ГоловнаАстрологіяАсцендент в знаку Овна: загальна характеристика, риси характеру і зовнішність – жінка...

Асцендент в знаку Овна: загальна характеристика, риси характеру і зовнішність – жінка і чоловік

Характер людини залежить не тільки від знаку Зодіаку, під яким вона народилася – його прийнято називати сонячним знаком, але й від асценденту. Багато фахівців схиляються до думки, що асцендент дає більш точну і глибоку характеристику, ніж сонячний знак. Таблиця асценденту допоможе з’ясувати свій висхідний знак. Загальна характеристика людини, самі виразні риси характеру і зовнішність людей, коли їх асцендент у знаку Овна, допоможуть краще розуміти і себе, і своїх знайомих. Також, астрологи дали характеристику, хто така жінка з асцендентом в Овні, а який чоловік з висхідним знаком Овна.

Асцендент в знаку Овна: загальна характеристика

Людям з такими параметрами притаманні рішучість, сміливість, яка у складних ситуаціях проявляє мужність і відвагу. Висхідний Овен чітко розуміє, чого він хоче. Йому притаманні лідерські якості.

Фахівці зазначають, що у класичному розумінні, висхідний Овен не вирізняється красою, але приємний у спілкуванні і викликає симпатію. Якщо висхідний Овен чоловік, тоді він витривалий і сильний, як фізично, так і духовно. Асцендет в Овні, коли це жінка, тоді вона часто проявляє прямолінійність і властолюбство. Така жінка часто бере на себе ініціативу і в коханні, і у шлюбі. Вона азартно поринає у все нове і цікаве, а також ніколи не переймається, якщо виникають проблеми.

Асцендент в знаку Овна характеризує своїх підопічних як активних, наполегливих і тих, хто не бачить перед собою перешкод. Такі люди будуть відстоювати свої позиції і життєві принципи. Але іноді вони розчаровуються як в людях, так і у власних вчинках.

Висхідний Овен іноді сам створює собі проблеми. Але разом з тим, він докладе всіх зусиль, щоб швидко і безболісно їх вирішити.

У чому криється своєрідність висхідного Овна

Асцендент в знаку Овна: загальна характеристика, риси характеру і зовнішність – жінка і чоловік
Екстравагантність, і імпульсивність притаманні висхідному Овну

Асцендент в знаку Овна вказує на своєрідну і інтелектуальну особистість. Такі люди мають неймовірну внутрішню силу і енергію. Вони ніколи не вчиняють спонтанно, все аналізують і контролюють. Перед тим, к щось робити, він складає план.

Висхідному Овну подобається жити сьогоднішнім днем, але він намагається прогнозувати і майбутнє, щоб убезпечити себе навіть в дрібницях.

Честолюбна, емоційна і практична особистість, яка вміє правильно формулювати і висловлювати свої думки.

Людина з асцендентом в Овні, може миттєво розгніватися, але також легко заспокоїтися і забути інцидент. Як правило, такі люди довго не ображаються, і тим більше – не мстяться.

Асцендент в Овні – це люди-філософи, яким подобається «порпатися» в наукових дослідженнях, релігії та історії. Висхідний Овен намагається у всьому дійти до суті, що робить його успішним і освіченим фахівцем. Відповідальна і невибаглива в побуті людина, для якої головне не матеріальні блага, а душевний комфорт.

Асцендент в знаку Овна: зовнішність

Астрологи вважають, що висхідний Овен – це невисока і худорлява людина. Фігура в неї спортивна, підтягнута. Обличчя – продовгувате, витягнуте, голова на довгій шиї, високі вилиці з ледь помітним рум’янцем. На обличчі та на голові є шрами, родимки.

Очі, як правило, сірі, горіхового відтінку і зелено-карі. Погляд пронизливий, риси обличчя виразні, а брови густі і чітко окреслені.

Асцендент в знаку Овна: риси характеру

Яскраві риси характеру, які притаманні висхідному Овну

 • активність;
 • вимогливість;
 • імпульсивність;
 • оригінальність;
 • пристрасність;
 • професійність;
 • винахідливість;
 • справедливість;
 • відповідальність;
 • працелюбність.

Люди з асцендентом в Овні не тримають зла і на пам’ятають образи.

Асцендент в знаку Овна, що означає для жінки

Характеристика жінки з висхідним знаком Овна

Для жінки з асцендентом у знаку Овна, характерні емоційність і сміливість, вона нагадує вітер – така вона поривна. Вона заставляє відчувати, на скільки вона «жива» – як вогонь, і їй не  завжди вдається стримувати свої емоції, особливо в коханні. Її шарм і впевненість у собі неймовірно привабливі для чоловіків.

Жінка з асцендентом в Овні нестримна і не терпить неуваги до себе. Щоб опинитися в центрі уваги або в полі зору цікавої для неї людини, вона готова на будь-які екстравагантні вчинки.

Ефектна жінка, якій хочеться справляти враження і бути модною і сучасною. Якщо роман, то – запаморочливий, а якщо секс, то – чудовий. Те, як вона себе веде на людях і те, що представляє її сутність, можуть в реальності не збігатися.

Які чоловіки подобаються жінкам з асцендентом в Овні

Таким експресивним і дещо егоцентричним жінкам подобаються чоловіки з добрим, врівноваженим характером, вони повинні бути чуттєвими. Найчастіше жінки з висхідним Овном спілкуються з чоловіками – протилежними за знаком, тому що він притягує її, як магніт. Цю жінку приваблюють душевні і романтичні чоловіки, разом з тим її збуджує мрія про фатальний зв’язок і неймовірні пристрасті, які вона собі нафантазувала.

Ця жінка привертає до себе чоловіків відчайдушних і рішучих, як вона. Проте, не всі з них можуть витримати її самовдоволення і імпульсивність.

Асцендент в знаку Овна: чоловік і його характеристика

Риси, які притаманні чоловікам з асцендентом в Овні:

 • сміливість;
 • діяльність;
 • енергійність;
 • сила волі;
 • впевненість в собі;
 • владність;
 • пристрасний в стосунках;
 • відважний;
 • благородний з жінками.

Чоловік з висхідним Овном – пристрасний і наполегливий в сексі, відважний і благородний – у спілкуванні з жінкою. В нього багато планів на майбутнє, він ентузіаст своєї справи.

Такий чоловік не буде видумувати щось або мовчати, якщо захоче побачитися зі своєю обраницею. Він сам пристрасний, тому його не злякає жінка, яка буде закатувати скандали, бити тарілки, доводячи свою правоту.

Асцендент в Овні у чоловіка, як парвило вказує, що йому подобаються дівчата і жінки, яких потрібно добиватися. Навіть, якщо його обраниця заміжня чи в інших стосунках, то для нього це не перешкода. Врівноважені, холодні і мовчазні красуні його мало цікавлять. Його тягне до романтичних і емоційних, до жінок з темпераментом, у яких є свій стиль, принципи і думка. У коханні він прагне до авантюр і сюрпризів, а в сексі до нестримної пристрасті і фантазії.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст