ГоловнаАстрологіяЗнаки зодіаку травня на початку місяця і в кінці – Телець і...

В останній місяць весни народилися люди з дуже різним характером. Знаки зодіаку травня на початку місяця і в кінці – це знак Телець і Близнюки. Яка дата народження, планета управитель і стихія та особливості характеру Тельця і Близнюків

Які відмінності і що є спільного у знаків зодіаку травня – Тельця і Близнюків

Останній місяць весни, неймовірно яскравий, теплий і ласкавий травень, дарує багато позитиву. Завдяки яскравому сонцю, теплому повітрю – наш настрій чудовий майже весь час. Але на астрологічному небосхилі відбуваються цікаві події. Справа в тому, що в травні зустрічаються такі неоднозначні весняні знаки зодіаку, як Телець та Близнюки. Астрологи називають велику кількість відмінностей в характері і в діях людей цих знаків зодіаку. Проте є те, що об’єднує людей, які народилися в травні – практично всі вони надзвичайно талановиті, і здатні побачити красу в звичайнісіньких речах.

Саме тому багатьом людям подобається спілкуватися з Тельцем і Близнюками.

Знак зодіаку травня на початку місяця – Телець

Знак зодіаку травня на початку місяця – Телець

Телець вважається основним знаком зодіаку травня, оскільки його панування триває майже весь останній місяць весни.

  • Дата народження Тельця: 20 квітня — 20 травня
  • Стихія цього знаку зодіаку – Земля
  • Планета, яка опікується знаком Тельця – Венера

Отже, аж до 20 числа в травні правлять велелюбні Тельці. І це не дивно, тому що їх планета – Венера, це планета кохання і краси. Саме вона наділяє своїх підопічних жагою до життя, коханням, вмінням радіти дрібницями. Разом з тим астрологи зазначають і негативний вплив Венери. Багато представників Тельця можуть відчувати надмірну жагу до насолод і комфорту. Телець може відштовхувати від себе людей через своєю марнославство.

Знак зодіаку Телець – це активні люди, які полюбляють комфорт і красу, вони артистичні та чуттєві. Люди цього знаку зодіаку найчастіше обирають творчі професії – художників, музикантів, письменників. Або ж їх професія пов’язана з творчим підходом в роботі.

Астрологи рекомендують Тельцю навчитися контролювати свої емоції, прояви яких провокує Венера. Знак зодіаку Телець не повинен потурати всім своїм бажанням, тому що будь-яка позитивна риса може перетворитися на негативну. Наприклад, палке кохання може перетворитися в чорні ревнощі, а жага розваг – на марнотратство.

Знаки зодіаку травня в кінці місяця – знак Близнюки

Знаки зодіаку травня в кінці місяця – знак Близнюки

Близнюки – це мінливий знак зодіаку, який завершує травневі дні. Представники цього знаку зодіаку, які народилися в останній місяць весни – розумні, але непостійні у своїх рішеннях.

  • Дата народження Близнюків: 21 травня — 20 червня
  • Стихія, яка управляє Близнюками – повітря
  • Планета, яка опікується цим знаком зодіаку – Меркурій.

Близнюки – улюбленці публіки, при цьому вони здатні на відверту брехню. Астрологи вважають, що через свою двоїстість, Близнюки – найнеоднозначніший весняний знак зодіаку.

Завдяки планеті, яка опікується Близнюками, Меркурію, вони наділені красномовством і дотепністю. Багато компаній радо побачать у своїх лавах Близнюків, тому що в роботі вони проявляють дипломатичність та здатність до організації. В них чудово виходить організація та проведення різноманітних заходів.

Найбільш відома риса характеру Близнюків – непостійність. Ще одна риса характеру – нечесність і схильність до брехні, можуть суттєво зіпсувати життя Близнюкам, як професійне так і особисте. Тому вони повинні працювати над тим, щоб позбутися цих звичок.

Багато людей вважають знак зодіаку Близнюки – дуже легковажними і мінливими. Проте це не завжди так. Астрологи зазначають, що це лише наслідок живого, творчого розуму і прагнення до спілкування. Близнюки часто потребують підтримки близьких, адже їм так не вистачає внутрішньої впевненості у собі.

Знак зодіаку за місяцем народження

Січень: який знак зодіаку на початку і в кінці січня?

Лютий: знак зодіаку на початку і в кінці місяця — Водолій і Риби

Березень: знак зодіаку Риби і Овен, цікаві факти           ,

Квітень: знаки зодіаку Овен і Телець

Червень: на початку місяця знак зодіаку Близнюки, наприкінці – Рак

Липень: знак зодіаку на початку липня – Рак, знак в кінці місяця – Лев, цікаві факти

Серпень: який знак зодіаку в серпні? Дата народження і характеристика

Вересень: знак зодіаку на початку і в кінці місяця – Діва і Терези

Жовтень: знак зодіаку Терези і Скорпіон, цікаві факти

Листопад: знаки зодіаку Скорпіон і Стрілець, цікаві факти

Грудень: знаки зодіаку на початку і в кінці місяця

Ви не можете копіювати текст