Місяць у знаку Зодіаку: загальні рекомендації щодо поведінки в залежності від положення Місяця

Місяць має значний вплив на людей – це помітили ще в давні часи. Цей вплив змінюється в залежності від його положення стосовно сузір’їв. В залежності від того, у якому знаку Зодіаку перебуває Місяць в конкретний день, сприятливими будуть певні речі, а деякі речі астрологи не рекомендують робити категорично. Місяць у знаку Зодіаку впливає на поведінку, емоції, відносини людей – тому варто прислухатися до порад астрологів.

Місяць у знаку зодіаку Овен

Коли Місяць в Овні, вдалими будуть покупки, які пов’язані з професійною діяльністю. Наприклад, підручники чи книги для самовдосконалення і просування по кар’єрі. В домашніх справах потрібно поводитися без метушні, виконуючи рутинні справа. Це сприятливі дні для початку дієти.

У дні Місяця у знаку Овна увагу по догляду і здоров’ю треба приділяти голові і обличчю.

Місяць у знаку зодіаку Тілець

В дні Місяця у сузір’ї Тільця сприятливими будуть різноманітні покупки: одягу, побутових речей, елементів дизайну та інтер’єру. Успішними будуть співпраця з банком – відкриття депозити. Чудово відвідати салон краси, щоб приділити час своїй зовнішності. Хатні справи повинні йти без метушні, а спокійно.

Коли Місяць у знаку Зодіаку Тільця, то більше уваги потрібно зосередити на шию і горло.

Місяць у знаку зодіаку Близнюки

В дні легкокрилих (завдяки покровителю Меркурію) Близнюків, сприятливі контакти, навчання, подорожі, покупка гаджетів й інших засобів зв’язку. Під час перебування Місяцю у знаку Близнюків буде чудово купувати книги, прикраси, оздоблювати приміщення, робити дизайнерський ремонт. Вдалими будуть зустрічі і світські раути, тому важливі заходи краще планувати в ті дні, коли Місяць у Близнюках.

Особливу увагу на Місяць у Близнюках потрібно приділити рукам і плечам.

Місяць у знаку зодіаку Рак

Місячні дні під егідою знаку Раку, сприятливі для публічних виступів, вдалими будуть дорогі покупки. Місяць у знаку Зодіаку Рака буде сприяти стрижкам й іншим процедурам по догляду за волоссям з метою їх зміцнення. Добре розпочинати дієту, яка спрямована на зростання ваги тіла.

Більше уваги в дні Місяця у знаку Рака треба приділяти грудній клітини і шлунку.

Місяць у знаку Лев

Сузір’я Лева у поєднанні з Місяцем добре поєднання, щоб купувати одяг, аксесуари. В такі дні будуть вдалими перемовини, весілля, прийоми гостей. Якщо Ви мрієте про домашнього улюбленця, дні, коли Місяць перебуває у знаку Зодіаку Лева, чудові, щоб купити домашню тварину. Добре приділити час своїй зовнішності, відвідавши салон краси.

Коли Місяць перебуває у знаку Лева, треба приділяти більше уваги спині і хребту.

Місяць у знаку зодіаку Діва

Якщо в дні Місяця у Діві провести генеральне прибирання, то житло довго триматиметься чистим. Господиням на замітку – дні генерального прибирання. Сприятливий час для покупок парфумерії, прикрас. Також, варто запасатися продуктами харчування тому що вони будуть гарної якості і добре зберігатимуться.

В дні, коли Місяць перебуває у знаку Діви, фокус на живіт, травну систему і кишкивник (кишечник).

Місяць у знаку Терези

Вдалі покупки: одяг, парфумерія, прикраси, витвори мистецтва. Місяць у знаки Терези сприятиме всім справам для створення затишку і комфорту у житлі. По догляду за собою у дні Терезів добре відвідувати сауну або баню, проходити масаж.

Під час перебування Місяця у знаку Зодіаку Терези, потрібно зосереджувати увагу на крижу (крижові кістки тазу) і попереку.

Місяць у знаку зодіаку Скорпіон

Астрологи вважають дні Місяця у сузір’ї Скорпіона вдалими для наступних покупок: техніки, ліків, нерухомості. Успішними будуть переїзди, влаштування на нову роботу. Вдалий час по догляду за собою робити манікюр і педикюр.

Під час перебування Місяця у знаку Зодіаку Скорпіона необхідно більше уваги звертати статевим органам.

Місяць у знаку Стрілець

Стрілець і Місяць будуть сприяти публічним виступам, подорожам. Вдалі дні, щоб брати і віддавати гроші в борг. За потреби, Місяць у Стрільці – гарні дні для стоматологічних процедур – видалення зубів. Гарний час розпочати дієту для схуднення, вона легко «зайде».

У дні Місяця у знаку Стрільця потрібна додаткова увага для стегон і тазостегновим суглобам.

Місяць у знаку зодіаку Козеріг

Перебування Місяця у земному знаку Козерога сприятиме дорогим покупкам, що відносяться до роботи, кар’єри і сім’ї. в хатніх справах добре займатися дрібним ремонтом, відновленню або лагодженню меблів, одягу, побутових приладів.

Місяць у знаку Козерога – це час для уваги до колін.

Місяць у знаку Водолій

У період стрімкого Водолія, де перебуває Місяць, добре купувати транспортні засоби, брати і віддавати боргові гроші, починати ремонт, лагодити одяг і побутові прилади.

Увагу, коли Місяць знаходиться у знаку Водолія, слід приділяти гомілкам, щиколоткам і нервовій системі.

Місяць у знаку зодіаку Риби

Перебування Місяця в останньому зодіакальному знаку Риб – сприятливий час, щоб змінювати імідж, купувати стильний одяг і взуття, парфумерію, прикраси. Можна брати гроші в борг і віддавати існуючі борги. Астрологи застерігають, під егідою Місяця у Рибах, не можна нічим зловживати – ніякої надмірності!

В час перебування Місяця у знаку Риб, додаткову увагу звертаємо на ступні ніг.

Як повний Місяць впливає на знаки Зодіаку

- Advertisment -

Ви не можете копіювати текст