ГоловнаАстрологіяМісяць в знаку Водолія, на що можна очікувати

Місяць в знаку Водолія, на що можна очікувати

Перебування Місяця в кожному знаку зодіаку має свої особливості, адже кожен з цих знаків по-своєму впливає. Що відбувається, коли Місяць знаходиться в знаку Водолія і різні фази, в тому числі, коли Молодик в Водолії і Повня? Як це позначається на настрої, здоров’ї, роботі і фінансах, на особистих стосунках?

Характеристика періоду, коли Місяць знаходиться у Водолії

Місяць у Водолії – суперечливий, але сприятливий період. Завдяки характеристикам цього представника повітряної стихії, в цей період з’являється відчуття внутрішньої свободи, впевненість у своїх силах. Водолій в такі місячні дні допомагає зважитися на ризиковані кроки. І в більшості випадків цей ризик буде виправданим.

Цей період абсолютно не підходить для рутини та нудних справ.

Перебування Місяця в знаку Водолія сприятливий для кардинальних змін, сміливих рішень. Водолій надихає і змушує мріяти навіть прагматичних та розважливих людей. Проте астрологи радять бути дещо обережними у своїх прагненнях дивувати близьких, не варто робити надто епатажні вчинки.

Застереження від астрологів на період Місяця у Водолії: слід обмірковувати свої слова перш, ніж говорити. Тому що емоції дуже чутливі, а сказане різке слово може одразу спровокувати конфлікт.

Весь час перебування Місяця у Водолії буде легко повірити в себе і натхненно йти до своєї мети. Єдине, що варто пам’ятати — не переоцініть свої можливості! І, якщо хтось із близьких пропонує допомогу, не треба відмовлятися — самовпевненість та марнославство ще нікому не йшли на користь.

Астрологи радять на цей час ставити перед собою високі цілі, але вони не повинні бути сильно розтягнуті в часі – вам потрібно все встигнути, доки вплив Водолія не ослаб.

Перебуваючи в знаку Водолія, Місяць впливає на настрій і спроможність вчитися

Знак зодіаку Водолій – це волелюбний, інтелектуальний знак. І відповідно в цей час зростає прагнення духовного зростання, бажання знайти однодумців. Люди налаштовані на спілкування, співпрацю, з легкістю знаходять спільну мову. Але не можна забувати про дотримання невеликої дистанції: вторгатися в чужий особистий простір і встановлювати там свої правила точно не варто. Можливі перепади настрою, здається, деяким людям буде здаватися, що їх недостатньо цінують і люблять.

Період Місяця у Водолії – сприятливий час для творчості, мистецтва і хобі. Багато митців в такі періоди відчувають натхнення, бажання творити. Якщо ви навчаєтеся, групові заняття проходять легко, особливо якщо це стосується спільних проектів. Важко дається рутина та заучування матеріалу.

Як Місяць в знаку зодіаку Водоліі впливає на ділову сферу та фінанси?

Астрологи рекомендують діловим людям в цей період відкривати філії свого підприємства, шукати бізнес-партнерів, інвесторів, розглядати можливість нових напрямків діяльності. Це сприятливий період переводити бізнес на новий рівень, що дозволить отримувати пасивний дохід.

Робочі питання вирішуються легко, без непорозумінь, завдяки нестандартному рішенню колег або співробітників. Водночас найманим працівникам астрологи радять менше надокучати керівництву в цей час: його сміливі ідеї або запропонованими вами пропозиції, саме вам доведеться реалізовувати. Така ініціатива з начальством може призвести до втрати часу і це навряд чи буде оплачуватися.

Стосовно фінансів, Місяць у Водолії не дає заборони брати в борг чи віддавати борги. Можна оформлювати кредити, але не забуваємо перевіряти й інші астрологічні параметри, наприклад, щоб Меркурій не був у ретрограді. Звертаємо увагу, що мова йде про вплив Водолія на наш нічний супутник.

Можна купувати житло або відкривати свою справу: повернути гроші вийде раніше за зазначений термін. Зараз можна ризикувати та вкладатися у непрості проекти, зважаючи на ризики – можна отримати надбагато, або втратити все. Можна купувати лотерейні квитки – є висока ймовірність отримати виграш, навіть, якщо ви ніколи не вигравали.

Місяць в знаку Водолія, на що можна очікувати в особистому житті та в сфері здоров’я?

Завдяки свої повітряній суті, Водолій в період перебування в цьому знаку Місяця, навіть у довгих та стабільних відносинах, привносить пікантність та непередбачуваність. Іноді це милі та романтичні моменти, що запам’ятовуються на все життя. Проте буває що це і сварки без видимих ​​причин, коли у стіну летять тарілки та вимовляється багато неприємних слів.

Позитивні емоції посилюються, а негативні отруюють відносини. Тому астрологи радять, щоб зберегти спокій в сім’ї, звертати увагу, якщо хтось із рідних засмучений, треба вчасно допомогти відновити душевну рівновагу.

Стосовно здоров’я, то знак Водолія позитивно впливає на самопочуття. Фізичний стан на підйомі, але варто уникати стресів та негативних емоцій. Такий період сприятливий для фізичної активності, заняття спортом, піших прогулянок на свіжому повітрі. Крім фізичного навантаження, не менш важливе повноцінне харчування, щоб організму вистачало ресурсів у цей фізично та морально насичений період.

Коли Місяць знаходиться в знаку Водолія, вразливі гомілки та кісточки: не варто їх надто перенапружувати, ймовірні травми. Рідше турбують біль у спині, захворювання серця та судин.

Далі розповімо тренди подій і ситуацій коли Місяць в знаку Водолія. Як фаза Місяця у знаку зодіаку Водолій впливає, коли Молодик, Повня, в період спадаючої фази, і коли зростаюча фаза Місяця у Водолії. Астрологи назвали загальні тенденції перебування Місяця у Водолії в залежності від місячної фази

Молодик в знаку зодіаку Водолій

Народження нового Місяця в астрологічному сенсі – це оновлення, поява цікавого. Період Молодика підходить для спілкування та нових знайомств. В цей час дуже гарне світське життя – відвідування театру чи кіно, музею або читацького клубу, тобто в залежності від ваших інтересів.

В час, коли новий Місяць народжується у цьому знаку зодіаку, легко знайти людей, які підтримають вас і вплинуть на майбутнє. Вплив Водолія не надто яскраво виражений, тому він більше проявляється у піднесеному настрої та оптимізмі.

Коли Молодик відбувається в знаку Водолія, астрологи радять будувати плани на майбутнє, формулювати сенси і цілі. Водночас з цим, астрологи звертають увагу, що вже в наступну місячну фазу ви можете захотіти більшого, ніж зараз. Для наростаючого впливу Водолія підходить вислів «апетит приходить, коли починаємо їжі». Чим більшого вдасться досягти, тим вище стане планка та наступна мета.

Зростаюча фаза Місяця у Водолії

В період, коли Місяць зростає, посилюється гуманність, чуйність до чужих проблем і бід. Хочеться боронити слабким, хтось у сентиментальному настрої схоче взяти додому кошеня або допомогти нужденним. Намагаючись допомагати близьким та рідним, не варто забувати і про свої потреби та обов’язки. В роботі та творчості спостерігається підйом: справи вирішуються легко, а колеги напрочуд милі та ввічливі.

Зростаючий Місяць в знаку Водолія навертає людей до милосердя

Ця зростаюча фаза в цьому знаку зодіаку багатьом людям приносить відчуття великої сім’ї, що ви частина цієї родини. В діловій сфері часто люди забувають чи відкладають на потім суперництво та боротьбу за підвищення.

В період зростаючого Місяця у цьому повітряному знаку можна розпочинати свою справу, вигадувати та втілювати найсміливіші плани: цей період сприятливий для ризикованих та складних справ. Астрологи вважають, що в цей час немає сенсу будувати багато планів і сильно контролювати бізнес, тому що надто багато змінних та позапланових подій, на які потрібно вчасно відреагувати.

Повня в знаку зодіаку Водолій

Зазвичай повний Місяць відкриває таємниці, висвітлює все приховане. Часто Повня – це складний період.

В цей період здається, що час прискорюється: стільки всього потрібно встигнути, але не вистачає ні сили, ні часу в цю місячну добу. Це складні дні для тих, хто не розрахував своїх сил і поставив надто амбітні цілі. Астрологи застерігають на Повню в цьому знаку: самовпевненість і зухвалість дорого обійдуться і призведуть до розчарування. Вплив Місяця і Водолія, коли фаза Місяця – Повня, максимальні, тому все сприймається емоційно, з’являється схильність драматизувати і перебільшувати. І тому в цей час замало просто отримати бажане, відчуття задоволення приходить тільки, якщо все ідеально. Наприклад, люди можуть впасти у відчай, отримавши премію, але розмір якої буде здаватися замалим. Цей час можна назвати періодом максималізму.

Спадаюча фаза Місяця або старий Місяць у Водолії

Період спадаючої фази Місяця в цьому повітряному знаку досить емоційнмй. Деякі люди будуть насолоджуватися перемогами, інші – перебувають у лепресії через невдалі плани. І тим, й іншим хочеться поділитися своїми емоціями, відкритися близьким людям. Астрологи радять з обережність вибирати співрозмовника, тому що такі емоційні одкровення можуть призвести до неприємної ситуації і навіть збитку.

В цей період не варто піддаватися емоціям і звинувачувати близьких і рідних у своїх неприємностях. Це може спровокувати конфлікт, яккий може надовго затягнутися. В період спадаючого Місяця в знаку зодіаку Водолій краще присвятити завершенню справ та спокійному відпочинку: перегляду фільмів, читанню книг.

Чим характеризується період, коли Місяць в знаку

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст