ГоловнаАстрологія13 жовтня знак зодіаку Терези, особливості характеру

13 жовтня знак зодіаку Терези, особливості характеру

13 жовтня – знак зодіаку Терези, який відноситься до повітряної стихії. А гороскоп цього дня народження відкриє особливості характеру Терезів жінки і чоловіка-Терези. Астрологи розповідають про кохання, роботу та здоров’я народжених цього дні і дають поради Терезам

Головні риси характеру знаку зодіаку Терези, народжених 13 жовтняГоловні риси характеру знаку зодіаку Терези, народжених 13 жовтня

Як і всі люди, Терези, народжені цього дня, мають свої слабкі і свої сильні сторони та риси характеру

Сильні сторони:

  • сміливість;
  • винахідливість;
  • прагнення справедливості;
  • працьовитість

Слабкі сторони:

  • закритість;
  • нестійкість до стресів

Жінки, народжені 13 жовтня, відрізняються такими якостями: привабливість, яскравість, ексцентричність, балакучість.

Чоловіки, народжені 13 жовтня, наділені такими рисами характеру: освіченість, вихованість, норовливість, привабливість.

Загальна характеристика людей, народжених 13 жовтняЗагальна характеристика людей, народжених 13 жовтня

Знак зодіаку народжених 13 жовтня – Терези. Це сильні, вольові та ризикові особистості. Вони домагаються всього наполегливою працею. Гордо зустрічають будь-які проблеми. Ніколи не сумніваються, керуються у будь-якій ситуації розумом, а не почуттями. Помиляються рідко, переважно через амбітні пориви.

Природа щедро обдарувала цих людей здібностями та талантами. Більшість їх пов’язані з точною ручною працею. Це технічно грамотні особи. Вони люблять конструювати та винаходити щось нове.

Народжені цього дня Терези не довіряють оточуючим. Навіть із близькими рідко відверті. Вони у всьому бачать каверзу. Тож друзів у них мало.

Такі жінки та чоловіки цінують справедливість. Вони дотримуються закону та суспільних норм. Не використовуватимуть інших для корисливих цілей. Проте, самі постійно ризикують бути жертвою аферистів.

Характер Терези жінки, яка народилася 13 жовтняХарактер Терези жінки, яка народилася 13 жовтня

Такі жінки багато говорять та мало роблять. Однак завдяки привабливій зовнішності, цим жінкам все вибачається.

Ці жінки Терези – яскраві та ексцентричні особистості. Цінують достаток та соціальний статус. Вони як магнітом притягують до себе погляди чоловіків. Якщо чоловік не відповідає їхнім вимогам, вони не починають з ним стосунки. Ці жінки вірять в кохання, однак і без неї добре влаштовуються у житті.

Терези чоловік, особливості характеру, народженого цього дняТерези чоловік, особливості характеру, народженого цього дня

Чоловіки, які народилися 13 жовтня. Як правило – статні та норовливі. Їх неможливо не помітити у натовпі. Вони приковують погляд та захоплюють дух. Це розумні та виховані особистості. У молодості багато мандрують.

У цих чоловіків завжди багато прихильниць. Вони часто змінюють жінок. До сім’ї відносяться пасивно. Однак для кохання їхнє серце завжди відкрите.

Любовний гороскоп знаку зодіаку Терези, народжених 13 жовтняЛюбовний гороскоп знаку зодіаку Терези, народжених 13 жовтня

Народжені цього дня неоднозначно ставляться до кохання та тривалих стосунків. Вони можуть пристрасно бажати відносин та при цьому цілодобово працювати. При спробі побудувати довірчі відносини Терези цього дня народження прагнуть тотально контролювати свою другу половинку. Через це виникають сварки, а періодично – розставання.

Сім’я для таких жінок та чоловіків знаку зодіаку Терези – рятувальне коло. У моменти відчаю вони знаходять в своїй родині необхідні їм підтримку та співчуття. У шлюбі їм непросто. Дуже складно Терезам дається вирішення побутових питань. Терези цього дня народження вважають, що для щасливої родини їм достатньо мати одну дитину.

Сумісність Терезів цього дня народження

Народжені 13 жовтня Терези добре уживаються з представниками свого знаку зодіаку, з представниками Водолія, Стрільця, Лева.

Погана сумісність з представниками знаку зодіаку Телець, Скорпіон, Риби.

 діловий гороскоп ТерезівТерези, народжені 13 жовтня, діловий гороскоп

Цього дня народжуються працьовиті співробітники. Вони не люблять відсиджуватися під час робочого дня. Ці Терези – і чоловіки, і жінки, віддаються улюбленій справі по максимуму. Вони точні та дисципліновані. Рідко забувають прохання чи доручення. Легко навчаються, тож у списку їх досягнень зазвичай не один диплом. За це колеги та начальство їх поважають.

Терези, в кого день народження 13 жовтня, чудово знають чого хочуть. Частіше за все, свою майбутню професію вибирають ще у дитинстві. Від наміченої мети їх може відхилити хіба що всесвітній катаклізм, проте навіть у такому разі вони щось вигадують.

Для успішного старту їм підходять професії перукаря, дизайнера, менеджера з продажу, інженера, інспектора з техніки безпеки.

Гороскоп здоров'я Терезів, народжених 13 жовтняГороскоп здоров’я Терезів, народжених 13 жовтня

Народжені 13 жовтня Терези звикли не скаржитися на самопочуття. Велику небезпеку для них становлять стресові ситуації. Вони не виробили захисні механізми від стресу. Це загрожує психосоматичними недугами, кишковими розладами, серцево-судинними захворюваннями.

Часто ці люди вживають багато ліків, що спричиняє залежність від медикаментів. Гороскоп радить за перших ознак нервового збудження не хапатися за таблетки, а зайнятися спортом: взяти велосипед і поїхати на природу, влаштувати пробіжку.

Поради для Терезів, які народилися 13 жовтняПоради для представників знаку зодіаку Терези, які народилися 13 жовтня

Астрологи підготували рекомендації, зважаючи на особливості характеру Терезів, які народилися в цей день

  • навчіться робити своє життя простішим;
  • потрібно навчитися радіти дрібницям, це допоможе стати щасливими;
  • відкрийтесь перед коханими людьми. Скритність Терезів цього дня народження негативно позначається на взаєминах із коханою людиною. Будьте відвертими з другою половиною, просто і зрозуміло висловлюйте свої почуття. Це зміцнить стосунки.
  • навчіться розслаблятися. Якісний релакс замінить вам тиждень відпустки.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст