ГоловнаАстрологіяЯкий знак не любить Лева і чому?

Знак зодіаку Лев має багато ворогів і недоброзичливців. Астрологи розповіли, який знак зодіаку не любить Лева і пояснили чому так відбувається. Хоча Лев щедрий знак, але не гнучкий. Саме тому Леви часто наживають собі ворогів замість друзів.

Чому знак зодіаку Телець не любить Лева?

Лев для Тельця – це як їхнє відображення. Телець не хоче, щоб у його житті були ті, хто може бути схожим на нього або перевершувати в чомусь. Зрозуміло, що представники Лева скористаються можливістю для того, щоб посунути Тельця з п’єдесталу. І це стосується будь-якої сфери діяльності.

Непримирима протилежність – причина, чому знак Рака не любить Лева

Представники знаку зодіаку Рак намагаються думати про інших людей. А представники Лева – навпаки, насамперед переживають за себе самих. І та, і інша стратегія мають право на життя, але Раки не можуть просто змиритися з тим, що Леви такі егоїстичні. Особливо неприємно Ракам перебувати поруч із ними на роботі та скрізь, де є якась конкуренція. І слід зважати, частіше за все, Рак програє Леву в такій конкурентній боротьбі.

Як Леви посміли не любити Лева?

Для багатьох може бути несподіванкою відповідь астрологів на питання: “Який знак не любить Лева”, що це – сам Лев. Астрологи стверджують, що Леви не люблять представників свого ж знаку зодіаку. Їм не потрібна постійна боротьба за місце під сонцем, тому вони намагаються оминати спілкування з іншими Левами. Адже Лев любить бути в центрі уваги, вражаючи всіх, і тому конкуренція такої ж сильної і харизматичної особи поряд їм не до вподоби. Левам не подобається вести спільні справи, і цілком очевидно, що рано чи пізно це перетвориться на конфлікт.

Який знак зодіаку не любить Лева і чому? – Скорпіон

Представники знаку зодіаку Скорпіон — це люди, які завжди вибирають слова і думають перед тим, як щось сказати. Лев є повною протилежністю в цьому плані. Скорпіони терпіти не можуть тих, хто каже лише те, що думає. Прямолінійність Лева бентежить знаку зодіаку Скорпіон і змушує відчувати негатив. Скорпіони просто занадто виховані і завжди дотримуються правил етикету у спілкуванні. Цинізм вони сприймають як моветон.

Знаки зодіаку: хто кого не любить і чому

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст