ГоловнаАстрологіяСічень: який знак зодіаку на початку і в кінці січня?

Січень: який знак зодіаку на початку і в кінці січня?

Перший місяць року – січень подарував знаки зодіаку, які дуже несхожі між собою, вони майже протилежність один одному. Тож який знак зодіаку на початку і в кінці січня? Відповідь на це питання – Козеріг і Водолій. Дана стаття розповідає про деякі особливості характеру і цікаві факти про Козерога і Водолія/

Січень: який знак зодіаку на початку січня? – це знак КозерігСічень: який знак зодіаку на початку січня? – це знак Козеріг

Козероги вписуються в дати знаків зодіаку між 22 грудня і 20 січня (в залежності від астрологічної школи) і належать до земного елементу зодіаку, як і знаки зодіаку Телець і Діва. Прийнято вважати, що дата народження знаку зодіаку Козеріг: 22 грудня — 19 січня

Знак зодіаку Козеріг – самі працелюбні працівники з усього зодіакального кола і нічого більше не люблять, окрім як просуватися життям. Вони амбітні, рішучі, матеріалістичні та сильні.

Козероги люблять створювати безпечність і розкіш в помешканні, де живуть. Вони воліють вести комфортний, завидний спосіб життя. Для них важливо добре жити. Козероги народжуються проникливими, вони розуміють те, що рухає іншими, і вони також усвідомлюють свої власні потреби та якості.

Цікаві факти про знак Зодіаку Козеріг

Січень: який знак зодіаку в кінці січня? – Це ВодолійСічень: який знак зодіаку в кінці січня? – Це Водолій

Одинадцятий знак зодіаку, Водолій, представлений Несучою Водою, символом Богів, що несуть харчування Землі. Люди, народжені під знаком Водолія, прогресивні, незалежні, розумні, унікальні та ідеалістичні. Їхній стихійний знак – повітря, так само, як у Близнюків і Терезів.

 • Дати Водолія: з 20 січня по 18 лютого або з 21 січня до 19 лютого.
 • Планета покровитель: Сатурн і Уран
 • Елемент: Повітря
 • Колір: блакитний

Цікаві факти про знак зодіаку Водолій

Люди знаку Водолій зорієнтовані у майбутнє люди. Цих людей нерідко вважають провидцями. Вони також дуже розумні, гордовиті і оригінальні.

Візіонер

Можливо, найяскравіша риса Водолія – це їхнє амбітне бачення свого майбутнього та майбутнього суспільства. Водолії надзвичайно прогресивні і прагнуть досягти позитивних змін у світі, часто за допомогою щедрих гуманітарних зусиль. Водолії можуть щиро перейматися довкіллям і боротися за зменшення негативу через  зміни клімату. Або ж Водолій, наприклад, може приймати активну, а часто – і безпоснередню участь, щоб пожолати світову кризу у сфері постачання продуктів. Просто кажучи – боряться проти голоду тощо.

Співчуття і сильне почуття справедливості – ось що являється джерелом переконань і змушує так діяти Водолія. Вони також цінують свободу і прагнуть надати її кожному.

Розумний

Водолій – дуже розумний знак зодіаку. Ці люди можуть губитися в думках, аналізуючи щось чи намагаючись знайти можливі шляхи вирішення проблем. Вони бачать можливість у всьому і люблять аналізувати їх так довго, як тільки можуть; це, у свою чергу, робить їх особливо терпимими до інших точок зору.

Оригінал

Народжені під знаком Водолія, як правило, є одними з найунікальніших і найоригінальніших людей з усіх знаків зодіаку. Водолії відомі своїм новаторським підходом і не бояться нестандартно мислити, коли справа доходить до творчих проектів, бізнес-рішень і т. д. Фактично, вони пишаються своєю здатністю визначати революційні ідеї та підходи до покращення речей, у тому числі суспільства.

Заняття, які підходять знаку зодіаку Водолій (приклад)

 • актриса (актор)
 • програміст
 • інженер-еколог
 • суддя
 • політичний діяч
 • вчений
 • соціальний працівник
 • вчитель чи професор
 • письменник.

Знак зодіаку за місяцем народження

Лютий: знак зодіаку на початку і в кінці місяця — Водолій і Риби

Березень: знак зодіаку Риби і Овен, цікаві факти           ,

Квітень: знаки зодіаку Овен і Телець

Травень: знаки зодіаку травня на початку місяця і в кінці – Телець і Близнюки

Червень: на початку місяця знак зодіаку Близнюки, наприкінці – Рак

Липень: знак зодіаку на початку липня – Рак, знак в кінці місяця – Лев, цікаві факти

Серпень: який знак зодіаку в серпні? Дата народження і характеристика

Вересень: знак зодіаку на початку і в кінці місяця – Діва і Терези

Жовтень: знак зодіаку Терези і Скорпіон, цікаві факти

Листопад: знаки зодіаку Скорпіон і Стрілець, цікаві факти

Грудень: знаки зодіаку на початку і в кінці місяця

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст