерогами, тому що останні надто серйозні люди. І, відповідно, для Козерога – Близнюки надто легковажні. Часто Козеріг не розуміє, коли Близнюки жартують, навіть, коли Близнюки роблять компліменти, знак зодіаку Козеріг може тільки мовчки кивнути. Тобто ці два знаки зодіаку перебувають з різних боків прірви, яка ніколи не зникне і що унеможливлює порозуміння. Ці знаки зодіаку – Козеріг і Близнюки ніколи не відчують задоволення від спілкування, тому вони й недолюблюють одне одного.

Чому знаки зодіаку Козеріг і Діва не можуть знайти спільну мову

Знак зодіаку Діва прагне бути зрозумілою іншими. А ось скритний знак зодіаку Козеріг не шукає розуміння оточуючих. У звичайному спілкуванні цим знакам вкрай важко знаходити спільну мову, тому що в них різне розуміння і ставлення до людей. Але в діловій сфері ці двоє можуть бути дуже продуктивними, завдяки вмінню наполегливо працювати.

Чому Терези недолюблюють Козерога

Ще один повітряний знак має складні стосики з Козерогом. І хоча Терези рідко до кого мають негарні почуття, але знак зодіаку Козеріг вони недолюблюють. Хоча видимих причин до такого ставлення немає. Просто люди знаку Терези у спілкуванні з Козерогом не впевнені, що правильно поводяться і не розуміють, як правильно реагувати на слова та вчинки Козерога. Але з часом Згодом незручні ситуації і непорозуміння зникають, але попервах відносини між Козерогом і Терезами непрості.

Знаки зодіаку, які недолюблюють знак зодіаку Козеріг – Водолій

Знак зодіаку Козеріг для повітряного знаку Водолія являється дуже передбачуваним і зрозумілим. Козероги не мають такої творчої натури як у Водолія,  вони навіть розважаються зовсім по-різному. Ці знаки зодіаку ніби з різних світів. Саме тому між Козерогом і Водолієм виникає взаємна ворожість.

Але астрологи говорять, що ці описи і передбачення, не обов’язково 100% вірні, адже кожен з нас має світлі і темні сторони.

Знаки зодіаку недолюблюють одне одного – хто і кого?

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Водолій

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст