Знаки Зодіаку і асцендент, таблиця асценденту за часом народження

Знаки Зодіаку вираховуються не лише за Сонцем. Важливий елемент гороскопу кожної людини – асцендент або висхідний знак (ці терміни рівнозначні). На характер людини впливає не лише його знак Зодіаку, а і його асцендент. Вирахувати свій висхідний знак допоможе таблиця асценденту, яка наведена нижче.

Знаки Зодіаку і що означає його асцендент

Асцендент – це знак, який перебуває у мить народження людини на небосхилі. Асцендент відіграє велике значення для тлумачення гороскопу. Багато астрологів вважають, що висхідний знак (асцендент) розкриває людину більш безпосередньо, ніж знак Сонця. Асцендент порівнюють з дверима будинку, входом, через який відвідувач повинен пройти, щоб побачити саме житло.

В астрології прийнято вважати, що асцендент (висхідний знак):

  • вказує на образ мислення і безпосереднього сприйняття світу. Тобто вказує на характер першого враження, яке людина справляє на світ і на оточуючих. Також вірним буде і те, яке перше враження справляє світ на людину (езотерична характеристика);
  • він вказує на духовну мету інкарнації (втілення) людини (езотерична характеристика).

Якщо простими словами пояснити, то, наприклад, чому цей представник знаку Лева такий скромний і не любить галасливі компанії? Все просто! У нього Асцендент в Козерозі. А Риби, які базікають без упину, явно мають Висхідний знак у Близнюках.

Асцендент (або Висхідний знак) часто являється маскою, яку ми надягаємо. Він також показує, як ми справляємося з повсякденними проблемами.

Саме прояви асценденту ми помічаємо в новому знайомому в першу чергу. Адже він визначає першу, природну реакцію людини на нових людей і ситуації.

Асцендент – це знак, що відображає Вашу зовнішню поведінку; він в значній мірі визначає, яким Вас бачить навколишній світ.

Слово «зовнішнє» є ключовим стосовно до вашого висхідному знаку, оскільки він представляє зовнішню сторону вашої особистості. Користуючись сучасною мовою, можна сказати, що це ваш імідж. Дуже часто виявляється, що асцендент відповідає за те, що світ бачить в Вас перш за все, які перші враження Ви створили.

Знаки Зодіаку і таблиця асценденту за часом народження

Коли астролог готує індивідуальний гороскоп, важливо назвати точну дату народження. Знати свій Висхідний знак (асцендент) дуже корисно, оскільки він багато що пояснює. Щоб з’ясувати свій знак асцендент, можна скористатися таблицею

Знаку Зодіаку і його асцендент, таблиця асценденту за часом народження
Таблиця асценденту

Знаки Зодіаку і коротка характеристика асценденту

Асцендент Овен

Ці люди емоційні, динамічні, напористі і конкурентоспроможні. Вони схильні спочатку діяти, а потім думати.

Асцендент у знаку Овна

Асцендент Тілець

Такі люди ставлять комфорт вище екстравагантності. Вони віддають перевагу якості над кількістю. Їм подобається витрачати час на важливі речі (в тому числі, і на відносини!).

Асцендент у знаку Тільця

Асцендент Близнюки

Висхідний знак в Близнюках – це, перш за все, спілкування. У житті Вас цікавлять занадто багато речей, тому ніколи не вистачає часу на весь неосяжний світ інформації.

Асцендент у знаку Близнюків

Асцендент Рак

Люди з асцендентом в Раку неймовірно дбайливі, тому такі люди прагнуть спокійного сімейного життя. Ваш талант: уміння давати корисні поради.

Асцендент в знаку Рака

Асцендент Лев

У вас відкрите серце! Ви готові щедро ділитися своїм часом, грошима, емоціями.

Асцендент у знаку Лева

Асцендент Діва

Ви організовані, допитливі і дуже розумні. Ви точно знаєте, чого хочете досягти в житті. Такими людьми дорожать хворі та немічні. Вас люблять тварини.

Висхідний знак Діви

Асцендент Терези

Такі люди по-справжньому насолоджуєтеся усіма такими речами: поїздками в салон краси, новими нарядами і можливістю витрачати гроші свого партнера.

Висхідний знак Терезів

Асцендент Скорпіон

Ви любите вести глибокі і змістовні розмови, оскільки Висхідний Скорпіон прагне дізнатися всі секрети співрозмовника. Ви не зупинитеся, поки не зробите це. Часто такі люди маніпулюють своїми співрозмовниками.

Висхідний Скорпіон

Асцендент Стрілець

Ці люди життєрадісні і обожнюють пригоди. Оскільки висхідний знак Стрілець вважається щасливим знаком Зодіаку, такий Асцендент є одним з кращих.

Висхідний знак у Стрільці

Асцендент Козеріг

Життя для вас – велика подорож, де сам шлях так само важливий, як і його кінцева точка. Люди з Висхідним Козерогом зазвичай добре виглядають в старості, оскільки, як правило, відрізняються міцним здоров’ям.

Висхідний знак в Козерозі

Асцендент Водолій

Ви отримали від Висхідного Водолія ексцентричність поведінки і вишукану зовнішність. У вас гострий розум, який випереджає свій час.

Висхідний Водолій

Асцендент Риби

Люди з асцендентом Риби – мрійливі і здатні поринути в чужі переживання. Іноді вони можуть зцілювати душі людей самою своєю присутністю.

Наведена вище таблиця не дає повної інформації. Для отримання більш детальної характеристики необхідно складання індивідуального гороскопу з точною датою і часом народження.

Висхідний Риб

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст