Асцендент в Скорпіоні: характеристика, сильні і слабкі сторони, коли висхідний знак Скорпіон

Асцендент або висхідний знак – це зодіакальний знак і градус, на східному обрії в певний час і в певному місці вашого народження. Людина, в якої асцендент в Скорпіоні, має певні відмінності від людини, яка народилася в сонячному знаку Скорпіона. Характеристика знаку, сильні і слабкі сторони, коли висхідний знак Скорпіон, допоможуть краще розуміти таку людину. А ще більше в цьому допоможе знання, які відносини і яка сумісність висхідного Скорпіона з представниками сонячного знаку зодіаку

Що таке асцендент?

Не менш важливо, крім знання свого знаку зодіаку – сонячного знаку, мати уявлення про свій знак асценденту. Асцендент – це знак зодіаку, який є на східному обрії в момент вашого народження. Тому так важливо знати точний час і місце свого народження. Висхідний знак або асцендент –  це лінза, через яку ви дивитеся на світ, і описує, як інші сприймають вас при першій зустрічі. Це так само важливо, як ваші сонячні і місячні знаки, тому що все інше, що показує ваша карта народження, вся історія вашого життя, фільтрується через цей знак. Інакше кажучи, асцендент – це маска, яку ви носите, і перше враження, яке ви справляєте на інших. Наприклад, коли ви зустрічаєтеся з людиною, у якої магнетичні очі і здається, що вона концентрується на кожному вашому русі і слові, швидше за все, у цієї людини асцендент в Скорпіоні.

характеристика, сильні і слабкі сторони, коли висхідний знак СкорпіонАсцендент в Скорпіоні: характеристика, сильні і слабкі сторони, коли висхідний знак Скорпіон

Схід Скорпіона наділяє людину поведінкою спокійної напруженості, що створює враження чарівності, сили, скритності, таємничості, підозрілості, скептицизму і серйозності одночасно. Такі люди сповнені рішучості отримати те, що хочуть, і повинні остерігатися маніпуляцій.

Маска асцендента в Скорпіоні

Люди з асцендентом в Скорпіоні привертають до себе інших і хочуть знати «все» про тих, з ким зустрічаються. Вони часто задають складні особисті питання, потім слухають і спостерігають. Вони можуть бути трохи розпливчастими, стриманими і різкими з людьми, яких вони не знають або не люблять, а якщо їх спровокувати, вони можуть стати агресивними.

Сильні сторони висхідного Скорпіона

  • чуйні, надійні, працьовиті, спокійні, чудові, динамічні, рухливі, з почуттям гумору, розумні, доброзичливі, стримані, вмілі, винахідливі, класні, аскетичні, пристрасні, рішучі, повні ентузіазму, наполегливі.

Слабкі сторони асценденту в Скорпіоні

  • такі люди схильні бути нестабільними, егоїстичними, зарозумілими, владними, ревнивими, токсичними, закулісними, сварливими, прискіпливими, нетерпимими, бездушними, компульсивними, перфекціоністами, песимістами.

Асцендент в Скорпіоні створює потужний громадський резонанс. Можна сказати, що це останній захисний механізм. Скорпіон – чутливий, ніжний і чутливий водний знак. Більшість агресивних манер висхідного Скорпіона – самозахист. Ці люди приховують своє приватне життя і ревно охороняють і контролюють своїх друзів, сім’ю і коханців. Багато астрологи вважають, що Асцендент Скорпіона сильніше будь-якого іншого висхідного знаку зодіаку.

Скорпіон-жінка і Скорпіон-чоловік, характеристика їх асценденту, зовнішністьАсцендент в Скорпіоні: зовнішність, здоров’я, асцендент Скорпіон-жінка і Скорпіон-чоловік

Астрологи дали узагальнену характеристику асценденту Скорпіона окремо для жінки і чоловіка

Зовнішній вигляд

Люди з висхідним Скорпіоном досить міцної статури, з сильними широкими плечима. Обличчя часто квадратне, з чіткими рисами, проникливими магнетичними очима і чуттєвими губами. Зазвичай вони середнього зросту або трохи нижче, а також можуть бути повними.

Здоров’я

Люди з висхідним знаком Скорпіона можуть страждати від закрепів або інших проблем з травленням. Але зазвичай вони сильні, стійкі до проблем зі здоров’ям, і, якщо проблема зі здоров’ям все ж виникає, вони мають чудову здатність до відновлення.

Висхідний Скорпіон жінка

Жінка Скорпіон сексапільна і часто спілкується в спокусливий і провокаційній манері, навіть, якщо це і не потрібно. Вона, як правило, середнього зросту, трохи важка і справляє враження екзотичної, самовпевненої і владної жінки. Вона не з тих жінок, які просять про допомогу, і, як правило, чоловіки більше їх люблять, ніж жінки.

Висхідний Скорпіон чоловік

Жінки з висхідним Скорпіоном більш спокусливі і впевнені в собі, в той час як чоловіки з висхідним Скорпіоном – більш страхаючі і контролюючі. Ці чоловіки амбітні, загадкові і мужні, але темпераментні. Для висхідного чоловіка-Скорпіона все може здаватися настільки емоційно зарядженим і особистим, що, коли його образять, він може стати холодним, недосяжним і мстивим.

Асцендент Скорпіона: кохання і відносини з сонячним знакомАсцендент Скорпіона: кохання і відносини з сонячним знаком

Коли людина з асцендентом в Скорпіоні закохується, вона стримана, але чарівна і неминуче привертає увагу людини, яка сподобалася. Вони сповнені ентузіазму, повністю віддаються почуттям і чекають того ж від свого партнера. Однак вони також неймовірно власницькі і ревниві, і вимагають постійної уваги. У коханні асцендент в Скорпіоні настільки палкий, відданий, щедрий і ласкавий, що навіть, якщо відносини йдуть на спад, їх партнерам дуже важко їх залишити.

Як свідчить старе прислів’я: «протилежності притягуються». Асцендент в Скорпіоні, а протилежний знак – це Телець в десценденті. Нащадок – куспид (на грані знаків або сфер діяльності) сьомого Дому гороскопу – шлюб і вірні партнерські відносини. В цілому, висхідного Скорпіона найбільше приваблює Телець, який є стабільним, приземленим, надійним, лояльним і заслуговує на довіру.

Висхідний Скорпіон і сумісність знаків СонцяВисхідний Скорпіон і сумісність знаків Сонця

Знак зодіаку, в якому знаходиться Сонце в момент народження, є головним сонячно-зодіакальним знаком. Сонячний знак зодіаку висловлює бажання людини стати самим собою. Це складне завдання на все життя. Він не визначає поведінку індивіда, але символізує його шлях або мету. Сонце відображає прагнення людини до самовираження і використання своїх здібностей, якими наділена від народження.

Ваш висхідний знак – це ваше зовнішнє «я». Ваш знак Сонця – це ваше внутрішнє «я». Асцендент Скорпіона може бути сумісний зі знаком Сонця, а може і ні, але, тим не менш, ваш асцендент і Сонце, як правило, знаходять спосіб об’єднатися і працювати разом.

Асцендент Скорпіона і сонячний знак Овен

Овен і Скорпіон управляються Марсом. Якщо поєднати висхідний Скорпіон з Сонцем-Овном, то ви отримаєте Овна, який дивиться, перш ніж стрибнути, і більш вдумливий. Він більше використовує стратегічне планування для досягнення своїх цілей, ніж зазвичай характерно для Овна.

Висхідний Скорпіон і Сонце в Тельці

Скорпіон, висхідний в Тельці, Сонце – це Телець, у якого більше драйву і винахідливості, ніж це типово для Тельця. Таке поєднання народжує людину, яка ставить перед собою цілі, які іншим здаються недосяжним, не відволікається і може впоратися практично з чим завгодно.

Асцендент Скорпіон і Близнюки Сонце

Висхідний Скорпіон і Сонце-Близнюки створюють дивну суміш. Такі Близнюки мають більш потайний, чутливий і проникливий характер, ніж середньостатистичні Близнюки.

Висхідний Скорпіон і Сонце в Раку

Висхідний Скорпіон і Сонце в знаку зодіаку Рак разом створюють більш підприємливого Рака. В такої людини ще більш потужна інтуїція, інстинкти вище середнього і глибока емоційна занурення в їх систему переконань.

Висхідний Скорпіон і Сонце в знаку Лева

Сонце в знаку Лева і асцендент в Скорпіоні створюють природженого лідера, який є амбітним, рішучим і з високою самодисципліною. Така людина – кар’єрист, який прагне до суспільного визнання.

Асцендент в Скорпіоні і Сонце в Діві

Сонце в Діві і висхідний Скорпіон утворюють Діву, яка трансформує і має надзвичайно здоровий глузд. Такій Діві притаманні екстрасенсорне сприйняття і надзвичайно розвинений критичний розум. Можна сказати, що Діва з асцендентом в Скорпіоні – енергійна, вільнодумна і свободолюбива.

Висхідний Скорпіон і Сонце-Терези

Висхідний Скорпіон і Сонце в Терезах об’єднуються, щоб створити Терези, які дипломатичні, але також спокусливі, тактовні і мають стратегічне мислення. Це Терези, які вміють все дізнаватися і при цьому – завдяки асценденту в Скорпіоні, вони потайливі в своїх повсякденних справах.

Асцендент в Скорпіоні і Сонце в Скорпіоні

Скорпіон, висхідний з Сонцем в Скорпіоні, створює подвійного Скорпіона, для таких людей – все або нічого. Такий «подвійний» Скорпіон – людина вперта, яка сміливо дивиться на життя. Такі Скорпіони мають сексуальну привабливість і є магнітами, які притягують до себе інших.

Скорпіон в висхідному знаку в сонячному знаку Стрільця

Стрілець з асцендентом в Скорпіоні більш матеріалістичний, скупий, скритний, ніж зазвичай характерно для Стрільця. Для Стрільця з асцендентом в Скорпіоні важлива фінансова безпека, і такі люди схильні до надмірностей.

Висхідний Скорпіон і Сонце в знаку Козеріг

Висхідний Скорпіон і Сонце в знаку Козеріг народжують людину, яка надзвичайно мовчазна, мудра і «всезнаюча». Такі Козероги чуттєві, інтуїтивно зрозумілі і дотепні. Це цілеспрямовані люди, які отримують задоволення від усього, що може запропонувати життя.

Асцендент в Скорпіон і Сонце в знаку Водолія

Водолій з висхідним Скорпіоном більш традиційний, замкнутий і орієнтований на сім’ю, ніж це зазвичай характерно для Водолія. Це Водолій, який любить традиції і так чи інакше вкладе свої сили в їх збереження.

Висхідний Скорпіон і Сонце в Рибах

Сонце-Риби і висхідний Скорпіон надзвичайно чутливі і сором’язливі, але цікаві і привабливі особистості. Рибам з асцендентом в Скорпіоні часто набридає повсякденна рутина, вони люблять складні ситуації. Мало того, вони мають схильність використовувати свою могутню і владну присутність, щоб створювати такі складнощі і непрості ситуації.

Асцендент в Скорпіоні – знак, що трансформується

Люди з висхідним Скорпіоном завжди йдуть по канату і балансують між пристрастю і одержимістю, любов’ю і ненавистю, зльотом і катарсисом. В них можуть бути складні життєві шляхи з періодами драматичних уроків і хаосу. Як і символи Скорпіона, висхідний знак, матиме життя, наповнене трансформаціями.

Знаки Зодіаку і асцендент, таблиця асценденту за часом народження
- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст