Асцендент у Водолії, гороскоп висхідного Водолія і сонячного знаку зодіаку

Асцендент у Водолії вказує на оригінальну і унікальну особистість, а гороскоп висхідного Водолія і сонячного знаку зодіаку вказує на його вплив на ці знаки зодіаку. Поняття асценденту (висхідного знаку) дуже важливий критерій в астрології для розуміння особливостей характеру людини. Тому так важливо знати не лише свій сонячний знак, а й знак асценденту.

Що таке асцендент?

Асцендент, або ще як його називають –  висхідний знак – це знак Зодіаку, який у момент народження людині знаходився на сході. Для того щоб визначити висхідний знак, потрібно знати точний час і місце народження. На жаль, не всі мають такі данні, що ускладнює можливість створення індивідуального гороскопу.

Як вже зазначалося, асцендент – це знак зодіаку, який в момент народження людини знаходився на східному обрії.  Щоб краще зрозуміти наведемо приклад:

Якщо людина народилися на світанку, коли Сонце лише з’являється над лінією східного обрію, то висхідний знак збігається з зодіакальним. Якщо людина народилася в інший час доби, тоді висхідний знак і знак Зодіаку будуть різними.

Іноді зодіакальний і висхідний знаки взаємно суперечать, інколи ж служать підтримкою. Інакше кажучи, висхідний знак – це значний елемент особистого гороскопу. І, якщо Сонце (сонячний знак) показує основні якості людини, то висхідний знак – асцендент, служить для розуміння того, як інші люди сприймають вас і як ви дієте в цьому світі. Тобто асцендент – це ваша особистість, ваша зовнішність, ваша маска, ваше екіпірування.

Висхідний знак гороскопу визначає вчинки, зовнішній вигляд, зовнішнє вираження особистості. Деякі люди – ті, які з’явилися на світ на світанку, – мають повну відповідність зовнішнього вигляду і внутрішньої сутності. З іншими ж виходить так, що вони не завжди являють собою те, що ми в них бачимо.

Характер людей з висхідним знаком ВодоліяХарактер людей з висхідним знаком Водолія

 • Ось яку характеристику дали астрологи людям з асцендентом Водолія
 • Тверда і самовпевнена людина.
 • Він досить витримана особа, яку складно вивести із себе.
 • Ця людина розумна, логічна та наполеглива, якщо справа стосується власних інтересів.
 • Висхідний Водолій все ретельно обмірковує, а не поспішає з висновками і рішенням.
 • Чудово розуміється на живопису, мистецтві, музиці та літературі.
 • Справжній філософ, але живе скоріше реальністю, ніж ілюзіями.
 • Ерудована, мисляча і оригінальна людина, яка любить чути похвалу на свою адресу.
 • Він практичний і ґрунтовний, чим притягує до себе таких самих працьовитих особистостей.
 • Людина з асцендентом у Водолії не тільки марить ідеями, а й уперто втілює їх у життя.
 • Чуйна і добра особистість, яка вражає людей своїми неординарними висловлюваннями та вчинками.
 • У нього прекрасна інтуїція і море чарівності, завдяки яким він притягує до себе безліч таких же приємних людей.
 • Все, що стосується науки, окультизму, винаходів та новітніх технологій – його щиро радує та надихає.
 • Висхідний Водолій вміє працювати з громадськістю, впроваджувати цікаві ідеї та створювати неповторні проекти. Талановита та багатогранна особистість.

Асцендент у Водолії – зовнішність

Зовнішність цих людей чарівна. Як правило, вони ці люди неймовірно красиві, з правильними рисами обличчя та м’якою усмішкою.

Ці люди середнього зросту, з пропорційною статурою та видовженою формою обличчя. З віком часто набирає зайву вагу.

Риси обличчя – тонкі, волосся каштанове, русяве, світлого відтінку.

Очі мають своєрідний колір, тому погляд цієї людини по-справжньому заворожує.

Яскраві риси характеру висхідного ВодоліяЯскраві риси характеру висхідного Водолія

Людина енергійна, розумна в неї життєрадісна за вдачею.

Асцендентний Водолій рідко сумує, вміє співчувати людям, його відрізняють сталість як у поглядах, так і у відносинах з людьми.

Висхідному Водолію притаманне оригінальне мислення, має інтелігентний вигляд і цінує дружбу.

Сильна риса Водолія в асценденті – вміння концентруватися на головному, не випускаючи з поля зору другорядне.

Висхідний Водолій має цілі у житті, які прагне втілити нестандартними методами.

Саркастична людина зі своєрідним почуттям гумору. Любить вивчати, винаходити та передбачати події.

Йому подобається займатися окультними науками, шукати нові шляхи вирішення і осягати щось фантастичне. Висхідний Водолій проявляє цікавість до медицини, а також може бути військовим, літературознавцем і соціальним працівником.

Асцендент у Водолії, гороскоп висхідного Водолія і сонячного знаку зодіакуАсцендент у Водолії, гороскоп висхідного Водолія і сонячного знаку зодіаку

Зв’язок висхідного знаку з сонячним знаком зодіаку дозволяє глибше і ясніше зрозуміти, хто ви є насправді.

Сонячний знак зодіаку Овен і висхідний Водолій – товариська комбінація

Дане поєднання – основний знак Овна і висхідний Водолій – випромінює гарний настрій та радість життя. Така людина пристрасна, грайлива та ідеалістична. Вона постійно прагне екстравагантності, шукає оригінальність. Ці люди уникають будь-яких звичок, які вважають шкідливими. Свобода – це ваше кредо, і висхідний знак Водолія благословляє вас неперевершеною товариськістю, яка спонукає вас взаємодіяти з якомога більшою кількістю людей. Ви здатні постояти за себе практично з будь-якого предмета!

Як асцендент у Водолії впливає на знак зодіаку Овна

 • Висхідний Водолій наділяє сонячного Овна виразним почуттям гуманізму, навіть, якщо ясно, зближення стається заради самоствердженню. Зрештою, важливий лише результат!

Висхідний Водолій і сонячний знак зодіаку Телець – мрійливий мікс

В такому поєднанні висхідний Водолій більш приземлений, тоді як Телець, навпаки, мрійник. Тому цей союз знаків є дивовижною сумішшю прагматизму і ідеалізму. Асцендент у Водолії закликає у важливі моменти відпустити ситуацію та систематично розмірковувати – це буде ключем до успіху. Це мікс, який показує перспективні результати… і тому людині Тельцю з асцендентом Водолія до снаги все!

Як асцендент у Водолії впливає на Тельця

 • Турбота про близьких – сильна сторона висхідного Водолія у сонячному знаку Тельця. Кохання та сім’я дуже важливі для вас.

Сонячний знак зодіаку Близнюки і висхідний Водолій

Легка та життєрадісна особистість з дзеном в характері. З такою людиною комфортно перебувати поруч. Ці люди дуже товариські, тому їм важко переносити самотність. Дружба відіграє важливу роль у житті Близнюків з асцендентом у Водолії. При цьому така людина бореться з собою за довгострокові відносини, тому що для неї немає нічого важливішого, ніж особиста свобода. Ця велика потреба у свободі буде джерелом будь-яких романтичних проблем. Близнюки, у яких висхідний Водолій, потребують багато часу, щоб подумати, перш ніж взяти на себе зобов’язання.

Як асцендент у Водолії впливає на Близнюків

 • Адаптивність та швидкість – ключі до ефективності в більшості сфер життя. Дуже різнобічні Близнюки з висхідним Водолієм знають, як знайти вихід із будь-якої ситуації.

Гороскоп висхідного Водолія і сонячного знаку зодіаку Рак – творчий мікс

Це поєднання астрологи вважають милим, чуттєвим та оригінальним. Завдяки асценденту у знаку Водолія цей Рак – творча особистість. Насправді, більша частина вибору цими людьми робиться інстинктивно, оскільки вони по праву дуже довіряють своїй інтуїції. Щоб не відчувати себе нав’язливим, людина Рак з висхідним Водолієм, покладається тільки на себе. Навіть, якщо це означає ризик. Однак, якщо Раку з висхідним Водолієм вдасться уникнути різноманітних пасток, він матиме різні варіанти, щоб потрапити  туди, куди хоче, і результати повинні відображати це.

Як асцендент у Водолії впливає на Рака

 • Висхідний Водолій зі своєї сторони додає Раку любові. А сонячний знак Рака спонукає людину  проводити час із сім’єю та друзями.

Асцендент у Водолії гороскоп зі знаком зодіаку Лев – яскравий мікс

Знак зодіаку Лев з Водолієм в асценденті — досить яскрава комбінація! Оригінально і з ентузіазмом завдяки Водолію така людина також має всю королівську енергетику, успадковану від Лева. Зрозуміло, що з таким сильним асцендентом, як у вас, має бути безліч варіантів романтичних відносин. Ваша сторона Лева заспокоює вашу потребу у незалежності і може навіть підштовхнути вас до міцних стосунків. Зобов’язання лякають вас менше.

Як асцендент у Водолії впливає на знак Лева

 • Асцендент у Водолії допомагає перезарядити батареї Лева. Невтомний, ви завжди дуже активні і легко долає моменти стресу або смутку.

Сонце в знаку зодіаку Діва, висхідний Водолій – розумний мікс

Ця людина інтелігентна, досить спостережлива та прямолінійна в спілкуванні з оточенням. Висхідний Водолій відіграє важливу роль у цьому поєднанні, оскільки він не тільки проникливий, але й допомагає Діві вийти зі своєї шкаралупи. А це несподіванка для людини, настільки боязкої від природи. Хоча зазвичай Діва досить прив’язана до своєї рутини, під впливом висхідного Водолія вона може подумати про те, щоб внести деякі зміни як у своє хобі, так і у своє професійне життя.

Як асцендент у Водолії впливає на Діву

 • Асцендент у Водолії завбачливий і дозволяє Діві бути гарним організатором. Ви завжди готові до того, що життя підносить вам, залишаючи трохи грошей на стороні.

Висхідний Водолій і сонячний знак зодіаку Терези – любитель свободи

У вас більш науковий і логічний склад розуму, ніж у звичайних Терезів, і ви не такі товариські, як можна було б очікувати. Асцендент у Водолії повністю перекриває нерішучість, властиву Терезам, і тому ця людина рідко вагається в тому, яку позицію потрібно зайняти з того чи іншого питання.

Як асцендент у Водолії впливає на Терезів

 • Висхідний Водолій сонячного знаку Терези зміцнює соціальні навички. Ви намагаєтеся бути товариським і дружнім, оскільки гармонія є центральним поняттям для вас.

Знак зодіаку Скорпіон з асцендентом у Водолії – харизматичний мікс

Цей союз висхідного Водолія і сонячного Скорпіона – робить людину особливо харизматичною і пристрасною. Відсторонена в одні моменти і товариська в інші, така людина постійно перемикаєтеся між гарячим та холодним. Тим не менш, цього недостатньо, щоб збентежити ваших шанувальників, яких у вас багато, і уваги, яку вони приділяють. Всім відомо, що Скорпіон випромінює більше сексуальної енергії, ніж будь-який інший знак зодіаку. Ця суміш таємниці

Як асцендент у Водолії впливає на знак зодіаку Скорпіон

 • Ваш асцендент у Водолії хоче руху в житті. Готовий до всього, Скорпіон з висхідним Водолієм переміщується між різноманітними заняттями з неймовірною енергією та справжнім бажанням вчитися.

Асцендент у Водолії гороскоп зі знаком зодіаку Стрілець – щаслива суміш

Це неймовірно гарний та щасливий союз! Асцендент у Водолії приносить свою дозу оптимізму Стрільцю, що підтримує  моральний дух на високому рівні у всіх відношеннях. Такий Стрілець – жвавий і веселий, любить проводити час із близькими людьми. Тому що дружба для нього дуже багато важить. Природна цікавість і бажання познайомитися з новими людьми дозволяють створити велике коло друзів. Більше того, Стрілець з Водолієм в асценденті знає, що у його житті є люди, яким він можете довірити своє життя.

Як асцендент у Водолії впливає на Стрільця

 • Хоча ви дуже незалежні, висхідний Водолій підштовхує вас до відповідальності.

Висхідний Водолій і сонячний знак Козеріг – поважний мікс

Люди з сонячним знаком зодіаку Козеріг та з асцендентом у Водолії дуже незвично досягають своєї мети. І це стається завдяки натхненню та інтуїції. Знак зодіаку Козеріг з висхідним Водолієм бачить нові шляхи, але рідко ступає на них. Ці люди дають собі час на перевірку, і якщо дорога дійсно обіцяє більш короткий шлях, вони йдуть нею. Є нові ідеї та старі перевірені рецепти.

Як асцендент у Водолії впливає на Козерога

 • Зобов’язання – нелегке слово для вашого асцендента у Водолії. Як у коханні, так і у дружбі стабільність заспокоює, а спільні проекти приносять радість та зростання.

Гороскоп висхідного Водолія і сонячного знаку зодіаку Водолій  – поважне поєднання

Ваш висхідний Водолій іноді щосили намагається зробити крок в діловій сфері через дрібниці. Можлива певна напруженість, і ви ризикуєте привнести ці проблеми у особисте життя. Якщо Водолій за асцендентом у Водолії відчуватиме тиск, треба намагатися зберігати холоднокровність, поводитися стримано і не дозволяти собі вплутуватися в непотрібний конфлікт. Ваше прагнення кар’єрного зростання іноді може змусити вас забути про правила етикету.

Як асцендент у Водолії впливає на Водолія

 • Дуже співчутливий, ви маєте талант терпляче слухати, що робить вас одночасно альтруїстом і завжди доступним, завжди готовим дати хорошу пораду.

Асцендент у Водолії і сонячний знак зодіаку Риби – химерне поєднання

Це поетичне, химерне та майже вигадане поєднання. Неможливо втриматися на ногах, ваш асцендент підкреслює вашу мрійливу, ідеалістичну та інстинктивну сторону. Цей інстинкт – ваш найбільший актив, він дає вам неймовірний талант розуміти інших, тому ви завжди на одній хвилі. Люди люблять вас!

Як асцендент у Водолії впливає на Риб

 • Висхідний Водолій привносить нотку романтики у ваші стосунки, що не завжди є вашою сильною стороною. Йдеться про те, щоб привнести трохи чарівництва та ідеалізму як у ваше повсякденне життя, так і в життя ваших партнерів.

Таблиця асценденту для кожного знаку зодіаку за часом народження

Стежити за нами у Facebook

Гороскоп
2022

- Advertisment -