ГоловнаАстрологіяАсцендент у знаку Лева: висхідний Лев-чоловік і Лев-жінка, зовнішність, кохання і сім’я

Асцендент у знаку Лева: висхідний Лев-чоловік і Лев-жінка, зовнішність, кохання і сім’я

Асцендент у знаку Лева або – висхідний знак, це маска, яку люди цього знаку показують оточуючим. Будь-яка натальна карта обов’язково розглядає обидва знаки – і сонячний, і висхідний (асцендент).

Висхідний знак Лева: характеристика

Висхідний знак Лева: характеристика

Як і будь-який знак Зодіаку, висхідний знак Лева має свою стихію, покровителів, щасливі числа і дні.

 • Планета управитель – Сонце.
 • Стихія – вогонь.
 • Кольори: золотистий, помаранчевий, червоний, жовтий і кремовий.
 • Щасливі числа: 1, 4, 5, 9.
 • Щасливий день тижня, день сили – неділя.
 • Камені, які приносять успіх: рубін і бурштин
 • Сумісність зі знаками Зодіаку висхідного знаку Лева: Овен, Стрілець, Терези, Близнюки

Характер людини, у якої асцендент у знаку Лев

Характер людини, у якої асцендент у знаку Лев

Як правило, висхідний Лев, народжений, щоб бути в центрі уваги. Це грандіозні особистості і вони не бояться це демонструвати.  Люди, народжені з асцендентом у Леві, оптимістичні. Про них кажуть, що склянка в них наполовину повна, не наполовину пуста. І часто такі Леви не розуміють, чому в інших людей це не так.

Астрологи застерігають, що надзвичайний оптимізм може бути шкідливим для цих людей тому що вони можуть на хвилі позитиву не зрозуміти реальний стан речей. Тим не менш, висхідний Лев завжди намагається бути кращим і повністю розкривати свій потенціал.

Сонце – управитель висхідного Лева, наділяє їх такими рисами, як щедрість, пристрасність і нетерплячість. Як і всі люди знаку Лев, висхідні – відважні і гордовиті.

Люди, у яких асцендент у знаку Лева багато уваги приділяють своїй зовнішності. Вони приділяють своєму тілу більш уваги, ніш представники інших знаків Зодіаку, намагаються виглядати якомога краще. Це і пояснює, чому вони люблять розкішне вбрання і оригінальний декор.

Як і Сонце, висхідний знак Лева, як магніт притягує до себе оточуючих. Зазвичай ці люди везунчики, добиваються успіху в кар’єрі і спілкуванні з іншими людьми

Астрологи зазначають, що, як правило, висхідний Лев, не надто наполегливо працюють. Але вони чудові лідери. Люди, у яких асцендент у знаку Лева, неймовірні організатори, надихають інших. В них є надзвичайний талант відкривати сильні риси в інших людей в використовувати їх на своє благо. Вони можуть бути веселими і екстравагантними, а можуть бути слухняними і серйозними.

Лев ніколи не буде йти за юрбою, а навпаки – буде вести за собою. В них досить аналітичний склад розуму і вони практичні, коли  потрібно вирішувати якесь питання.

Люди у яких асцендент у знаку Лева, як правило люблять читати, захоплюються музикою, малюванням і поезією.

Коли справа стосується сім’ї і друзів, висхідний Лев завжди стає на їх захист і надає підтримку.

Яскраві риси характеру тих, у кого асцендент у знаку Лева

Висхідний Лев обожнює розкіш і життя «на широку ногу». Він любить і вміє оточувати себе багатством і поклонінням. У спілкування це оптимістична і життєрадісна людина, яка не звикла сумувати і опускати рука. Людина, з асцендентом Лева – це:

 • впевнена в собі, імпульсивна й іноді зверхня людина;
 • часто буває щедрою і великодушною;
 • енергійна і справделива;
 • інколи марнославна, але щира;
 • власна і гордовита;
 • імпульсивна.

Людина, у якої асцендент у знаку Лева, буде прагнути почестей і захвату стосовно себе і свої вчинків.

Висхідний знак Лева: яка зовнішність

Леви в асценденті – дуже привабливі і ефектні. Вони енергійні, бадьорі і фізично активні. Такий Лев добре контролює своє зовнішнє «Я» і свій вигляд. Вони прагнуть виглядати молодшими за справжній вік.

Частіше за все Висхідний Лев високий, з атлетичною верхньою частиною тіла, з тонкою талією; широкоплечий, з гарною мускулатурою, світлою шкірою. У нього великі руки і ноги, а постава гордовита, хода –впевнена.

Обличчя, як правило, крупне, овальної форми. Волосся м’яке і в’юнке. Підборіддя вольове, а очі часто мають «котячий» – жовтуватий відтінок, світло-карі або сірі. Висхідні Леви наділені чарівною посмішкою, якою підкорюють серця протилежної статі.

Багато астрологів вважають, що немає нікого красивішого, ніж висхідний Лев-чоловік або жінка-Лев.

Кохання і сім'я у людей з асценжентом у Леві

Асцендент у знаку Лева: кохання і сім’я

Коли мова йде про кохання і відносини, люди з асцендентом у знаку Лева беруть на себе роль домінуючого партнера. Такі люди на бачать сенсу витрачати час на якісь дрібниці, нюанси або зосереджуватися на негативі. Замість цього вони беруть від життя все на повну силу, залучаючи до себе все позитивне, що є навколо і діляться цим з оточуючими.

Висхідний Лев більше вірить у флірт, ніж в стабільні відносини. Часто вони бояться переходити на більш серйозний рівень стосунків, навіть, якщо закохані в свого обранця. Астрологит зазначають, що для людей з асцендентом в Леві сексуальна сумісність – обов’язкова умова будь-яких близьких стосунків – як випадкових і швидкоплинних, так  тривалих.

Асцендент у Леві впевнений в собі з високою самооцінкою. Але вони мають любляче серце і проявляють турботу до близьких і дорогих людей. Їх партнери відзначають привабливість таких Левів і вміння закохувати в себе.

Сімейне життя

Висхідні Леви дуже лояльні і захищають свою сім’ю, яку дуже люблять. Вони дбають про своїх батьків, братів і сестер. І очікують що їх нащадки, їх сім’я буде ставитися до них з любов’ю і повагою. Вони легко можуть стати домінуючою особистістю у своїй родині і завжди мріють про розкішне життя у великому будинку.

Асцендент Лев жінка

Асцендент Лев-жінка

Жінка, з висхідним знаком Лева, сильна особистість, яку нелегко закохати в себе. Вона ніколи не погодиться з чоловіком, якщо не вважає його своєю другою половинкою. У відносинах вона завжди повинна бути домінуючим партнером.

Якщо чоловік для неї не цікавий, жінка з асцендентом в знаку Лева, може бути різкою і непривітною. Вона ніколи не зможе бути з кимось, хто стає на заваді її пристрасті і мріям і вважає за краще мати поряд людину, яка допомагає їй досягти її цілей.

Незначні любовні жести для неї не мають великого значення. Вона очікує від партнера грандіозних жестів кохання. Лев асцендент жінка – цінує своє самоповагу найбільше на світі, і її слід регулярно доповнювати і підсилювати в стосунках.

Астрологи кажуть, що перебувати поруч з такою жінкою – це весело, і їй вдається зберігати чуттєвість в своїх відносинах, незалежно від того, наскільки вони тривалі. Партнери таких Левиць будуть відчувати, що вони поряд з ідеальною жінкою.

Психічна зв’язок має для неї першорядне значення, і її партнер повинен бути розумним і красивим.

Однак жінка з асцендентом у Леві завжди хотіла б бути центром уваги. Така жінка ніколи не буде поряд з слабким чоловіком, у якого немає власної думки і сили, щоб доповнити її чарівність.

Асцендент у знаку Лев-чоловік

Асцендент у знаку Лев-чоловік

Чоловік з висхідним знаком Лева вірить у тривалі стосунки і в інститут шлюбу. Такий чоловік – відданий коханець, але його постійне прагнення до уваги може напружувати  втомлювати партнера.

Якщо чоловік з асцендентом у знаку Лева відчує, що йому приділяється недостатньо уваги і лестощів, він може поміняти партнера, який дасть це сповна.

Сила жінки, її багатство і соціальний статус можуть приваблювати такого чоловіка, і він тягнеться до них. Однак у відносинах він повинен бути тим, хто має більший фінансовий і соціальний вплив, і як пара він хоче більшої уваги, ніж його партнер.

У висхідному чоловікові-Леві присутній наліт королівської влади, і його партнерка також повинна мати бездоганний смак, як він, щоб вони обидва створювали ілюзію того, що вони багаті, навіть якщо це не так.

Чоловік-Лев абсолютно розкутий у своїх фізичних відносинах і не проти їх обговорити. Він любить хвалитися цим, щоб підживити своє его.

Чоловік-Лев може бути дуже вимогливим. Однак він є вірним партнером і рідко обманює або зраджує своєму партнеру. Спочатку він може вести себе як дитина, але з часом він стане люблячим і відданим чоловіком.

Загалом, асцендент у знаку Лева вказує на життєрадісних і енергійних людей. Вони можуть бути досить імпульсивними, приймати рішення спонтанно і пізніше справлятися з наслідками.

Їх жага життя заразлива для всіх, хто їх оточує, вона виходить від всіх сторін їх особистості. Вони не часто виростають. Вони вічні діти, завжди усміхнені і такі, що шукають задоволення в житті.

Таблиця асценденту по знаку Зодіаку

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст