Лев-жінка: особливості характеру, сильні сторони і недоліки представниць знаку Лева

Зодіакальний знак Лева охоплює людей, народжених у проміжок з 23 липня по 23 серпня. Представники знаку мають спільні риси характеру, притаманні лише їм. Проте Лев-жінка має свої особливості характеру, сильні сторони і недоліки, які відрізняються її від Лева-чоловіка. Знання цих особливостей допоможе краще розуміти представниць знаку Лева.

Лев-жінка: характеристики цього знаку Зодіаку

Планета управитель – Сонце. Завдяки його силі жінки цього знаку наділені такими домінуючими якостями: лідерство, владність, гордовитість, успішність.

Стихія Лева – вогонь, який уособлює енергію, духовний світ. Вогонь у гороскопі Лева проявляється у стабільному аспекті.

Сприятливі кольори – відтінки жовтого, помаранчевого,золотого, пурпурового. Незалежно від модних тенденцій, ці кольори в одязі Лева, завжди будуть виглядати стильно і сучасно.

Каміння-талісмани: діаманти, смарагди, рубін. Це дорогоцінне каміння заряджає жінок-Левиць цілющою аурою, бережуть від хвороб і життєвих негараздів. Бурштин також дає енергетику, близьку до сонячної для Лева.

Щасливі числа: 1, 5, 9 і 11. На ці дати можна призначати святкові заходи, приймати важливі рішення, відправлятися у подорож. Лев-жінка, яка народилася 1, 5, 9 і 11 серпня – буде особливо успішною у всіх сферах життя.

Сприятливий день тижня: неділя.

Лев-жінка: особливості характеру представниць знаку Лева

Лев-жінка: особливості характеру, сильні сторони і недоліки представниць знаку Лева
Лев-жінка має надзвичайну харизму

З самого малечку Левиця знаходиться у центрі уваги оточуючих. Вона як ніхто інший вміє причаровувати і захоплювати собою: красою, витонченістю і неповторністю. Лев-жінка не бачить себе поза суспільства, на самоті. У неї завжди безліч бажань, планів і задумів. Її впевненість і розум, у поєднанні з харизмою, просто причаровують чоловіків. Для Лева-жінки звичайна справа постійно чути компліменти від чоловіків і бути улюбленицею.

З жінками у Левиці стосунки часто бувають дуже складними, тому що вона часто стає роковою суперницею, яка відбиває коханих.

Жінка, народжена під знаком Лева, легко вписується у будь-яку компанію, навіть незнайому. Вона товариська, але не відкривається одразу, не виказує довіру.

Лев-жінка: сильні сторони представниць знаку Лева, які вона ефективно використовує

Лев-жінка: особливості характеру, сильні сторони і недоліки представниць знаку Лева
Сильні сторони Левиці допомагають їй бути успішною

У жінки-Лева, як і в інших представників знаків Зодіаку, є сильні і слабкі сторони. Левицям притаманні певні якості, які вона дуже ефективно використовує на шляху до своєї мети.

Ефектна зовнішність

Лев-жінка вміє гарно підкреслювати свої принади у зовнішності і приховувати недоліки. Вона завжди стильна і екзотична. Навіть у простому вбранні їй вдається виглядати по королівськи.

Доброта

Представниця Лева, незважаючи на свій досить зверхній зовнішній вигляд, має добру душу, вона справедлива і благородна. Левиця прийде на допомого тому, хто її потребує.

Життєва позиція

Лев-жінка сповідує активну життєву позицію. Її діяльна натура не виносить одноманітність і рутину. Вона завжди самовдосконалюється і намагається отримати нові знання. Важливою складовою для Лева-жінки являється духовне життя. Це можуть бути як віра в Бога, занурення в езотеричні науки або філософські пошуки. Все, що сприяє духовному розвитку притаманно Левиці.

Творчість

Лев-жінка частіше за все неймовірно талановита. Вона буквально з нічого здатна створити щось цікаве і гідне визнання.

Щедрість

Доля і Всесвіт люблять жінку-Лева і тому дарують їх різноманітні блага. Тому жінкам цього знаку не притаманні жадібність і заздрість. Вони легко діляться,тому що впевнені – все повернеться ще в більшому розмірі.

Лев-жінка: недоліки представниць знаку Лева

Лев-жінка: особливості характеру, сильні сторони і недоліки представниць знаку Лева
Негативні риси, які можуть нашкодити Левиці

Як позитивні якості, так і негативні є у жінки-Лева. Знаючи їх, представниці знаку можуть відкоригувати свою поведінку, щоб бути ще більшу успішними і щасливими.

Самозакоханість

Така риса характеру притаманна багатьом сильним, «королівським» особистостям. Проте через неї, Лев-жінка може не побачити поряд щиру людину і втратити справжнього друга. Тому важливо не переходити межі розумного у самолюбуванні.

Марнославство

Дуже часто таке почуття з’являється через надмірне захоплення чоловічого оточення. Перебуваючи у центрі уваги, Лев-жінка може відчути віру у свою винятковість.

Схильність до вихваляння

Лев-жінка любить пускати пил в очі. Хизуватися перед оточенням вона вміє просто з професійною майстерністю.

Запальність

Левиця, якою керую Сонце і вогняна стихія, за своєю природою схильна до різких перепадів настрою. Близькі люди часто на собі відчувають її запальний характер і бурхливі емоційні сплески.

Знак Зодіаку Лев: що цікавого можна дізнатися про нього?

Що ненавидить Лев

Цікаві факти про знаку Зодіаку Лев

Що відбувається, коли Місяць знаходиться в знаку Лева

Корисні поради для тих, хто хоче вибрати подарунок для Лева

Яка дієта найбільше підходить для Лева і коли проводити розвантажувальні дні

Цікаві факти про особливості жіночого характеру знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст