ГоловнаАстрологіяХто недолюблює знак зодіаку Близнюки?

На думку багатьох астрологів знак зодіаку Близнюки входить в перелік найчарівніших людей за знаком зодіаку. Але й у цих легковажних представників повітряної стихії є вороги і недоброзичливці. Хто недолюблюює знак зодіаку Близнюки і з якої причини?

Хто недолюблює знак зодіаку Близнюки? – Овен

Представник вогняної стихії звик бути у центрі уваги, на п’єдесталі пошани. Овнам подобається, щоб до них прислухалися, сміялися над їх жартами, що, до речі, вони добре вміють робити – в Овна чудове почуття гумору. Але, коли з’являються Близнюки, то все різко змінюється – вони одразу перемикають всю увагу на себе і своїм шармом затьмарюють харизму Овна. Ось тому Овен і недолюблює Близнюків.

Чому Рак недолюблює знак зодіаку Близнюки

Сімейні «правильні» Раки терпіти не можуть зневаги, панібратства, безцеремонності. А багатьом представникам знаку зодіаку Близнюки притаманні ці риси. Так, вони можуть тримати себе в руках, але як тільки відносини хоч трохи переходять на новий рівень, відразу відкривається справжня сутність Близнюків — їхня любов до невимушеного спілкування.

Чим Близнюки не догодили Діві?

Знак зодіаку Діви теж недолюблюють знак Близнюки. Астрологи не вважають це ненавистю, проте у спілкуванні є якийсь негатив. Можливо тому, що Діва дуже швидко втомлює повітряний знак і Близнюки просто зникають, нічого не пояснюючи. А для скрупульозної Діви це неприпустимо. Отже, якщо Близнюки не хочуть мати для себе ворога в особі Діви, краще попереджати, говорячи правду. А не зникати «по англійськи», не попрощавшись.

Знак зодіаку Терези теж недолюблює Близнюки

Представникам знаку зодіаку Терези взагалі не властиве відчуття ненависті. В них рівне, гарне ставлення практично до всіх, у тому числі й до Близнюків. Проте навіть у врівноважених Терезів не завжди стає терпіння на Близнюків. І в першу чергу через те, що Терези терпіти не можуть плітки, а цим грішать Близнюки. Тому Близнюкам, щоб мати гарні стосунки з Терезами, краще не обговорювати нікого поза очі.

Хто недолюблює знак зодіаку Близнюки? Чому вони не змогли завоювати прихильність Козерога?

Козероги вкрай важко сприймають необов’язкових і легковажних людей, якими здебільшого є Близнюки. Близнюки звичайно чарівні, але вони мають погану звичку спізнюватися, не виконують обіцянки і часто легковажно ставляться до роботи, доручень. Знак зодіаку Козеріг намагається мінімізувати контакти з Близнюками, особливо по роботі. Але якщо це не вдається, Козерога це дуже напружує.

Астрологи вважають, що в кожної людини є свої особливості. І коли ти знаєш вразливі місця, можна не торкатися їх і мати чудові стосунки. Навіть там, де з першого погляду здається, що це неможливо.

Знаки зодіаку: хто кого не любить і чому

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст