ГоловнаАстрологіяМісяць в знаку Риби: що можна робити, а чого варто уникати

Місяць в знаку Риби: що можна робити, а чого варто уникати

Місяць в знаку Риб в цілому  підвищує у людей чутливість, емоційність і співпереживання. З’являється бажання розслабитися, помріяти. Через чутливість люди люблять жаліти себе, іноді – поплакати. Тому варто прислухатися до порад астрологів, що можна робити, а чого варто уникати, коли Місяць в знаку зодіаку Риби

Що можна робити коли Місяць в Рибах

Сприятливий час для роботи у сфері мистецтва, для творчих професій. Всі благодійні заходи принесуть гарний результат.

Ділова сфера

Перебування Місяця у сузір’ї Риб, добре позначиться підчас налагодження контактів з керівництвом пивоварних, алкогольних підприємств, рибних господарств. Також корисно створювати партнерські стосунки з впливовими особами нафтохімічної промисловості.

Повсякденне життя

Сприятливий час для відвідування сауни, бані, басейну чи бази відпочинку на воді, або ж просто провести час біля водойми. Це принесе справжнє задоволення. Вечірки будуть веселими і цікавими. На них можна послухати гарну музику або подивитися новий фільм.

Здоров’я

Добре пройдуть операції в області черева. Будуть ефективними всі очисні процедури і голодування.

Чого варто уникати коли Місяць перебуває в знаку зодіаку Риби

Існують речі, які астрологи рекомендують уникати, тому що вони будуть або малоефективними, або й загрозливими.

Не треба проводити хірургічне втручання в районі пальців ніг, ступні ніг. Під час перебування Місяця у Рибах, зростає ймовірність заразитися грибковими або вірусними захворюваннями.

Астрологи рекомендують уникати вживати алкоголь, несвіжі або підозрілі продукти, тому що зростає ризик отруїтися чи проявиться алергія.

Не можна піддаватися на авантюри і приймати участь у сумнівних ситуаціях, тому що існує велика ймовірність обману і підстави.

Знаходження Місяця у конкретному знаку Зодіаку значно впливає на характеристики дня, але не цілком визначає те, що можна і не треба робити в цей день. На характеристики окремого дня також впливає те, в який фазі знаходиться Місяць в цей день, який це день тижня, де знаходиться Сонце в цей день і ще декілька важливих факторів, які астрологи беруть до уваги. Окрім цього, на людей з кожного знаку Зодіаку вплив цих факторів різний.

Вам може бути цікаво що відбувається, коли 

Загальні рекомендації щодо поведінки відносно положення Місяця в знаках Зодіаку

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами