ГоловнаАстрологіяМісяць в знаку Телець: характеристики періоду

Місяць в знаку Телець: характеристики періоду

Перебування Місяця у певному знаку Зодіаку створює енергетику, яка притаманна саме цьому знаку. Знак зодіаку Телець – стихія Землі і коли Місяць перебуває в знаку Тельця, то набуває певних рис, які притаманні цьому знаку зодіаку. Відповідно, потрібно зважати на характеристики періоду і прислухатися до того, що рекомендується робити, а чого варто уникати

Місяць в знаку Тельця: стихія Землі

Емоційний стан і поведінка людей у період перебування Місяця, має спільні риси зі знаком Тельця. У людей підвищується схильність до ґрунтовності, розсудливості, неспішності. Більша спостережливість і ощадливість проявляється у поведінці. У багатьох людей прокидається інстинкт накопичення, більш уважне і бережливе ставлення до своїх ресурсів: майну, фінансам. Але при цьому проявляються впертість, консерватизм, недовіра до нового і неперевіреного. Тобто починати нові справи, коли Місяць перебуває в знаку Тельця, не варто.

Місяць в знаку Телець: що рекомендується робити

У такий період астрологи рекомендують зміцнювати свій соціальний статус і матеріальні статки. Сприятливий період для інвестицій і капіталовкладень, але за умови перевірки інформації. Стихія Землі, до якої належить Телець, і перебування Місяця у цьому сузір’ї, будуть прихильно ставитися до фізичної роботи на землі і з рослинами: на городі, на дачі, у садку. Корисно проводити час на свіжому повітрі на природі.

Коли Місяць перебуває в знаку Телець, рекомендується використати час для покупок. Речі потрібно вибирати красиві, але обов’язково надійні, міцні, такі, якими будете користуватися довгий час. Наприклад, меблі, нерухомість, інвентар.

Здоров’я: рекомендується в вологу погоду потурбуватися про вуха і шию.

Місяць в знаку Тельця: чого варто уникати в такі дні

Враховуючи те, що Телець підпорядковується стихії землі, краще перенести на інший час справи, які потребують швидкої реакції і кмітливості. Не розпочинати нові проекти чи новий бізнес.

Вкрай небажане хірургічне втручання в районі горла, носа, вух, шиї, гортані, трахеї, лобових пазух, щитовидної залози.

Місяць в знаку зодіаку

Овна

Близнюків

Рак

Лева

Діви

Терезів

Скорпіона

Стрільця

Козерога

Водолія

Риб

Загальні рекомендації щодо поведінки відносно положення Місяця в знаках Зодіаку

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст