ГоловнаАстрологіяАсцендент в знаку Рака: риси характеру і зовнішність, висхідний Рак - жінка...

Асцендент в знаку Рака: риси характеру і зовнішність, висхідний Рак – жінка і чоловік

Висхідний знак, який ще називають Асцендент – це знак зодіаку, який видно на східному обрії у момент народження. Він має вплив на те, які риси характеру і зовнішність, коли асцендент в знаку Рака і які відмінності, коли висхідний Рак-жінка і висхідний Рак-чоловік. Якщо знати цю інформацію, людям з асцендентом в Раку, буде легше розуміти себе, а друзям – буде легше спілкуватися.

Асцендент в знаку РакаАсцендент в знаку Рака: риси характеру притаманні висхідному знаку

Риси характеру притаманні висхідному знаку Рак

 • чутливі;
 • відкриті;
 • ранимі;
 • готові до компромісу;
 • порядні.

Асцендент в знаку Рака робить цих людей тактовними і обачними у спілкуванні. І хоча їх емоції можуть вирувати, проте цей Рак не забуває про обачність у стосунках.

Люди цього висхідного знаку живуть своїми думками і мріями, ідеями і переживаннями. Їх настрій досить часто змінюється. Через це вони можуть поводитися примхливо, що  може зашкодити їх самореалізації. Однак, у складних ситуаціях, людина з висхідним знаком Рак, швидко мобілізується і стає сильною і непорушною. І багато оточуючих дивуються, як така вразлива і мрійлива людина, перетворюється у вольову і рішучу особу.

Висхідний Рак може невпинно працювати, щоб отримати результат. В цих людей гострий розум, хороша пам’ять і приголомшлива впевненість у світлому майбутньому. Людина з асцендентом в Раку швидко і легко адаптується до інших, ситуацій і змін у житті. Але ця людина досить образлива, тому всерйоз переживає критику і сарказм по відношенню до неї. Коли ж її, то він розквітає від щастя і з радістю береться за все нове.

Висхідний Рак скритний і обережний, має розвинену інтуїцію і екстрасенсорні задатки. Його надихає музика, природа і романтичні замальовки. Емоційна натура, яка прагне любовних пригод.

Висхідний РакЗовнішність людини з висхідним знаком Рак

Зовні це високий і злегка незграбний людина, що показує асцендент в Раку. Вона рано сивіє і легко набирає зайву вагу. Людина з висхідним знаком Рак має круглу форму обличчя з часто блідим кольором шкіри. Щоки повні, ніс короткий і важке подвійне підборіддя. Великі круглі очі – блакитні, сірі або карі. М’який, відкритий і трохи таємничий погляд з поволокою. Грудна клітка потужна, а ноги і руки короткі.

Асцендент в знаку РакаАсцендент в Раку у жінки: яка вона жінка з висхідним знаком Рак?

Чарівність і м’якість притаманні жінкам з висхідним знаком Раку. Ця жінка настільки чутлива і вразлива, що трепетно ​​реагує навіть на найменше зауваження або критику на свою адресу. Асцендент в Раку у жінки створює талановиту і творчу натуру. Вона турботлива, несподівана і завжди шукає для себе надійне чоловіче плече.

Вона любить заможних чоловіків, тому що вірить, що вони принесуть їй спокій і стабільність. Але вона прагне справжніх емоцій, а не кохання за гроші.

Чуйний психолог з масою нерозкритих здібностей – це саме вона, Рак-жінка висхідного знаку. При цьому вона мислить тверезо і чекає від чоловіка такого ж розуміння і серйозного ставлення до життя. У ній море пристрасті, романтизму і жіночності, що на багатьох чоловіків діє, як тепла морська хвиля.

Асцендент в Раку у жінки показує, що вона досить рішуча і цілеспрямована особа. Не позбавлена ​​практичного погляду на речі, а так само володіє інтуїтивним чуттям у відносинах з чоловіками. У неї небагато подруг і друзів, але всі вони найвірніші і розуміють її. Вона і сама вміє слухати співрозмовника, тому користується серед знайомих авторитетом.

Висхідний знак РакВисхідний знак Рак-чоловік

Астрологи вважають, що такого мінливого і скритного чоловіка як висхідний Рак, складно знайти. Він чуттєвий і ранимий, але надійно це приховує під своїм міцним панциром незворушності. Йому хочеться захиститися від негараздів і розчарувань, тому багато хто сприймає його, як неприступну фортецю. Але при більш тісному спілкуванні, він показує зовсім інші риси свого характеру. Близькі люди бачать чоловіка з асцендентом в Раку – глибоким, відкритим і сентиментальним.

Висхідний знак Рак-чоловік – це незалежний і сильний духом чоловік, який по-справжньому дорожить близькими стосунками. Його кохання завжди щире і сильне.

Але є й інші якості, які характеризують висхідний знак Рака-чоловіка. Його емоції, часом, зашкалюють, що робить його примхливим і неврівноваженим. Його настрій може стрімко змінюватися: ось він замкнутий і мовчазний, а потім – стрімкий , як вихор. Тому, якщо жінка хоче жити щасливо з чоловіком з асцендентом в Раку, треба зважати на його настрій і змириться з непостійністю, тоді вийде чудовий тандем. Тільки не потрібно докучати йому запитаннями про почуття – він все одно ухилятися від відповіді. Він дуже трепетно ставиться до всього, що стосується життя, роботи і кохання.

Чоловік з асцендентом в Раку подобається жінкам, які мріють знайти більше сина, а не чоловіка. До речі, з такою жінкою у нього може вийти чудовий і довгий союз. У сексі теж повна гармонія і взаєморозуміння, але іноді інтимний зв’язок більше схожа на битву, ніж на ласкаве муркотіння кота і кішечки.

Асцендент в знаку РакаАсцендент в знаку Рака: сильні і слабкі сторони

Кожна людина має свої сильні і слабкі сторони натури. Так і висхідний Рак має свої.

Сильні сторони характеру висхідного Рака

 • глибина;
 • співчуття;
 • бажання бути корисним;
 • чутливість і трепетне ставлення до сім’ї;
 • корисність;
 • емоційний інтелект.

Слабкі сторони людей, у яких асцендент в знаку Рака

 • мінливий настрій;
 • примхливість;
 • меланхолія;
 • неспокій.

Таблиця асценденту по знаку Зодіаку, допоможе з’ясувати ваш висхідний знак.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст