ГоловнаАстрологіяВересень: знак зодіаку на початку і в кінці місяця

Вересень: знак зодіаку на початку і в кінці місяця

Вересень розпочинає нову пору року і знак зодіаку – Діва і Терези, який активізується в цей період, пов’язаний з енергією місяця – гінця осені, як його називають в народі. Цікаві факти про знак зодіаку, який народився на початку вересня і який народився в кінці місяця. Астрологи надали характеристику людям цього періоду народження, розповіли про їх характер, які вони в дружбі і які в коханні вересневі іменинники. І це два знаки зодіаку – Діва і Терези

Вересень: знак зодіаку, народжений на початку місяця – Діва

Вересень: знак зодіаку, народжений на початку місяця - Діва

Вересневі іменинники – це Діви. Люди цього знаку зодіаку народилися в проміжок з 22 серпня по 23 вересня, їх планета-управитель – Меркурій, а стихія – Земля. Це вплинуло на головні риси характеру Діви

 • раціональне мислення;
 • неабиякі аналітичні здібності;
 • завжди твереза оцінка ситуації.

Характеристика знаку зодіаку Діва, народжених у вересні

Вересневі Діви дуже співчутливі, чуйні і ранимі, але не всім відкривають душу. Чоловіки і жінки цього знаку зодіаку по-різному проявляють свій характер

 • Діва-чоловік – впертий, раціональний і незалежний.
 • Діва-жінка чудово розбирається в людях, інтуїтивна, ідеальна господиня, мама, дружина і колега.

Прагнення до досконалості часто призводить до того, що люди знаку Діви заганяють себе в кут власними амбіціями. Астрологи радять їм навчитися розслаблятися, бути не такими педантами і перфекціоністами, навчитися вибачати собі і прощати чужі помилки.

Характеристика Діви, народженої у вересні в залежності від дати народження

Люди, народжені в перших числах вересня, знаходяться під впливом Сонця. І саме ця яскрава зірка наділила їх організаторськими здібностями, щедрістю і благородством. У них немає вогненності Лева, але життєвих сил і творчого запалу багато. Але є і негативні риси – тривожність і надмірна гординя.

Особливості характеру Діви, народженої у вересні

 • з 3-го по 11-е вересня народжуються представники знаку, на яких впливає Венера. Вони більш розважливі і потайливі. Серед цих людей дуже багато людей-одинаків, які не прагнуть до шлюбу;
 • з 12-го по 23-е число народжуються справжні меркуріанци. Це аналітики, матеріалісти, які наближають до себе далеко не всіх, вважаючи за краще спілкуватися з успішними і грамотними людьми.

Які в роботі, дружбі і в коханні Діви, яких народив вересень

Діви не просто люблять і вміють працювати, а роблять це із захватом. Вони саме в цьому бачать сенс свого існування. Діви легко справляються і з рутиною, і зі складними проектами, завжди доводять справу до кінця. Завдяки високим аналітичним здібностям, часто Діви працюють на керівних посадах чи близьких до цього.

Діва в коханні і дружбі

В особистому житті Діви проявляється їх перфекціонізм – вони шукають ідеальних партнерів. Але ж ідеальних людей не існує, тому люди цього знаку зодіаку часто розчаровуються.

Жінки-Діви дуже скромні, а чоловіки рідко говорять про свої почуття. Закохуються повільно, аналізуючи перспективи відносин. Найлегше сходяться з Тельцями, м’якими Раками, покровителями-Левами, а також з сильними і стабільними Козерогами.

У дружбі Діви вибирають тільки чесних і порядних людей, інтуїтивно відсіваючи інших. Наближають до себе небагатьох, але це завжди кращі представники людства. Пліткувати не стануть, відкрито говорять правду. Друзі знають, що Діва прибіжить на перший поклик, за це її люблять і цінують.

Асцендент в знаку Діви

Вересень: знак зодіаку в кінці місяця Терези

Вересень: знак зодіаку в кінці місяця Терези

Якщо ви народилися в третій декаді першого осіннього місяця, тоді ваш сонячний знак зодіаку – Терези

Дата народження Терезів з 24 вересня по 23 жовтня. Ці люди перебувають під впливом Венери, що неминуче накладає певний відбиток на їх характер. Терези зазвичай м’які і сентиментальні, витончені і чутливі. У представників цього знаку зодіаку спокійний характер і високий життєвий потенціал.

Потрапивши під удар, Терези не стануть мстити кривдникові. Ранимі і чутливі, вони будуть довго страждати мовчки, оплакуючи нездійснені надії. Астрологи рекомендують бути делікатніше з близькою людиною, що народилися під знаком Терезів. Слід знати, що:

 • Жінки-Терези – створіння гармонійні. Їм притаманні доброзичливість і товариськість, креативність і тонкий смак, вміння любити.
 • Чоловіки-Терези стануть на захист слабших, тому що вони активні, чуйні і добрі.

Головні акценти люди, народжені під знаком Терезів, роблять на:

 • розмірене життя і домашній затишок;
 • справедливість і порядність;
 • сім’я та діти.

Терези часто доживають до дуже поважного віку, вміють заробляти і накопичувати.

Терези: робота, кохання і дружба людей, яких подарував нам вересень

Люди знаку Терези – комфортний в роботі знак зодіаку. Вони дуже помірні в своїх домаганнях. Вибирають роботу, яка не завадить вести розмірений спосіб життя. Абстрактне мислення, працьовитість і старанність Терезів подобаються колегам і керівництву. Головна риса, яка допомагає їм в роботі – це комунікабельність. Однак ці люди прекрасно працюють і самостійно. Кращі професії для Терезів: маркетолог, бібліотекар і аптекар; редактор, коректор, стенографіст і критик.

Терези в коханні і дружбі

Вересень подарував нам знаку зодіаку Терези – це дуже врівноважені люди. У коханні вони прагнуть до гармонії і вміють контролювати емоції, не схильні проявляти пристрасть. При виборі партнера, Терези звертають увагу на такі якості: красу, добре серце, щедрість; любов до природи, подорожам і мистецтва.

 • Ніжні і замріяні Терези-жінки мають потребу в турботі і захисті.
 • Терези-чоловіки потребують мудрої і спокійної жінки, яка здатна правильно вибудувати побут, розпоряджаючись сімейним бюджетом.

У дружбі представники знаку зодіаку Терези виявляють себе як вірні друзі, з якими приємно і легко. Як правило, вони не ображаються і не зраджують. З Терезами приємно розважатися, розділяти активний відпочинок.

Асцендент у Терезах

Вересень подарував знак зодіаку – Діви і Терезів, які мають свої особливі яскраві риси характеру.

Знаки Зодіаку: дата народження (таблиця ), стихії їх народження і що таке асцендент

Знак зодіаку за місяцем народження

Січень: який знак зодіаку на початку і в кінці січня?

Лютий: знак зодіаку на початку і в кінці місяця — Водолій і Риби

Березень: знак зодіаку Риби і Овен, цікаві факти           ,

Квітень: знаки зодіаку Овен і Телець

Травень: знаки зодіаку травня на початку місяця і в кінці – Телець і Близнюки

Червень: на початку місяця знак зодіаку Близнюки, наприкінці – Рак

Липень: знак зодіаку на початку липня – Рак, знак в кінці місяця – Лев, цікаві факти

Серпень: який знак зодіаку в серпні? Дата народження і характеристика

Жовтень: знак зодіаку Терези і Скорпіон, цікаві факти

Листопад: знаки зодіаку Скорпіон і Стрілець, цікаві факти

Грудень: знаки зодіаку на початку і в кінці місяця

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст