ГоловнаАстрологіяАсцендент у Терезах: характер людини і вплив Венери

Який характер людини, в якої асцендент в Терезах і який вплив на характер спричиняє планета-управитель Венера в залежності від знаку Зодіаку, в якому вона знаходиться в мить вашого народження? Це важливо знати і розуміти, адже з точки зору езотерики, все фільтрується через асцендент.

Асцендент або висхідний знак: що це таке і як розуміти?

Точка, яка перебувала на обрії в східній частині небосхилу в момент вашого народження, називається Висхідним знаком, або асцендентом. У той час, як Сонце описує ваше свідоме спрямування і поточний життєвий фокус, а Місяць – вашу підсвідому схильність і минуле, Асцендент вказує на спосіб існування, який виходить за межі минулого, сьогодення і майбутнього і охоплює його. Він описує те, як ви взаємодієте і зливається із зовнішнім світом, і як ви втілюєте в життя енергії, зображені Сонцем, Місяцем і іншою частиною вашої карти народження. З езотеричної точки зору все фільтрується через Асцендент. Він вказує на справді важливе для вашої душі і, отже, на ключову частину вашої долі.

Асцендент (або висхідний знак) часто вважається маскою, яку людина надягає при зустрічі з іншими. Можливо, це найбільш вдале порівняння, яке демонструє нашу автоматичну реакцію на навколишнє середовище. Асцендент показує наш природну захист і те, як ми справляємося з повсякденними проблемами. Енергії знаку та стану Асцендента найбільш очевидні і зрозумілі для інших. Асцендент показує першу природну реакцію людини на нових людей і ситуації.

Асцендент у Терезах: характер людиниАсцендент у Терезах: характер людини

Люди, в яких асцендент в Терезах, справляють враження милих, приємних і справедливих. Але, якщо більш уважно придивитися до їх життя, стане зрозуміло, що і в цих хороших людей, можливо, було чимало проблем у відносинах. У деяких з них була низка стосунків, і важко уявити, чому! Ці люди легко привертають до себе інших. Крім того, вони просто не знають, що робити з собою без другої половинки.

Висхідні знак Терези зазвичай все згладжують. У них чарівна посмішка, дипломатичний підхід до оточуючих і добродушний імідж. Навіть, якщо вони не виділяються класичними параметрами краси, все одно вони мають привабливу зовнішність. Більшість таких людей значу увагу приділяють зовнішності: стильному одягу, сучасній зачісці, фігурі, ході.

Люди з асцендентом в Терезах можуть бути надзвичайно переконливими, хоча вони майже завжди будуть використовувати підхід «м’якої продажу», коли хочуть привернути на свою сторону інших, а це завжди!

Схильність перекладати відповідальність і підтримувати імідж «хорошого хлопця / дівчини» – їхні найгірші якості.

Однак вони можуть стати чудовими посередниками і, як правило, першими допоможуть вам.

Людям з асцендентом в Терезах, зазвичай подобаються грамотні, активні партнери. Їхні стосунки часто характеризуються сварками або суперництвом, поки вони не навчаться час від часу відмовлятися від свого милого образу і перестати звинувачувати своїх партнерів у всьому, що йде не так.

Знак Зодіаку Терези - висхідний знакАсцендент у Терезах: як планета управитель Венера впливає на характер в залежності від знаку Зодіаку, в якому вона знаходиться в мить народження

Характеристики Асцендента Терезів, описані вище, змінюються планетами, з’єднаними з Асцендентом, планетами, яким аспектує Асцендент, і положенням правлячої планети знаку на Асценденті.

Планета управитель Венера

Наприклад, людина з Асцендентом в Терезах і його правлячої планетою, Венерою, в Стрільці, буде реагувати на навколишнє середовище трохи інакше, ніж інша людина, також з Асцендентом в Терезах, але чия Венера знаходиться в Скорпіоні. Точно так, людина з висхідним знаком в Терезах, у якого також є Сатурн в з’єднанні з ним, буде поводитися інакше, ніж людина з Асцендентом в Терезах, у якого немає цього аспекту в їх натальних картах.

Асцендент в Терезах

Функція вашої душі включає в себе встановлення балансу і гармонії у вашому світі, а також усвідомлення краси, відносин, стилю і того, як речі поєднуються або не поєднуються одне з одним.

Примирення протилежностей і пошук «золотого шляху» – це ваш шлях, а витончене мистецтво компромісу, переговорів і співпраці – ключові елементи.

Ви голуб, дипломат, миротворець, один; партнерство і особисті відносини – ваша сильна сторона.

Асцендент в Терезах і Венера в знаку ОвенАсцендент в Терезах і Венера в знаку Овен

Коли ваша планета-управитель – Венера, знаходиться у вогняному і самовпевненого знаку Овна, це означає (допускається), що пряма конфронтація і навіть конфлікт (при необхідності) – це те, як ви прагнете створити гармонію і відносини.

Здається, що ви підкоряєтеся або поступаєтеся, але це видимість, тому що ви прагнете здійснити свої власні наміри.

Ви дізнаєтеся про справжню природу коханні, відданості і віддачі, а також про особисту цілісність та чесність в сенсі інтимних відносин.

Терези: Висхідний знак і характер людини, коли Венера в знаку ТельцяТерези: Висхідний знак і характер людини, коли Венера в знаку Тельця

Ваша правляча планета, Венера, коли знаходиться в люблячому задоволення знаку Тельця, передбачає, що ви залучаєте в своє життя все, що хочете і в чому маєте потребу. Також такі люди впливають на навколишній на світ своєї значною фізичного красою, особистим магнетизмом або чарівністю.

Ви дійсно любитель краси, гармонії, комфорту та світу, і ви не можете бути щасливими в атмосфері сильного тиску або міжособистісного конфлікту.

Лінь, небажання напружуватися, уникати конфліктів, навіть коли вони необхідні і приносять плоди, – ось потенційні пастки для вас.

Асцендент в Терезах і планета управитель в знаку БлизнюкиАсцендент в Терезах і Венера в знаку Близнюки

Ваша правляча планета, Венера, перебуває в доброзичливому і дуже товариському знаку Близнюків. І це позначається на вашому характері і підсилює їх

Соціальні відносини і сприяння спілкуванню і взаєморозумінню між людьми – дійсно ваша сильна сторона.

Ваша вроджене цікавість і інтерес до інших, а також ваша здатність говорити їхньою мовою – це дари, які дозволяють вам виконувати мету своєї душі як посланника, посередника або вчителя. Слова, мова або музика – це ваш форум.

Висхідний знак Терези і вплив Венери, яка знаходиться в знаку РакаВисхідний знак Терези і вплив Венери, яка знаходиться в знаку Рака

Знак Рака уособлює дбайливість, відданість, співчуття. Венера в знаку Рака додає м’якості і чуйності характеру стосовно інших людям з асцендетом в Терезах. Іноді ви занадто поринаєте у проблеми інших, забуваючи про себе. Чи, нехтуючи власними потребами, дозволяєте більш наполегливим і в чомусь навіть нахабним і домінуючим особам, забирати в вас занадто багато.

Ваш дар, яким наділив Всесвіт – турбота і відчуття вразливості людей і намагання втішити і допомогти.

Пошук «золотого шляху» щодо шлюбних партнерів і дітей має важливе значення для вашого розкриття.

Терези: Висхідний знак і характер людини, коли планета управитель в знаку ЛевТерези: Висхідний знак і характер людини, коли Венера в знаку Лев

Сам знак – Терези, пом’якшує сильний вплев Венери у Леві, але відображає найсильніші риси цього вогняного знаку. Знак Терезщи наділив цб людиною певними романтичними рисами, любов’ю до життя і прекрасного, а Венера в Леві додала сили і жагу до прекрасного, до самовираження через творчість, розваги, шоу – там, де ви в центрі уваги.

Для вас важливо бути лідером, прагнути визнання свої досягнень, бути номером один.

Вам потрібна сцена, публіка, щоб виконувати свою функцію душі, тому що, хоча ви тактовні і турбуєтеся про інших, ви також до певної міри зірка.

Асцендент в Терезах і Венера в знаку ДівиАсцендент в Терезах і Венера в знаку Діви

Планета-управитель Терезів – Венера, перебуваючи у знаку Діви, говорить про те, що людина з асцендентом в Терезах, наділена смиренням, скромністю.

Щире бажання допомагати і служити іншим, перетворюючи хаос на порядок, який заспокоює – це важлива риса характеру, яка допомагає внутрішній гармонії вашої душі.

Ви можете стати помічником, асистентом, правою рукою або вірною підтримкою іншій людині, що є важливим аспектом вашого життя. Незалежно від того, як далеко ви зайдете, служіння іншим буде вашою силою.

Висхідний знак Терези і вплив Венери, яка знаходиться у вашому знаку – ТерезиВисхідний знак Терези і вплив Венери, яка знаходиться у вашому знаку – Терези

Як і ви самі, ваша планет-управитель Венера, в момент вашого народження знаходиться у знаку Терези на східному небосхилі. Це говорить про те, що ви впливаєте на світ своєю особистою чарівністю, красою, витонченістю і елегантністю.

Ваше почуття прекрасного:  пропорції, елегантність, витонченість, гармонія, відчуття прекрасного і гарний смак – це інстинктивні потреби вашої душі для внутрішньої гармонії.

Так люди люб’язні, обеззброюють своїми лестощами і послужливістю. Ви будь що намагаєтеся уникати прямої конфронтації, прямої і пристрасного участі в конфліктах, щоб «не бруднити руки».

Асцендент в Терезах і Венера в знаку СкорпіонаАсцендент в Терезах і Венера в знаку Скорпіона

Планета-управитель асцендентних Терезів – Венера, підпадає під вплив норовливого і пристрасного Скорпіона. При цьому Венера приглушує яскраві характеристики цього знаку водної стихії, які свідчать про емоційне напруження, глибині бажання і почуття, які спростовуються вашим поверхневим незворушністю: ви здаєтеся м’яким і примирливим, але володієте дивовижною енергією і завзятістю, особливо щодо свого кохання.

Інтимні стосунки – це не тільки надзвичайно нетерпляче засіб самореалізації і самовираження, вони також для вас суворе випробування.

У людини з асцендентом в Терезах і Венерою у знаку Скорпіона, є дуже екзотична і творча сила, яку можна використовувати для кохання, зцілення і творчих цілей. Або ж ця сила може перетворитися на руйнівну і негативну, збиваючи вниз вас і оточуючих вас людей.

Остерігайтеся того, щоб дозволити собі керувати тими, до кого ви відчуваєте пристрасну прихильність. Не використовуйте свої власні сили тяжіння, щоб маніпулювати іншими через їх прагнення і потяг до вас.

Асцендент в Терезах і Венера в знаку СкорпіонаТерези: Висхідний знак і характер людини, коли Венера в знаку Стрільця

Перебування планети-управителя висхідних Терезів в знаку Стрільця, позначається і на вашому характері, залучивши “Стрільцеві” риси – ідеалізм і оптимізм. Така позиція в момент народження на східному обрії вказує на ваш підхід до життя: легкість, щедрість, безпосередність і любов до пригод. Це наповнює ваші відносини і ваш з оточуючими людьми і багатьом це подобається.

Частина функції вашої душі – поширювати добру волю, терпимість і прийняття серед самих різних людей. Подорожі і поїздки є частиною цієї місії, щоб налагодити зв’язки

У кращому випадку ви поєднуєте людей в атмосфері відкритості, дружби і, можливо, навчання. Остерігайтеся своєї схильності бути в деякій мірі безвідповідальним по відношенню до інших, Також не можна обіцяти чогось, що в даний момент може здаватися гарною ідеєю, але чого ви не можете або не будете виконувати.

Висхідний знак Терези і вплив Венери, яка знаходиться в момент народження в знаку КозерігВисхідний знак Терези і вплив Венери, яка знаходиться в момент народження в знаку Козеріг

Ваша планета управитель, Венера, знаходиться в об’єктивному та безпристрасному представнику земної стихії – Козеріг. Це накладає відбиток на характер і спрямовує вас на пошук нових рішень і нового бачення для того, щоб покращити навколишній світ, створювати гармонічні стосунки.

Активне соціальне життя в вашій спільноті, особливо у вирішенні конфліктів, а також організація і співпраця різних людей для взаємної допомоги – це важливі сенси для вашого внутрішнього світу.

Турбота про соціальну справедливість і поліпшення суспільства вплетена в вашу тканину. У вас є підхід до життя «ми», а не «я». Мистецтво або розваги також можуть бути ключовою частиною цього.

Асцендент у Терезах: характер людини і вплив Венери у знаку ВодолійАсцендент у Терезах: характер людини і вплив Венери у знаку Водолій

Ваша правляча планета, Венера, знаходиться в ідеалістичному, вільнодумному і оригінальному представнику повітряної стихії – у знаку Водолія. Таке розташування планет передбачає для вас пошуки нових рішень і альтернативи, щоб створити гармонію і зробити світ кращим.

Турбота про соціальну справедливість і поліпшення суспільства вплетена в вашу тканину душі.

Люди з асцендентом в Терезах і Венерою у Водолії, мають активну громадянську позицію, яка націлена покращувати життя навколишнім людям і всьому світу. Своїм вільнодумством і прагненням справедливості, такі люди можуть стати прикладом для багатьох. Що, у свою чергу, розширить і покращить світ навколо.

Висхідний знак Терези і вплив Венери в знаку РибВисхідний знак Терези і вплив Венери в знаку Риб

Ваша планета управитель, Венера, знаходиться в чуйному, співчутливому і романтичному знаку Риб: ви добросерді, терпимі, даєте і прощаєте. Вам намагаєтеся допомагати, рятувати, зцілювати своїх близьких – фактично будь-кого, хто зломлений або в нужді.

Ви «криваве серце» і янгол, який дбає про вас в найглибшому сенсі цього слова, і це, безсумнівно, важливий аспект вашої душі.

Однак, коли ви не збалансовані, ви схильні бути занадто поступливими, легко піддаєтесь сторонньому впливу. У багатьох таких людей дуже слабкі або спотворені кордони особистого простору. Ви ніби подаєте сигнал стороннім: «Все в порядку, будь-яка поведінка прийнятна.» Будьте обережні, щоб не потрапити в роль «співзалежних» або «помічника». У кращому випадку ви – захисник слабких і інструмент для благодаті, яка проникає в життя оточуючих вас людей.

Таблиця асценденту за часом народження

Знаки Зодіаку: дата народження, стихія, планета, символ і головні риси характеру

Ви не можете копіювати текст