Асцендент в знаку Діви вказує на практичну і діяльну людину

Для створення індивідуального гороскопу, важливо знати свій висхідний знак – асцендент. Асцендент в знаку Діви вказує на практичну і діяльну людину, яка не боїться відповідальності. Який характер, зовнішність і яскраві риси особистості висхідної Діви, розповіли астрологи

Асцендент в знаку Діви: характер і яскраві рисиАсцендент в знаку Діви: характер і яскраві риси людей з висхідним знаком Діва

Висхідний знак Діви вказує на практичну і дисципліновану людину. Інколи вона може здаватися скритною, але насправді вона любить спілкуватися. Людині з асцендентом в знаку Діви звикли довіряти. Такі люди люблять порядок, терпіти не можуть хаос, безлад, не бояться роботи і відповідальності.

Такі люди – реалісти, мають саркастичний характер, який розбавлено почуттям гумору. Якщо вони роблять помилки, то намагаються їх швидко самостійно виправити. Спокійно ставляться до критики, тому що часто самі виставляють собі багато претензій. Тобто вони вимогливі до себе.

Людина з асцендентом в Діві завжди зібрана, відповідальна, обдумує кожен свій крок. Як правило висхідна Діва займає високі посади і керує спільнотою. Хоча, непогано себе почуває в ролі підлеглого. Досить організована, відповідальна і чесна в роботі. Звертає увагу навіть на дрібниці через що таку людину часто вважають занудою і бюрократом.

Яскраві риси характеру, які притаманні висхідній Діві

Люди, в момент народження яких на небосхилі було сузір’я Діви мають такі риси характеру

 • наполегливість;
 • терплячість;
 • працелюбність;
 • енергійність і проникливість.

Асцендент в знаку Діви наділяє людину терплячістю, хоча вона часто заздрить більш успішним людям. Така людина часто приховує свої плани, що спокійно йти до своєї мети і ні від кого не залежати.  Вона ні перед чим не зупиниться заради свого блага – матеріального достатку і високому становищі у суспільстві (спільноті). В діловій сфері людина з асцендентом в Діві – практична і грамотна, що допомагає досягти успіху.

Людина з асцендентом в Діві із задоволенням вчиться, отримує нові знання, тому що відрізняється терпінням.

Асцендент в знаку Діви: зовнішністьАсцендент в знаку Діви: зовнішність

На думку астрологів, зазвичай люди з асцендентом в Діві мають приємну зовнішність, миловидні. Вони досить привабливі для протилежної статі, мають високий зріст і кремезну статуру.

Фігура струнка, але не дуже худорлява. Таким людям притаманна гарна постава, швидка хода. У спілкуванні в них немає надмірної жестикуляції, що свідчить про впорядкованість думок і вміння контролювати себе.

Обличчя має класичні форми. Обличчя частіше за все овальне, ніс середньої довжини і прямий. Очі люди з висхідним знаком Діви мають карі або темно-зелені. Волосся русяве або з каштановим відтінком.

Характеристика жінки з висхідним знаком ДівиАсцендент в Діві у жінки

Жінка з асцендентом в Діві випромінює, як зовнішню, так і внутрішню чистоту. Вона любить порядок у всьому. Коли чоловіки знайомляться з жінкою з висхідним знаком Діви, їх огортає хвилювання і бажання «відповідати» такій жінці. Вона випромінює елегантність і сексуальність, хоча іноді може здаватися неприступною.

Характеристика жінки з висхідним знаком Діви

Її головна зброя – слова, які вона вимовляє з таким апломбом, що бере острах. З іншого боку, цією своєю зброєю – словами, жінка з асцендентом в Діві, може підняти свого обранця до невидимих висот і надихнути на неймовірні звершення. У неї чудове почуття гумору, море сарказму і досвіду в сексі.

Яскраві риси, притаманні жінці з асцендентом в знаку Діви

 • розум;
 • енергійність;
 • почуття гумору;
 • сексуальна привабливість;
 • життєва мудрість.

Жінка з асцендентом в Діві навряд чи зацікавиться чоловіком-провокатором. Вона рідко обурюється, кричить або скандалить. Адже, все можна вирішити спокійно, або поставити на місце хама одним лише поглядом чи короткою, але влучною фразою. Вона вміє спокушати, але робить це настільки акуратно, що сама боїться оступитися. Така жінка не буде спілкуватися з чоловіком, якщо буде невпевнена в ньому і в його намірах.

Чоловік з висхідним знаком Діва

Асцендент в знаку Діва: чоловік і його характеристика

Часто у спілкування, чоловік з висхідним знаком Діви здається товариським, дотепним, але дещо і зарозумілим. Проте близькі люди знають, що він розсудлива людина, яка зважує свої вчинки.

Характерні риси, притаманні чоловіку з висхідним знаком Діви

 • незалежність;
 • товариськість;
 • почуття гумору;
 • розсудливість;
 • оптимізм;
 • сексуальність;
 • обережність як у стосунках, так і у фінансах.

У такого чоловіка досить гармонійно поєднуються сексуальність і теплота. За характером він незалежний і інтуїтивно відчуває обстановку навколо. Такий чоловік перед тим, як зробити щось, спочатку подумає.

Чоловік з висхідним знаком Діви люблять талановиті натури, з якими можна, хоч у вогонь, хоч у воду. Цього чоловіка тягне до жінок, характер яких повна протилежність його. Але, сентиментальність і зобов’язання починають йому скоро набридати, тому міцні відносини з панянками вразливими і мрійливими він, навряд чи створить.

Чоловікам з асцендентом в Діві подобається жінкам розумним, кмітливим і трохи старомодним в своїх поглядах на кохання.

Що таке асцендент, таблиця асценденту

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст