ГоловнаАстрологіяЯкі знаки зодіаку недолюблюють Рака і чому вони так ставляться до нього?

Знак зодіаку Рак здається милим, в якого немає ворогів. Але є знаки зодіаку, які таємно чи явно недолюблюють Рака. Чому ці п’ять знаків зодіаку так ставляться до нього, пояснили астрологи. І це стає зрозумілим, коли знати особливості характеру кожного знаку зодіаку

Знак зодіаку Рак

Люди, народжені під знаком Рака — непрості за характером, але це не означає, що вони заслуговують на ненависть. Як й інші представники зодіакального кола, знак зодіаку Рак має як сильні і позитивні риси характеру, так йому притаманні і деякі слабкості і не дуже приємні характеристики.

Рак може пишатися своїми рисами характеру такими, як

  • завзятість;
  • відданість;
  • розвинена фантазія;
  • емоційність;
  • переконливість;
  • Раки симпатичні.

Риси характеру, над якими Раку варто попрацювати, щоб зменшити вплив цих негативних характеристик. 

Слабкі риси характеру представників знаку зодіаку Рак:

  • похмурість, песимістичність, підозрілість, маніпулювання оточуючими, невпевненість у собі.

Астрологи назвали, які знаки зодіаку недолюблюють Рака

Деякі особливості характеру пояснюють, чому деякі знаки зодіаку недоброзичливо ставляться до знаку зодіаку Рак

Овен

Знак зодіаку Рак, як правило люди, які не дуже квапляться. Їм притаманна повільність у всьому – у прийнятті рішень, в обдумуванні тощо. І це тому, що Рак намагається зважати на різні обставини. А знак зодіаку Овен – це їхня повна протилежність.

Якщо для Рака неквапливість це нормально, то для Овна при повільному плині речей і подій, стає нудно і такий «тормоз» дуже напружує Овна. Саме через те, що Рак дуже неквапливо приймає рішення та позбавлений запалу, вогню в очах, Овен недолюблює цей знак зодіаку.

Близнюки недолюблюють Рака

Складні відносини у Рака з Близнюками. Адже представник повітряної стихії дуже не любить приймати рішення, прагне легкості буття. А знак Рака через свою зваженість, все ускладнює – на думку Близнюків. Тому між цими двома знаками і виникає напруга та неприязнь. Особливо це помітно, якщо знак зодіаку Рак займає керівну посаду, а знак Близнюки – його підлеглий.

Лев

Харизматичний Лев не панькається ні з ким – він може висувати претензії будь-кому, відкрито критикувати як найближче коло людей, так і малознайомих. При цьому знак зодіаку Лев ніколи не потерпить критику в свій бік, тому він просто терпіти не може знак зодіаку Рак. Астрологи зазначають, що Леви недолюблюють Рака потай, тому що час від часу ці два знаки зодіаку утворюють чудову команду.

Діви недолюблюють Рака

Знак зодіаку Рак – непрості люди, вони часто розпускають чутки і спотворюють інформацію, роблячи її зручною для себе. Саме через це Діва і терпіти не може Рака. Мало того, через такі дії, Діва відноситься з побоюванням до Рака, намагаючись уникати з ними будь-яких контактів. Астрологи вказують, що відкрите протистояння між Раком і Дівою буває рідко. Але ніхто не відміняв нелюбов Діви до людей знаку зодіаку Рак.

Знак зодіаку Риби недолюблюють Рака

Як вже зазначалося, Раки досить часто вдаються до маніпулювання людьми. І мрійливі Риби часто потрапляють під такий вплив. Завдяки підступності, вкрай розумні Раки легко вводять в оману Риб, змушуючи їх робити те, що ті робити не хочуть. Але рано чи пізно, Риби усвідомлюють, що їх обманюють і ними маніпулюють і вони з цього моменту ставляться вороже до Рака. І це практично назавжди. Тому, якщо Рак хоче дружити з Рибами, не можна дозволяти собі обманювати цих людей.

Знаки зодіаку недолюблюють одне одного – хто і кого?

Овен

Телець

Близнюки

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст