ГоловнаАстрологіяМісяць в знаку Риби: що можна робити, а чого варто уникати

Місяць в знаку Риби: що можна робити, а чого варто уникати

Місяць в знаку Риб в цілому  підвищує у людей чутливість, емоційність і співпереживання. З’являється бажання розслабитися, помріяти. Через чутливість люди люблять жаліти себе, іноді – поплакати. Тому варто прислухатися до порад астрологів, що можна робити, а чого варто уникати, коли Місяць в знаку зодіаку Риби

Що можна робити коли Місяць в Рибах

Сприятливий час для роботи у сфері мистецтва, для творчих професій. Всі благодійні заходи принесуть гарний результат.

Ділова сфера

Перебування Місяця у сузір’ї Риб, добре позначиться підчас налагодження контактів з керівництвом пивоварних, алкогольних підприємств, рибних господарств. Також корисно створювати партнерські стосунки з впливовими особами нафтохімічної промисловості.

Повсякденне життя

Сприятливий час для відвідування сауни, бані, басейну чи бази відпочинку на воді, або ж просто провести час біля водойми. Це принесе справжнє задоволення. Вечірки будуть веселими і цікавими. На них можна послухати гарну музику або подивитися новий фільм.

Здоров’я

Добре пройдуть операції в області черева. Будуть ефективними всі очисні процедури і голодування.

Чого варто уникати, коли Місяць перебуває в знаку зодіаку Риби

Існують речі, які астрологи рекомендують уникати, тому що вони будуть або малоефективними, або й загрозливими.

Не треба проводити хірургічне втручання в районі пальців ніг, ступні ніг. Під час перебування Місяця у Рибах, зростає ймовірність заразитися грибковими або вірусними захворюваннями.

Астрологи рекомендують уникати вживати алкоголь, несвіжі або підозрілі продукти, тому що зростає ризик отруїтися чи проявиться алергія.

Не можна піддаватися на авантюри і приймати участь у сумнівних ситуаціях, тому що існує велика ймовірність обману і підстави.

Знаходження Місяця у конкретному знаку Зодіаку значно впливає на характеристики дня, але не цілком визначає те, що можна і не треба робити в цей день. На характеристики окремого дня також впливає те, в який фазі знаходиться Місяць в цей день, який це день тижня, де знаходиться Сонце в цей день і ще декілька важливих факторів, які астрологи беруть до уваги. Окрім цього, на людей з кожного знаку Зодіаку вплив цих факторів різний.

Місяць в знаку Риби: як змінюється вплив в залежності від фази Місяця

Що відбувається і який вплив на життя, коли Місяць в різних фазах знаходиться в знаку зодіаку Риби

Молодик в знаку Риб

Риби підпадають під вплив Місяця і тому не люблять цей період. І зрозуміло, що, якщо їм важко, то іншим ще складніше. Коли Молодик в знаку Риб ми почуватимемося, м’яко кажучи, погано. І підтримки Місяця також немає, тому що в нього самого немає сил – він тільки народжується.

В дні Молодика у знаку Риб краще займатися рутинною роботою, не давати обіцянок та не брати на себе відповідальність. Астрологи наполягають, що в цей період в жодному разі не треба лаяти себе за лінощі – бездіяльність часом корисніша за безглузду метушню і біганину.

Зростаючий Місяць в Рибах

Коли Місяць в зростаючій фазі знаходиться в знаку зодіаку Риби – це непоганий період. Проте надто працьовиті люди можуть бути невдоволені, тому що легко перенапружитися і отримати перевтому. А ще гірше, в такі дні висока ймовірність професійного вигоряння. Після народження нового Місяця, на зростаючий – можна прискорюватися, але не надто швидкою. В цей час сприятливо щось планувати, але не слід поспішати з їх реалізацію. Проте, якщо умови сприятливі, тоді беремося до справи. Але, якщо обставини заважають рухатися вперед, то потрібно дочекатися більш відповідного моменту.

Астрологи вважають, що така поведінка в цей період оптимальна і не треба боятися звинувачень у неспішності. Краще підлаштуватися під світ  та обставини і це безпечніше, ніж кидатися непідготовленим у вир подій.

Повня в знаку Риб

Період Повного Місяця в Рибах вважається одним із не найприємнішим часом. Реальність накриває з головою і приходить розуміння, що від дійсності ні в яких повітряних замках (мріях) не сховатися. В час Повні в Раку багато вчинків можуть бути помилковими, але помилки – це наш досвід. А з досвіду народжується знання і розуміння, які можна буде використати в більш сприятливий час.

Спадаюча фаза Місяця в знаку зодіаку Риби

Складний період практично для всіх людей. Багато хто відчуватиме щодня негативний вплив космосу. В період спадаючого Місяця в Рибах можуть спливати старі страхи та з’являтися нові фобії.

Щоб мінімізувати негатив в період спадаючого Місяця в Рибах, астрологи радять зануритися у справи. Це може бути як робота, так і хобі, перегляд фільмів, зустріч з друзями.

Вам може бути цікаво що відбувається, коли

Загальні рекомендації щодо поведінки відносно положення Місяця в знаках Зодіаку

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст