ГоловнаАстрологіяАсцендент у знаку Близнюки: характеристика, зовнішність і яскраві риси висхідних Близнюків

Асцендент у знаку Близнюки: характеристика, зовнішність і яскраві риси висхідних Близнюків

Асцендент у знаку Близнюки або висхідний знак – має великий вплив на характер представника знаку Зодіаку. Тому, вивчаючи свій гороскоп, слід зважати і на свій висхідний знак. Адже по сонячному знаку ви можете бути Овном, але вам будуть притаманні і риси, наприклад, Діви, тому шо Діва – ваш висхідний знак, асцендент.

На що вказує асцендент у знаку Близнюки

Людина з асцендентом в Близнюках, має чуйну і щиру вдачу. Висхідні Близнюки легко знаходять спільну мову з людьми, а так само постійно знаходяться в пошуку чогось нового.

Асцендент у знаку Близнюки робить людей цього знаку привабливими, товариськими і цікавими. У них завжди є відповіді на всі питання. Висхідний Близнюк наділений чудовим почуттям  гумору і своєрідним поглядом на речі.

Людина з асцендентом в Близнюках, мисляча і розумна, вміє привернути до себе людей і проявляє оригінальність в роботі. Висхідні Близнюки завжди сповнені ідей, які з радістю втілюють в життя. Балакучі, інтуїтивні і надихають оточуючих на нові справи. Але, сам висхідний Близнюк насилу концентрує увагу на чомусь одному, тому часто забуває про головне і постійно поспішає. Природа не наділила їх чуйністю і дисциплінованістю, тому вони часто порушують зобов’язання і не тримають слово.

Особливості характеру людей з асцендетом в Близнюках

Асцендент в Близнюках демонструє кмітливу і допитливу людину, яка обожнює експериментувати, як в роботі, так і в особистому житті.

Які риси характеру притаманні таким людям:

 • інтелект;
 • схильність до навчання, особливо до вивчення іноземних мов;
 • розвинена інтуїція;
 • розвинена фантазія;
 • новаторський і дослідницький дух;
 • любов до змін;
 • любов до подорожей і до авантюр.

Всі ці риси характеру роблять життя людей з асцендентом в Близнюках яскравим насиченим і зовсім несумним. При цьому, такі люди можуть емоційно відреагувати на якусь дрібничку, але швидко заспокоюються.

Пасивність, бездіяльність і рутина стомлюють висхідний знак Близнюків, тому він прагне до активних дій і реалізації задуманого.  Висхідні Близнюки чудово творять, імпровізують і досягають успіху в самих різних сферах діяльності. Чим більше він зайнятий розумовою працею, тим швидше знаходить гармонію з самим собою.

Зовнішність висхідного знаку Близнюків

 • Астрологи поділилися своєю думкою щодо того, яка зовнішність людей висхідного знаку Близнюків. Такі люди мають стрімку ходу і струнку фігуру.
 • Зріст – вище середнього, пластичне тіло, довгі руки і пальці.
 • Обличчя витягнутої форми, смаглявого кольору, підборіддя і ніс – подовжені.
 • Волосся у людей висхідного знаку Близнюків має темно-русявий і каштановий відтінок, а очі сірі або карі.
 • Прямий погляд.

Яскраві риси висхідних Близнюків

Висхідних Близнюків вирізняє дотепність і винахідливість, легкість у спілкуванні. Вони активні і швидкі, що дозволяє швидко і природно адаптуватися в суспільстві і отримати нові знання.

Висхідні Близнюки мають здібності до живопису, музики, літератури і обожнюють подорожі. Хоча часом людина з асцендентом в Близнюках буває скромною, замкнутою і тривожною. Багато хто звинувачує його в лицемірстві і байдужості. Але це не завжди правда.

Таблиця асценденту по знаку Зодіаку, допоможе з’ясувати ваш висхідний знак.

Близнюки цікаві і товариські, тому що вони…

Близнюки: секрети жіночого характеру представниць цього знаку Зодіаку.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст