ГоловнаАстрологіяЯкий знак зодіаку в серпні? Дата народження і характеристика

Який знак зодіаку в серпні? Дата народження і характеристика

Кожного місяця відбувається перехід знаків зодіаку. Так який знак зодіаку народився в серпні? Яка його дата народження, стихія і хто планета покровитель, характеристика знаку зодіаку Лев і Діва, розповідають астрологи.

Який знак зодіаку в серпні? Дата народження і характеристика Лева

Серпень: знак зодіаку Лев, планета покровитель і стихія

В серпні продовжує святкувати свій власний новий рік – день народження, представники знаку зодіаку Лев.

Люди, які народилися у проміжок часу з 23 липня по 22 серпня, належать до сузір’я Лева. Їх стихія – вогонь, а планета-покровитель – Сонце. Ці параметри і зумовили яскраві риси характеру людей цього знаку зодіаку.

Цікаві факти про Лева

Характеристика Лева: харизматичний, сильний, гордовитий, мудрий, розумний, часом дикий, вірний, впертий, захоплений, незалежний, бунтівний, далекоглядний, спонтанний, впертий, заповзятливий.

Лев Проблема: часом людина цього знаку зодіаку стає сентиментальною через дрібниці. Лев не можете дивитися, як хтось щось робить, якщо знає, як це зробити краще.

Що дратує і гнітить Лева: Лева дратує, коли йому постійно доводиться боротися за чиюсь увагу. Він віддає перевагу побути на самоті. Леву все одно, що він говорить або не говорить, коли він сердиться і дратується.

Те, що ненавидить Лев: підкорятися наказам іншої людини, до якої немає поваги. Також Лев терпіти не може, коли у його присутності хвалять когось іншого, а не його. Хоча при цьому він може вдавати, що йому байдуже, але це не так – його це бісить.

Дії Лева, коли він ображений або засмучений: він стає відстороненим і безсердечним.

Що подобається Леву: людям цього знаку подобаються свята, залицяння, побачення, подарунки і романтичні відносини назавжди. Цікаві ідеї, неймовірні люди, з якими цікаво спілкуватися. Лев любить виділятися серед інших, пам’ятає все до дрібниць. Йому завжди подобається допомагати людям, навіть якщо вони мало що можуть дати.

Як привернути увагу Лева: цей знак зодіаку надихають веселі, нестандартні люди – так і треба діяти.

Ідеальний подарунок для Лева: ідеальним подарунком для Лева буде статусний предмет або сімейна колекція, наприклад, альбом на пам’ять. Але це повинні бути вироби з натуральної шкіри, чи з оригінальним оздобленням. Все, що нестандартне.

Гасло Лева: Люби мене або дай спокій, прикладай зусилля або йди геть.

Який знак зодіаку в серпні? Дата народження і характеристика знаку зодіаку Діва

Серпень: знак зодіаку Діва, планета покровитель і стихія

Естафету серпневого зодіаку бере на себе Діва. Люди, народжені з 23 серпня по 22 вересня, належать до знаку зодіаку Діва, земної стихії. Їх планета-покровитель – швидкий Меркурій.

Цікаві факти про Діву

Характеристика знаку Діви: цей знак добрий, чесний, аналітичний, розумний, працьовитий, рішучий, впертий, холоднокровний, спокійний, зібраний, далекоглядний, інтелектуально допитливий, методичний та логічний, старанний.

Діва Проблема: не може чекати надто довго, тому що втрачає інтерес. Як тільки Діва задумаєтеся над чимось, то одразу захоче цього. Діві важко пояснити, що вона відчуває. Її важко вивести з поганого настрою. Песимізм – це те, що заважає Діві бути неосяжно щасливою людиною.

Гасло Діви: Я не хочу захищатися. Я просто переконуюся, що ви маєте рацію. Я покладаюся на себе.

Що найбільше дратує представників знаку зодіаку Діва: агресивні або нецікаві люди

Що працює для Діви: факти, а не припущення

Що подобається Діві: краса, здорове харчування, порядок, тварини. Ви більше зацікавлені в тому, щоб давати, ніж отримувати. Ви дуже щасливі, коли люди погоджуються з вами. Ви можете без втоми дивитися свої улюблені фільми і телешоу мільйони разів.

Те, що ненавидить Діва: ви ненавидите недбалість, убозтво, неправоту і хаос. Вам не подобається, коли вас вважають слабким. Ви також ненавидите, коли вас навчають і судять. Ви навіть ненавидите влаштовувати сцени.

На що Діва звертає увагу: ви завжди звертаєте пильну увагу на флюїди оточуючих вас людей.

Що приваблює Діву: дисципліна, манери і досконалість. Також людям цього знак зодіаку подобаються впевненість, амбіції і інтелект.

Речі, які дратують Діву: коли доводиться працювати з брудними людьми, які не можуть думати самостійно. Діву дратує, коли хтось постійно намагається збити з пантелику.

У Діви немає часу на: показухи і бути в центрі уваги.

Ідеальний подарунок для Діви: ідеальним подарунком може бути предмет, пов’язаний зі здоров’ям. Подарунки, такі як тренажери, трави для здорового харчування, щоденник або ефірні масла, ідеально підходять для Діви.

Знак зодіаку за місяцем народження

Січень: який знак зодіаку на початку і в кінці січня?

Лютий: знак зодіаку на початку і в кінці місяця — Водолій і Риби

Березень: знак зодіаку Риби і Овен, цікаві факти           ,

Квітень: знаки зодіаку Овен і Телець

Травень: знаки зодіаку травня на початку місяця і в кінці – Телець і Близнюки

Червень: на початку місяця знак зодіаку Близнюки, наприкінці – Рак

Липень: знак зодіаку на початку липня – Рак, знак в кінці місяця – Лев, цікаві факти

Вересень: знак зодіаку на початку і в кінці місяця – Діва і Терези

Жовтень: знак зодіаку Терези і Скорпіон, цікаві факти

Листопад: знаки зодіаку Скорпіон і Стрілець, цікаві факти

Грудень: знаки зодіаку на початку і в кінці місяця

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст